Imprezy innych organizatorów

drukuj

Spektakl teatralny "ZŁODZIEJ", 04.10.2015, GODZ. 17:00

Spektakl teatralny "Złodziej"
"Złodziej" to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.
04.10.2015 niedziela, g. 17.00
cena biletu 85 zł

 

 "ZŁODZIEJ"

      Sprawa jest bardzo mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Przyłapany na gorącym uczynku musi tak zwieść wszystkich domowników; Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Rafała Królikowskiego i Leszka Lichotę, by ci uwierzyli mu, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem. Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją - psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie. Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada EricChappellw sztuce "Złodziej". Autor ten zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali. Sztuka "Złodziej" tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie i przy okazji widzom odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsalegendzie polskiej sceny - Janowi Kobuszewskiemu (rola Spriggsa2001 r)? Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem "Złodziej" to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec - zaskakujący finał.

Eric Chappell

"ZŁODZIEJ "

Obsada: Cezary ŻAK ,Renata DANCEWICZ  ,Rafał KRÓLIKOWSKI , Leszek LICHOTA , Izabela KUNA

Tłumaczenie Elżbieta Woźniak,  Reżyseria Cezary Żak

Scenografia Maciej Chojnacki ,

Kostiumy Sylwester Krupiński

Muzyka Krzysztof Komeda ,

Plakat Daniel Duniak

Czas trwania: 120 mi. z przerwą

Spektakl teatralny "Złodziej"
"Złodziej" to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.
04.10.2015 niedziela, g. 17.00
 
cena biletu 85 zł
 

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, 18.10.2015 GODZ. 16:00 i 19:00

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbędzie się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami. Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz. Grupie towarzyszą na scenie żywi muzycy, czyli zespół „Gwiazda z zagranicy”.

Spektakl "Kiedy Kota nie ma . . .", 08.11.2015r., godz. 15:30 i 18:30

 

Przezabawna angielska farsa z górnej półki HIT SEZONU – ponownie w Rzeszowie"KIEDY KOTA NIE MA . . ."

 

08.11.2015R.,NIEDZIELA, GODZ. 15:30 I 18:30

CENA BILETU: 95 ZŁ W PRZEDSPRZEDAŻY DO 30.09.2015R.

 

"Kiedy kota nie ma..." - to myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się
w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?  Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna  przewidywalna rzecz  tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok....” - fragment recenzji krytyka teatralnego

 

REŻYSER: Andrzej Rozhin

 

OBSADA: Kasia Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Ania Gornostaj,

   Wojciech Wysocki, Ola Grzelak, Marta Wierzbicka

 

Bilety zbiorowe i zamówienia biletow u  organizatora:

Edward Małek, tel.506 55 39 37, mail: www.edma.art.pl

 

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, biuro JP Nieruchomości-
ul. Zygmuntowska 9 II piętro,  Trasa Podziemna- Rynek 26, oraz:  www.kupbilecik.pl

KABARET NEO-NÓWKA, 29.11.2015, GODZ. 16:00 i 19:00

15-lecie Kabaretu Neo-Nówka
Zapraszamy Państwa na wyjątkowy jubileuszowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji. W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręka z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki.   To po prostu trzeba zobaczyć. Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki.

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,