Imprezy innych organizatorów

drukuj

Pozory mylą, 02.10.2016 r., godz. 17:30

 

DATA: 02/10/2016

GODZINA: 17:30

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 90 zł, 110 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa filharmonii

                                     www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresario Art, tel. 730 860 610

CZAS TRWANIA: 120 min ( przerwa 10 min)

POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie, który pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniósł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histeryków o zaniżonej samoocenie, prosi aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.

POZORY MYLĄ to komedia o współczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytyków literatury.

POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

Dwie połówki pomarańczy, 13.10.2016 r., godz. 17:00

 

DATA: 13 październik 2016 r.

GODZINA: 17.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka Rzeszów

CENA: 90zł- 99zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Bilety zbiorowe i zamówienia u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37,mail: biuro@edma.art.pl, strona organizatora: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, biuro edma.art - ul. Szopena 7 II piętro, Trasa Podziemna - Rynek 26, oraz: www.edma.art.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.metrowrzeszowie.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek 506 553 937

CZAS TRWANIA: 120 minut

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki – Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się – WSZYSTKO.
Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.

 

OBSADA:

 

Jarosław Boberek, Julia Kamińska/Marta Chodorowska, Maria Ciunelis,Ewa Złotowska , Cynthia Kuźniak,

Być jak Elizabeth Taylor 15.10.2016 r. godz. 16:00 i 19:00

Miejsce:   RZESZÓW- FILHARMONIA PODKARPACKA ul. Chopina 30

Data:        15.10.2016 r. (sobota)

Godz:        16:00  ;  19:00

Zamówienia zbiorowe i wstępne rezerwacje u Organizatora:    tel. 604-424-320  ;  tel. 531-531-001  ;  tel. 608-590-243

e-mail:        ;   www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne:      tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów :     

  • Kasa Filharmoniitel. 17/8520272    ;   
  • Podziemna Trasa Turystyczna – Rynek 26  tel. 17/8754774

Sprzedaż internetowa:  www.kupbilecik.pl

Cena:   90 zł ; 70 zł

 

 

 

OPIS SPEKTAKLU:

 

BYĆ  JAK  ELIZABETH  TAYLOR

Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood- która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

 W rolach głównych Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „ Być jak Elizabeth Taylor“.

 Jak mówi autor sztuki- „ Być jak Elizabeth Taylor“ to dramat , w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę.

 

Scenariusz i reżyseria – Jakub Przebindowski

Scenografia – Witek Stefaniak

Kostiumy – Tomasz Ossoliński

 

OBSADA:

 

Elizabeth Taylor– Małgorzata Foremniak

Richard Burton– Paweł Deląg

Tony Slowers– Sambor Czarnota

Norma Perins– Martyna Kliszewska

Maciej Maleńczuk 16.10.2016 r., godz. 17:00

 

 
 
 

DATA: 16/10/2016

GODZINA: 17:00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 70 zł, 90 zł, 100 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa filharmonii, biletyna kabarety.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Jerzy Grazda, tel. 501 312 571

