Imprezy innych organizatorów

drukuj

Jezioro łabędzie balet Teatr Narodowy Baletu z Odessy 29.03.2017 r., godz. 19.00

 

 

"Jezioro łabędzie"

balet

Teatr Narodowy Baletu z Odessy

29.03.2017, godz. 19.00

 

cena biletu 100 zł

 

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego.

 

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Bilety:  • Kasa Filharmonii KASA BILETOWA tel. (017) 852 02 72, Czynna we wtorki, środy i czwartki od 10:00 do 18:00 oraz piątki od 10:00 do 13:00 i od 16:00 do 20:00

• Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26,

• Salony EMPIK

Bilety Online: www.kupbilecik.pl  www.biletyna.pl

www.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne

tel. 694 726 963, 790 703 785

KONCERT DŻEM AKUSTYCZNIE 1 kwietnia 2017 r. godz. 18:00

 

 

KONCERT

DŻEM AKUSTYCZNIE

DATA:           1 kwietnia 2017 r.

GODZINA:   godz. 18:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           125 / 95 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, tel. 22 354-76-65

 

CZAS TRWANIA:100 min (bez przerwy)

 

Dżem akustycznie

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej, zagra swoje największe hityw wersji akustycznej!„Skazany na bluesa”, „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Sen o Wiktorii”, „Czerwony jak cegła”, „Lunatycy”  i wiele innych!

Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu.Każdy utwór przywołuje obrazy, wspomnienia, uczucia i sprawia, że na nowo wracamy do tego, co w naszym życiu było i jest istotne.Czasem jest to ból, czasem uniesienie, czasem nadzieja, czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia, jakże to pięknie zagrane. Tak, jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma, tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Zapadająca w serce i w duszę muzyka oraz genialne teksty, które stają się podręcznikiem życia dla kolejnego już pokolenia fanów - podręcznikiem na każdy temat - od gorącej żądzy do najszczerszej rozmowy z Bogiem. Każdy utwór jest oddzielnym rozdziałem, z którego tak wiele dowiadujemy się o nas samych. Jak muzycy Dżemu, jesteśmy skazani na naszego polskiego bluesa.

Fenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).

Serdecznie zapraszamy!

TRIBUTE TO JANTAR 2.04.2017 r. godz. 16:00, ew. 19:00

 

[TRIBUTE TO JANTAR]

DATA: 2.04.2017 r.

GODZINA: 16:00, ew. 19:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA: 85 zł-110 zł w zależności od miejsca na sali

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii Podkarpackiej (Szopena 30, tel. 017 852 02 72), Podziemna Trasa Turystyczna (Rynek 26, tel. 17 748 47 74),
Biuro Impresariatu edma.art (Kościuszki 5/1) oraz na www.teatralne.info, www.tributetojantar.pl , www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): edma.art Edward Małek, tel. 506 553 937

CZAS TRWANIA: 90 min.

 

“Tribute to Jantar”, to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów “The Voice of Poland”, “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz “Mam talent” śpiewają utwory Anny Jantar. Na scenie zaprezentują się m.in. Arek Kłusowski, Mateusz Grędziński-zwycięzca The Voice of Poland 2016, Jagoda Kret, Kamil Bijoś, a także Marek Kaliszuk, który jednocześnie poprowadzi koncert.  Usłyszmy również innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show. Artyści zaprezentują na scenie swoje interpretacje utworów Anny Jantar. Piosenki przygotowywane są w zupełnie nowych aranżacjach. Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.
Podczas widowiska w Filharmonii Podkarpackiej jako Gwiazda Wieczoru wystąpi Magda STECZKOWSKA.
To już kolejne przedsięwzięcie Arka Kłusowskiego, który trzy lata temu zrealizował koncert ku pamięci zmarłej artystki podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego”. Ta cykliczna impreza przywraca dawne, ale jednocześnie uwielbiane przez wszystkich piosenki polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął w Rzeszowie tłumy widzów. Koncerty w Teatrze Capitol w Warszawie zostały wyprzedane już ponad tydzień przed wydarzeniem, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym wydarzeniem. Siedem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo - bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka. "Tribute to JANTAR" to obecnie dopracowane w szczegółach widowisko muzyczne, które w 2017 roku zachwycać będzie widzów w Rzeszowie, Krakowie oraz w Lublinie.