 
JAZZ FOR IDIOTS
Pan Maleńczuk jest artystą nieobliczalnym i jednocześnie niezwykle pracowitym - rzadkie połączenie - bywalec wszystkich ważnych wydarzeń Jazzowych znawca gatunku i niekwestionowany koneser Jazzu - w końcu postanowił sam uprawiać ten wspaniały gatunek. Zdając sobie sprawę iż Jazz zabrnął w ślepą uliczkę intelektualizmu i przestał być muzyką funkcjonalną zaproponował jazz rytmiczny nieco prymitywny i tak naprawdę doskonale nadający się do tańca. Gdybym organizował bankiet wziąłbym właśnie to - pozbawione cierpkiego humoru i brutalnego czasem tekstu jakim posługuje się aleńczuk - jazzowe i dancingowe kompozycje, które świetnie nadają się do niczym nieskrępowanej zabawy - a jednocześnie nie jest to gówniane disco polo. Oprócz zgrabnych i rytmicznych kompozycji własnych, saksofonista (!) Maleńczuk razem ze swoim Kwintetem grają nieśmiertelne utwory dancingowe takie jak:Le Grande Bouffe, Ritorno a Suriento, La Paloma, Un pettit Fleur, Tequilla, Cantare la Luna - Gato Barbieriego. Maleńczuk również i tutaj śpiewa ( Ach proszę pani, Święto kobiet, Devil woman) lecz nie jest to główna oś - osią jest funkcjonalność, użytkowość tej muzyki. Coś, co Jazz utracił i przestał być potrzebny - mała obsesja M. stąd nazwa Jazz for Idiots. Winą jazzmanów jest intelektualizm i scholastyczne wyrafinowanie - skutecznie odsunęło to szeroką widownię - tutaj tego nie ma - jest pewien pierwotny zgrzyt i dużo rytmu i co nie bez znaczenia - nie trzeba być koneserem a wręcz można i trzeba być idiotą. Nie bez znaczenia jest zaangażowanie przez M wybitnych muzyków młodego pokolenia. W nowym projekcie występują: Przemek Sokół - trąbka Darek Tarczewski - piano Tobias Haas - perkusja Maciej Maleńczuk gra na saksofonach i czasem śpiewa oraz człowiek legenda - Andrzej Laskowski - na basie

GALA NAJPIĘKNIEJSZYCH ARII OPERETKOWYCH 17.10.2016 r. godz 19:00

"GALA NAJPIĘKNIEJSZYCH ARII OPERTKOWYCH"

w wykonaniu artystów

Narodowego Teatru i Baletu z Odessy

DATA:            17.10.2016

GODZINA:    19.00

MIEJSCE:       Filharmonia w Rzeszowie

CENA:            85 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, Podziemna Trasa Turystyczna ul. Rynek, zamówienia grupowe 694 726 963, 790 703 785

Sprzedaż online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

ORGANIZATOR: B&B Audio Jarosław Brussa

CZAS TRWANIA: 2h 40 min.

OPIS:

Narodowy Teatr Opery i Baletuto obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.

Podczas trasy koncertowej "GALA NAJPIĘKNIEJSZYCH ARII OPERTKOWYCH", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

 W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Artyści:

Alina Vorokh sopran

Katerina Lian sopran

Szafranskaya Taisiya sopran

Dmitry Mikheyev tenor

Alexandr Stryuk baryton

Vasyliy Dobrowolski baryton

Vitaliy Kovalchuk dyrygent

Bartosz Kuczyk prowadzący

 

PROGRAM

Część I

1.      Zemsta Nietoperza – uwertura - Johann Strauss

2.      My Fair Lady – Przetańczyć całą noc T. Loeve

3.      My Fair lady - aria Tę ulicę znam F. Loeve

4.      Te cudne oczy – E.Kalman

5.      Operetka Giuditta – Kto me usta całuje ten śni - F. Lehar

6.      Wesoła wdówka – Pieśń Wieli – F. Lehar

7.      Usta milczą, dusza śpiewa – F. Lehar

8.      Kraina uśmiechu – Twoim jest serce me F. Lehar

9.      Hrabina Marica – Graj piękny Cyganie – E. Kalman

10.  Zemsta Nietoperza – Kuplety Adeli – J. Strauss

11.  Zemsta Nietoperza – W soczystym winnym gronie – J. Strauss

12.  Grzmoty i błyski – J. Strauss

13.  Maria – L. Bernstein

14.  Nella fantasia – E. Morricone

Część II

15.  Orkiestra - Piraci z Karaibów

16.  Upiór w Operze – Aria Christin – A. L. Webber

17.  Upiór w Operze - Myśl o mnie – A. L. Webber

18.  Upiór w Operze – duet Raoul Christine – Wszystko czego dziś chcę

19.  Temat przewodni Love story

20.  Pieśń na pożegnanie

21.  O sole Mio – tekst Giovanni Capurro, muzyka – Eduardo Di Capua.

22.  Granada – A. Lara

 