Jagoda KRET, Małgorzata NAKONIECZNA, Małgorzata BOĆ, Kamil BIJOŚ, Mateusz GRĘDZIŃSKI, Michał GROBELNY, Marek KALISZUK, Arek KŁUSOWSKI
GWIAZDA WIECZORU: Magda STECZKOWSKA
PROWADZENIE: Marek KALISZUK

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca 08.04.2017, godz. 18.00

 

 

 

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca - koncert w Rzeszowie

08.04.2017, godz. 18.00

Cena biletu 99 zł

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband tego zespołu. Usłyszymy m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Echoes" oraz prawie całą płytę "The Dark Side of the Moon". Czeka nas wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy. Grupie będzie towarzyszył chór dziecięcy.

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca - koncert w Rzeszowie .

     Już 08 kwietnia o godz. 18:00 w Filharmonii w Rzeszowie  odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks,  pokazy multimedialne oraz  laserowe  efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy chór dziecięcy z Rzeszowa.

          Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże "M".  W świetnych wykonaniach  Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes". Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów.   Koncert w Rzeszowie  przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Partię chóru szkolnego zaśpiewają dzieci  i młodzież z Rzeszowa. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!

www.muzykapinkfloyd.pl

https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/

 

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Bilety:  • Kasa Filharmonii KASA BILETOWA tel. (017) 852 02 72, Czynna we wtorki, środy i czwartki od 10:00 do 18:00 oraz piątki od 10:00 do 13:00 i od 16:00 do 20:00

• Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26,

• Salony EMPIK

Bilety Online: www.kupbilecik.pl  www.biletyna.pl

www.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne

tel. 694 726 963, 790 703 785

ALICJA MAJEWSKA „WSZYSTKO MOŻE SIĘ STAĆ” 10.06.2017 r. godz. 19:00

 

ALICJA MAJEWSKA

„WSZYSTKO MOŻE SIĘ STAĆ”

- koncert promujący najnowszą płytę 

10.06.2017 r. (sobota) godz. 19:00


Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malewskiego w Rzeszowie, ul Chopina 30
Bilety do nabycia u organizatora tel. 794 759 447
oraz w kasie Filharmonii od 1 lutego 2017 roku, tel. 17 852 02 72
Bilety grupowe: tel. 794 759 447,
Sprzedaż internetowa: teatrsmiechu.pl, kupbilecik.pl
Cena: 70,- 75,- 80,- 90,- 

 

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, w koncercie promującym najnowszą płytę Artystki - „Wszystko może się stać”.

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu -  piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego -  zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

Kabaret Neo-Nówka „KAZIK SAM W DOMU” 28.10.2017 r. godz. 17.00 i 20.00

 

Kabaret Neo-Nówka w programie pt: „KAZIK SAM W DOMU”

DATA: 28.10.2017

GODZINA: 17.00 i 20.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 60,00 – 100,00 ZŁ.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii Podkarpackiej, Podziemna Trasa Turystyczna, www.biletynakabarety.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lux Jerzy Grazda ul. Północna 4, 71-787 Szczecin. Tel. 501312571

CZAS TRWANIA: 110 minut

 

[KRÓTKI OPIS]

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat

codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna
instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. 
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich
piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem
swego losu”. 
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i
nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

24 marca 2017r.

2017-03-27

22 marca 2017r.

2017-03-27

17 marca 2017r.

2017-03-21

10 marca 2017r.

2017-03-15

28 lutego 2017r.

2017-03-01

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,