 

 

Artyści:

Alina Vorokh

Solistka Opery Narodowej i Teatru w Oddesie na Ukrainie oraz Solistka Opery Narodowej Teatru Wielkiego w Warszawie w latach 2006-2007. Wzięła udział w światowej klasie koncercie „Artyści Ludziom” im. Ludmila Shemchuk. W 2006r. zdobyła pierwsze miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie piosenki greckiej w Mariupolu na Ukrainie. Koncertuje w krajach takich jak: Ukraina, Rosja, Anglia, Szkocja, Francja, Niemcy, Rumunia, Polska oraz Turcja. Jest wszechstronnie uzdolniona gra na pianinie, gitarze i saksofonie.

 

Katerina Lian

Absolwentka Akademii Muzycznej w Odessie w specjalizacji śpiewu operowego oraz dyrygentury chóralnej. Od 2011 r. zawodowo związana z Narodową Operą w Odessie. Jest laureatką pierwszego miejsca w Międzynarodowych konkursach: „Południowy Express” oraz “Sztuka XXI wieku”. Debiutowała jako  Carmen (“Carmen”, G. Bizet) w nowoczesnej produkcji prowadzonej przez dyrektora scenicznego  Bert Bijnen (Holandia).

 

Szafranskaya Taisiya

Solistka Narodowej Akademickiej Opery w Odessie i Teatru Baletowego. Laureatka konkursów międzynarodowych. Jej znakiem szczególnym jest piękny, czysty głos sopranowy.

 

Dmitry Mikheyev

Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Kultury na kierunku wokalnym. Doświadczenie sceniczne zdobywał na deskach teatru i opery. Studiował również śpiew w Nowym Yorku u Denna Marek. Jest laureatem Gran Prix w międzynarodowym konkursie wokalu we Włoszech 2011. Brał udział w licznych koncertach w całej Europie.

 

Alexandr Stryuk

Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny w Nikolaev na Ukrainie. Charakteryzuje się oryginalnym i silnym głosem oraz wyjątkową technikę śpiewu. W jego repertuarze znajdziemy wiele dzieł: Eugene Onegin, Jermon, Amonasro, Prince, części Roberta, kameralne utwory, oraz piosenki folkowe. W 1992-1996r. studiował w Narodowej Szkole Muzycznej w Nikolaevie, na kierunku chóralnym. Jest laureatem wielu nagród w konkursach.

 

 

Vasyliy Dobrowolski

Vasyliy Dobrovolskiy jest jednym z wyróżniających się śpiewaków operowych na Ukrainie. Posiada silny, czysty głos oraz talent aktorski, który często pomaga mu w odgrywanych rolach. Od 2010 Vasiliy jest solistą Narodowej Opery i Teatru Baletowego w Oddessie. Występuję również jako solista w Narodowej Operze w Bukareszcie, w Rumunii oraz w Operze Romania Craiova, gdzie gra główne role.

 

 

Bartosz Kuczyk prowadzący

Urodził się 8 kwietnia 1973 roku w Poznaniu. Uczęszczał do Poznańskiej Szkoły Chóralnej, której jest absolwentem. Był śpiewakiem chóru Jerzego Kurczewskiego, występując początkowo

w głosach chłopięcych, później w głosach męskich. Jako członek chóru Jerzego Kurczewskiego brał udział w kilkuset koncertach zarówno w kraju jak i za granicą.

Od października 1992 pracował jako artysta w chórze w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. W tym samym czasie nawiązał współpracę z Prywatnym Teatrem Operowym Urszuli Trawińskiej Moroz z którym brał udział w kilku tournée po Europie.

W ramach współpracy z teatrem Marka Tracza zaśpiewał około 200 spektakli w całej Europie, zbierając również doświadczenia w zakresie organizacji tournee ze względu na dobrą znajomość języka niemieckiego.

Zajmował się organizacją i promocję I oraz II Europejskiego Festiwalu duetów operetkowych i musicalowych „Face to face ". W okresie pracy w Teatrze Muzycznym w Poznaniu  miał zaszczyt zagrać następujące role: Kromow,Cascada, Sant Brioge (F.Lehar – „Wesoła wdówka”), Doktor Falke (J.Strauss – „Zemsta nietoperza”), Rotmistrz von Henrici (K.Millicker – „Student żebrak”), Pavlovitsch (F.Lehar – „Hrabia Luxemburg”). W latach 2008 – 2015 zaśpiewał i poprowadził ponad 600 koncertów operetkowych oraz koncertów Trzech Tenorów.

Zespół Pieśni i Tańca „ŚLĄSK” 23.10.2016 r., godz. 15:00

DATA: 23.10.2016 r.

GODZINA: 15.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA: 100 zł i 120 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii Podkarpackiej, rezerwacja 790 703 785

ORGANIZATOR     ARTISTIC, Grzegorz Sirow, Dyrektor ds. Organizacji
i Marketingu tel. 22 723 02 02, 693 419 777

To niezaprzeczalnieAMBASADOR Polskiej KULTURY, KULTURY pisanej z dużej litery. 100 artystów Chóru i baletu sprawia, że każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce na ziemi, gdzie się odbywa.
Koncert Galowy Europejski, na który mamy zaszczyt Państwa zaprosić jest
w większej części oparty na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych
i narodowych. Jak to zwykle bywa na tak wyjątkowych koncertach Artyści Zespołu „Śląsk” wykonają kilka utworów z repertuaru dziedzictwa światowego. Artyści występują w przepięknych kostiumach stylizowanych według wzorów pochodzących z kilku regionów całego naszego pięknego kraju. Przeważającą część programu stanowią kompozycje lub opracowania muzyczne Stanisława Hadyny oraz układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu twórców potęgi Zespołu„Śląsk". Wśród wielu utworów uznanych na całym świecie za arcydzieła choreografii obejrzymy i usłyszymy między innymi: „Karolinkę”, „Szła dzieweczka”, „Hej, te nasze góry”, „Ondraszka” oraz opracowania muzyczne do takich tańców, jak: „Trojak”, „Taniec chustkowy”, „Kujawiak - Oberek”, „Krakowiak”, „Polonez - Mazur” i „Tańce górali podhalańskich”. Bardzo rzadko mamy możliwość zaprezentowania Państwu na polskich scenach tak wspaniałego, rozbudowanego o niespodzianki programu Zespołu   " Śląsk ", korzystajmy  zatem z tej  możliwości. Zapraszamy Państwa do Sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej w dniu 23.10.2016 r. o godz. 15.00, do sali równie wyjątkowej, jak Wielka Gwiazda wieczoru - Zespół Śląsk.

TAKIEGO KONCERTU JESZCZE RZESZÓW NIE WIDZIAŁ!!!

ZAPRASZAMY !!! GWARANTOWANE NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA.

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia, 06.11.2016 r. godz. 16:00 i 19:00

„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” TEART KAMIENICA

Reżyseria i scenografia: EMILIAN KAMIŃSKI

 

DATA: 06.11.2016

GODZINA: 16.00 i 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 80, 100, 130 zł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl, Na godzinę 16.00     http://www.kupbilecik.pl/impreza-12041-zus.czyli.zalotny.usmiech.slonia..teatr.kamienica.rzeszow.html,        Na godzinę 19.00 http://www.kupbilecik.pl/impreza-12042-zus.czyli.zalotny.usmiech.slonia..teatr.kamienica.rzeszow.html

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, tel: 784064001

CZAS TRWANIA: około 2 godzin każdy spektakl

 

ZUS CZYLI ZALOTNY UŚMIECH SŁONIA

Fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle!

Podobno nieszczęścia chodzą parami – z tym stwierdzeniem nie może zgodzić się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” (tytuł oryginału: „Cash On Delivery”). Po tym, jak stracił pracę, na jego konto zaczęły spływać różne formy wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze, coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

Okazuje się, że błyskotliwość głównego bohatera, spolegliwość i oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków.

Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!

„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Obok reżysera Emiliana Kamińskiego na scenie wystąpi dziesięciu aktorów, m.in.: Katarzyna Piekosińska, Krystyna Tkacz, Dorota Kamińska, Sambor Czarnota.

Hawaje, czyli czyli przygody siostry Jane, 13.11.2016 r. godz. 16:00, 19:00

 

 

DATA: 13.11.2016 r.

GODZINA: 16.00 i 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA: 90 zł-110 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Bilety zbiorowe i zamówienia u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37,mail: biuro@edma.art.pl, strona organizatora: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, biuro edma.art - ul. Szopena 7 II piętro, Trasa Podziemna - Rynek 26, oraz: www.edma.art.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.metrowrzeszowie.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek 506 553 937

CZAS TRWANIA: 120 minut

Czy romanse, które czytamy, na pewno są tylko fikcją, a bohaterowie miłosnych historii to postaci zmyślone? W przypadku nowej sztuki Teatru Capitol, bez wątpienia tak nie jest. Dowiecie się tego już 13 listopada, podczas podkarpackiej premiery komedii „Hawaje, czyli przygody siostry Jane”!

A co dokładnie wydarzyło się na Hawajach? Vivien Bliss – w tej roli Daria Widawska, piarlequinów, jest związana umową z wydawnictwem na koleją powieść, lecz brak jej natchnienia. Na domiar złego za wszelką cenę pragnie stracić dziewictwo. Sytuacja zdaje się jej sprzyjać, by połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż żona potencjalnego kochanka, fajtłapy Edgara Chisholma, granego przez Przemysława Sadowskiego, ma właśnie wyjechać z miasta. Vivien przybywa więc do jego domu, żeby spędzić tam romantyczny weekend. Po pewnym czasie niedoszli kochankowie odkrywają, że żona Edgara – Doris, w którą wciela się Dominika Ostałowska, jednak została w domu…. Ale to nie jedyny nieproszony gość. Przybywają kolejni i tak rozpoczyna się seria komicznych wydarzeń, pomyłek, zasadzek, pościgów i trzaskających drzwi, tworzących nieprawdopodobny chaos. Uzbrojona w dyktafon Vivien dzielnie wkracza w najbardziej ryzykowne sytuacje i na bieżąco je relacjonuje, przekształcając jednocześnie w powieść o przygodach siostry Jane na Hawajach.

W przedstawieniu w Rzeszowie grają:

Daria Widawska, Dominika Ostałowska, Przemysław Sadowski, Alan Andersz, Barbara Kurzaj, Bartosz Żukowski / Piotr Nowak, Iza Zwierzyńska

Między Łóżkami 19.11.2016 r., Godzina 16:00, 19:00

 

 

 

 

Miejsce:   RZESZÓW- FILHARMONIA PODKARPACKA ul. Chopina 30

Data:        19.11.2016 r.

Godz:       16:00  ;  19:00

Zamówienia zbiorowe i wstępne rezerwacje u Organizatora:    tel. 604-424-320  ;  tel. 531-531-001  ;  tel. 608-590-243

e-mail:       ;  www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne: tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów :     

  • Kasa Filharmoniitel. 17/8520272    ;   
  • Podziemna Trasa Turystyczna – Rynek 26  tel. 17/8754774

Sprzedaż internetowa:  www.kupbilecik.pl

Cena:    90 zł ; 70 zł 

OPIS SPEKTAKLU:

 

“Między Łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec i amator- księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tomy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

 

OBSADA- zamiennie:

 

Joanna KUROWSKA

Artur BARCIŚ

Radosław PAZURA

Katarzyna ANKUDOWICZ / Maria NIKLIŃSKA

Lesław ŻUREK/ Paweł DOMAGAŁA/ Robert MAJEWSKI 

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ „Operetki czar” 22.11.2016 r. godz. 19:00

 

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ

„Operetki czar”

W WYKONANIU ARTYSTÓW TEATRU NARODOWEGO OPERETKI KIJOWSKIEJ

DATA:22.11.2016

GODZINA:godz. 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina30

CENA:  85  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Kasa Filharmonii,  Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26, Salony EMPIK

online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl

ORGANIZATOR (+telefon): B&B Audio Jarosław Brussa tel. 694 726 963, 601 791 474

CZAS TRWANIA: 2h 50min

 

[KRÓTKI OPIS]    

            Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.  W programie koncertu, który trwa ponad trzy godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry.

            Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem ?   

Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Nie może Państwa zabraknąć !!!

 

W koncercie występują: OLGA BURDA Sopran, YULIA LYTVYNOVA Sopran,

JELISAWETA GAVRILJUK Sopran, TARAS KAPRAN Baryton, OLEKSANDR OSTROVSKI Tenor DMYTRO FOSCZANKA Tenor, BARTOSZ KUCZYK Prowadzący,

IGOR IAROSHENKO Dyrygent

PROGRAM KONCERTU:

I część

1) Johann Strauss "Baron cygański" Uwertura - orkiestra

2) Johann Strauss "Zemsta nietoperza" akt II Toast Orłowskiego

3) Johann Straussa "Zemsta nietoperza" akt II Duet z zegarkiem Rosalindy i Eisensteina

4) Emerich Kalmann „Księżniczka czardasza”

5) Franciszek Lehar "Kraina uśmiechu" - akt II - "Twoim jest serce me"

6) Franciszek Lehar "Cygańska miłość" akt II czardasz Ilony "Kiedy skrzypki grają"

7) Franciszek Lehar "Frasquita" Serenada Armana

8) Emerich Kalmann "Hrabina Marica" - czardasz balet

9) Franciszek Lehar "Paganini" Pieśń Anny Lizy - akt I "Serce drży , ogień płonie w mojej krwi"

10) Johann Strauss "Baron cygański" akt I "Wielka sława to żart"

11) Taniec cygański Balet

12) Franciszek Lehar "Wesoła wdówka" akt III "Usta Milczą dusza śpiewa"

13) Giacomo Puccini "Cyganeria" Walc Musetty

14) Emerich Kalmann "Księżniczka Cyrkówka" - "Te cudne oczy"

15) Franciszek Lehar "Giuditta" - "Kto me usta całuje ten śni"

16) Emerich Kalmann " Księżniczka Czardasza" duet Sylwii i Edwina

17) Jacquess Offenbach "Orfeusz w piekle" Kankan - balet przerwa 15 minut

II część

1) Vittorio Monti "Czardasz" Balet

2) "Czarne brwi" ukraińska pieśń narodowa

3) Robert Stolz "Brunetki -blondynki" z repertuaru Jana Kiepury

4) Gioacchino Rossini "Cyrulik sewilski" Aria Figara

5) Charles Gounod "Romeo i Julia" Walc Julii

6) Pablo Sorozabl, Romanza de Leandro zarzuela

7) Louis Prima Sing, sing, sing Balet

8) Riccardo Cocciante Le Cathedrales z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame"

9) Rodolfo Falvo "Dicitencello vuie" włoska pieśń 

10) Fredrik Kempe "La voix"

11) Josh Groban "Per te"

12) Francesco Sartori "Con Te Partiro" "Time to Say Goodbye"

13) Giuseppe Verdi "Brindisi" La traviata

14) Tymko Padura „Hej, sokoły”

Stare dobre małżeństwo 27.11.2016 r. godz. 18:00

 

DATA:  27.11.2016

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA:  60 zł, 70 zł, 80 zł.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii,  KUPBILECIK.PL, www.sdm-myszkowski.com

ORGANIZATOR (+telefon): Agencja Artystyczna Wilga  501140440

CZAS TRWANIA: 2h

 

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki.  Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze.

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu:

KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna

BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary

ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa, cymbałki

Irena Santor "Punkt widzenia"- recital, 30.11.2016 r. godz. 19:00

Irena SANTOR "Punkt widzenia"- recital

DATA: 30.11.2016

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, ul. Chopina 30

CENA: 85-, 75-, 65-,

SPRZEDAŻ (GDZIE?):

 

Bilety do nabycia u organizatora tel. 794 759 447oraz w kasie Filharmonii od 10 września 2016 roku, tel. 17 852 02 72

Bilety grupowe: tel. 794 759 447,

Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl(bez prowizji), www.kupbilecik.pl,

 

ORGANIZATOR (+telefon):  794 759 447

CZAS TRWANIA: 90 minut

 

Irena SANTOR "Punkt widzenia"- recital

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...

Wyjątkowy koncert – spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty "Punkt widzenia" wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:  Mariusz Dubrawski - fortepian, Wojciech Ruciński - kontrabas, Grzegorz Poliszak - perkusja. 

Walce Wiedeńskie 14.12.2016 r. godz. 19:00

 

 

Valses de Vienne Walce Wiedeńskie

DATA: 14.12.2016 r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA:120z1

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii  www.kupbilecik.pl  www.ebilet.plwww.ticketpro.pl, rezerwacje tel. 790 703 785

ORGANIZATOR (+telefon): Agencja Artistic 22 723-03-70,  693 419 777

CZAS TRWANIA:110 min ( przerwa 15 minut )

 

[KRÓTKI OPIS]

 

Valses de Vienne Walce Wiedeńskie                    

Budapest Strauss Orchestra & Ballet - blisko 40 osobowy zespół wirtuozów tańca i muzyki Johanna Straussa dla których wykonywanie walców i polek jest wielką pasją i celem życia, mistrzostwo, artyzm i radość życia w każdym szczególe. Dystyngowane ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu przenoszą nas do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku.

 W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła : Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów.

To trzeba przeżyć - koniecznie!

60-lecie Piwnicy Pod Baranami Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata” 15.12.2016 r. godz. 19:00

 

60-lecie Piwnicy Pod Baranami

Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

 

DATA: 15 grudnia 2016 r

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 135,00 zł i 110,00 zł

SPRZEDAŻ:

Kasa Filharmonii, Sieć Salonów EMPIK, Kioski RUCH, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl , www.tixer.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletin.pl

 

CZAS TRWANIA: 120 minut

„już ponad 60 latdziałalności twórczej, magicznego, wręcz historycznego już Krakowskiego Kabaretu.”

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny Piwniczny koncert świąteczny jest „magia”. Już sam tytuł koncertu jest zimowy i magiczny, otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. Muzyka od samego początku wprowadza słuchacza w tajemniczy świat a kolejne etapy widowiska muzycznego odkrywają 60-letnią historię Krakowskiej legendy. Wszystko to potęguje fakt, iż Piwnica obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia, co każe spodziewać się dodatkowych niespodzianek na koncercie.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, galicyjskie wino to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym koncertom Piwnicy Pod Baranami. Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzówpragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Zespół Piwnicy rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując w swoim przesłaniu najlepsze wzorce europejskiego kabaretu, rodzimych teatrzyków przedwojnia, jak i tego bardziej współczesnego. Wszystkie utwory to oryginalne kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych. Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami.

ARTUR ANDRUS CZŁOWIEK I ORKIESTRA 17.12.2016 r. godz. 18:00

 

ARTUR ANDRUS

CZŁOWIEK I ORKIESTRA

DATA:           17 grudnia 2016 r.

GODZINA:   godz. 18:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           150 / 115 / 95 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, tel. 22 354-76-65

 

CZAS TRWANIA:100 min (bez przerwy)

 

Artur Andrus - Człowiek i Orkiestra

Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Andrzeja Borzyma Jr. to recital kabaretowy, w którym usłyszymy piosenki z płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne córy Zurychu” w zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście sam artysta. Piosenki takie jak „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy „Cyniczne córy Zurychu” które, można już śmiało powiedzieć, stały się niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Ma to być wieczór pełen lekkiej, ale szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy.

 

Serdecznie zapraszamy!

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,