Imprezy innych organizatorów

drukuj

KIEDY KOTA NIE MA, 19.11.2017r., godz. 16:00

Kiedy kota nie ma

 

DATA::   19.11.2017 r.

GODZINA: godz. 16.00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA:   85,95,110 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):
Bilety zbiorowe i zamówienia biletów: Edward Małek, tel.506 55 39 37, 501 28 58 63
mail:
, www.edmaart.plBilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Biuro edma.art, ul. Kościuszki 5/1, Trasa Podziemna – Rynek 26  oraz: www.edmaart.pl ,www.abilet.pl, www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek, tel.506 55 39 37,

CZAS TRWANIA: 120 min.

"Kiedy kota nie ma..." - to myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa,
a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?  Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna  przewidywalna rzecz  tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok....” - fragment recenzji krytyka teatralnego.

To najlepsza komedia sezonu! 150 spektakli w całej Polsce !

OBSADA: Kasia Skrzynecka, Jacek Lenartowicz,
Cynthia Kaszyńska, Piotr Zelt, Ola Grzelak, Marta Wierzbicka

HEMAR. MARCHEWKA - próba generalizacji, 20.11.2017, GODZ. 19:00

 

Miejsce: Sala koncertowa FP

Organizator: Filharmonia Podkarpacka

Udział: Płatny

Koszt udziału: 30zł normalny/20zł ulgowy

KUP BILET ONLINE: http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,20-11-2017.html

 

KUJAWSKO - POMORSKI IMPRESARYJNY TEATR MUZYCZNY W TORUNIU

HEMAR. MARCHEWKA - próba generalizacji

SPEKTAKL MUZYCZNY

 

 

20 listopada 2017, (PONIEDZIAŁEK), GODZ. 19:00

SALA KONCERTOWA FILHARMONII PODKARPACKIEJ

 

Hemar. Marchewka – próba generalizacji – spektakl muzyczny

Spektakl muzyczny, w którym główną rolę grają piosenki i teksty satyryczne Mariana Hemara, który większości z nas kojarzy się z nieśmiertelnymi przebojami jak np. Kiedy znów zakwitną białe bzy, czy Mały gigolo i kabaretowymi skeczami, które do dziś grane są na różnych scenach w Polsce – częstokroć bez wiedzy kto jest ich autorem. Mało kto wie natomiast, że Hemar był nie tylko znakomitym tekściarzem, ale też doskonałym obserwatorem i komentatorem współczesnego mu świata. Jego analityczny umysł wybitnego brydżysty w formie poetyckiej przedstawiał trafione w punkt prognozy i rozwiązania, które do dziś nie straciły aktualności. Takim właśnie politycznym tekstem jest napisany w 1942 roku pamiętnik satyryczny Marchewka – dość powiedzieć, że wystarczy zmienić tylko daty i nazwiska, by zyskać opis czasów nam współczesnych. Historie inspirowane zapiskami Hemara, przeplatane piosenkami jego autorstwa, układają się w muzyczną opowieść o polityce i miłości. Wszystkie utwory nie tylko śpiewają, ale i wykonują instrumentalnie aktorzy Teatru Muzycznego.

 

Bez udziału orkiestry.

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO 23.11.2017 godz. 19:00

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

DATA:  23.11.2017

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA:  65 zł, 70 zł, 75, 80 zł.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii,  KUPBILECIK.PL, www.sdm-myszkowski.com

ORGANIZATOR (+telefon): Agencja Artystyczna Wilga  501140440

CZAS TRWANIA: 2h

 

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki.  Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze.

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu:

KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna

MACIEJ KNOP – gitary

ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa, cymbałki

“SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”, 25.11.2017r., godz. 16:00

“SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”

RZESZÓW Filharmonia Podkarpacka ul. Chopina 30
25.11.2017 r. (sobota)     Godz: 16:00

Cena 110 , 90 zł


Rezerwacja biletów:   tel. 604-424-320   ;   531-531-002                    e-mail:     

 

Punkty sprzedaży biletów:  

·         Zamówienia indywidualne: tel. 790-703-785

·         Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272;

·         Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;


Sprzedaż biletów on-line:      www.agencjamuza.pl     ;    www.kupbilecik.pl

 

Jest to najnowszy spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego.

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Spektakl “SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” –

Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego PREZESA, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje.

Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę jakże ważną wizytę.

Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno.

Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę PREZESA przykuwa coś zupełnie innego…

Nie wszystko jednak jest stracone, ponieważ PREZES pożyteczne połączył z przyjemnym i zaprosił do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki…

 

TWÓRCY

Autor: Emilian Kamiński

Reżyseria: Emilian Kamiński

Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk

 

OBSADA

Paulina Holtz

Joanna Opozda / Agata Załęcka

Anna Powierza

Arkadiusz Janiczek / Rafał Szałajko

Piotr Ligienza

Jacek Rozenek

Piotr Skarga / Emilian Kamiński

JEZIORO ŁABĘDZIE w wykonaniu Royal Russian Ballet 27.11.2017 r. godz. 19:00

 

JEZIORO ŁABĘDZIE

 w wykonaniu Royal Russian Ballet

 

DATA: 27.11.2017 r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 130 zł, 95 zł, 75 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii, Kasa Podziemnej Trasy Turystycznej (Rynek 26) oraz eventim.pl i kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): A.A. Pro Musica 71 337 32 08

CZAS TRWANIA: ok. 2h 15 min. ( przerwa 15 min.)

 

Jezioro łabędzie


„Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości.

Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Royal Russian Ballet po raz kolejny z wielką przyjemnością wystąpi przed Państwem w ramach tegorocznej jesiennej trasy baletowej.

 

Royal Russian Ballet tozespół powstały w Charkowie w 2007 roku, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Mikhail Bezzubikov – solista Bolshoi Ballet, który ukończył słynną rosyjską szkołę choreografii w Perm i w uznaniu wielu zasług otrzymał tytuł Honorowego Artysty Rosji; Anatoliy Kazatskiy – manager zespołu, tancerz i choreograf, m. in. zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „Serge Lifar 2002”.

Zachwycające kostiumy, piękna scenografia, a przede wszystkim młodzieńcza pasja i perfekcja w wykonaniu sprawiają, że grono wielbicieli Royal Russian Ballet stale rośnie. Zespół złożony z młodych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej oczarował już publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

 

Zamówienia grupowe tel. 71/ 337 32 08

GLENN MILLER ORCHESTRA 30.11.2017 r. godz. 19:00

 

 

GLENN MILLER ORCHESTRA

DATA: 30.11.2017

GODZINA: 19:00

MIEJSCE:Rzeszów – Filharmonia Podkarpacka

CENA: 185, 165, 145

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Bilety do nabycia na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/glenn-miller-orchestra/

 

ORGANIZATOR (+telefon): www.makroconcert.pl22 69 69 900

CZAS TRWANIA:2x 55 min + 20 min przerwy

 

Najpopularniejsza BIG-BANDowa grupa na świecie! Zespół zasłynął m.in. ze wspólnych występów z takimi gwiazdami jak: Frank Sinatra, Johnny Desmond czy Erik Delaney. Ich prestiżowe występy to błyskotliwe i precyzyjne brzmienie sekcji instrumentów, zupełnie jak na początku ubiegłego wieku. Orkiestra Glenna Millera miała już zaszczyt zagrać dla milionów widzów na całym świecie. Składająca się z najlepszych na świecie instrumentalistów grupa przewodzona przez wielkiego Wila Saldena, zaprezentuje publiczności swoje niesamowite show.  W oryginalnym programie scena zamienia się w kolebkę muzyki z początku ubiegłego wieku. Usłyszymy najbardziej znane utwory z całego przekroju twórczości Glenna Millera, takie jak: In the Mood, Moonlight Serenade, Chattanooga Choo Choo, Pennsylvania 6-5000, At Last, A String of Pearls czy American Patrol

"DZIADEK DO ORZECHÓW" 04.12.2017 r. godz. 19.00

 

Narodowy Balet Królewski ze Lwowa

"DZIADEK DO ORZECHÓW" w wykonaniu artystów Narodowego Baletu Królewskiego ze Lwowa

DATA: 04.12.2017 r.

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: SALA FILHARMONII PODKARPACKIEJ ul. Fryderyka Szopena 30,

Rzeszów

CENA: 85,00

SPRZEDAŻ (GDZIE?): KASA FILHARMONII, SALONY EMPIK, ON LINE: www.kupbilecik.plwww.ebilet.plwww.biletyna.pl  Podziemna Trasa Turystyczna. rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785, https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/balet/

ORGANIZATOR (+telefon): www.agencjabrussa.plB & B AUDIO Brussa Jarosław, tel:  +48 601 79 14 74, 061 424 28 24

 

CZAS TRWANIA: 2h 20 min ( z przerwą )

DZIADEK DO ORZECHÓW

 

Balet feeria w dwóch aktach z prologiem

 

na  motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy"

Libretto: Marius Petip w redakcji   Władimira Troshchenko

Wykorzystano  fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego  artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa  Anatolija Yemelyanova

Czas trwania spektaklu z przerwą: 2 godziny

 

Prolog

 

W wigilię Bożego Narodzenia po zaśnieżonych  ulicach małego  niemieckiego miasteczka w pośpiechu  biegną do domu prezydenta Zilberhausa odświętnie ubrani  goście. Wśród przechodniów  i Drosselmeyer -  starszy radca sądu, wynalazca i mistrz  zabawek. On przygotował wspaniałe bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci Zilberhausa - jego chrześniaków  Maszy i Fritza.   Jednak szczęśliwe oczekiwanie  na  Boże Narodzenie  dla Drosselmeyera przytłoczone jest lękiem:  w sposób tajemniczy zniknęła jeden z lalek - Król Myszy.

 

Akt I

 

W domu prezydenta goście Zilberhausa  z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie święta. Wreszcie pojawia się przed nimi   błyszcząca światłami choinka noworoczna.

W środku uroczystości pojawia tajemniczy gość w  kostiumie czarodzieja. Opowiada  on historię dzielnego księcia, który pokonał Króla Myszy. Obecni entuzjastycznie oglądają jego  lalki taneczne,  które  dokładnie są podobne do prawdziwych  ludzi - Arlekina, Arapa i Różową lalkę.

Dzieci rozpoznają w nieznajomym   Drosselmeyera. Masza z radością przyjmuje  podarunek ojca chrzestnego  -  zabawnego  i niezgrabnego dziadka do orzechów. To nie jest tylko lalką, jest on przeznaczony do rozłupywania orzechów. Zabawa  z dziadkiem do orzechów coraz bardziej fascynuje  Maszę, to już jej  wydaje się, że to w ogóle nie jest zabawka, ale żywy człowiek, chociaż brzydki, ale z delikatną i piękną duszą.

Brat Marii, Fritz, swawolnik  i kpiarz, niechcący  łamie dziadka do orzechów. Maria czule pociesza  swego  okaleczonego ulubieńca i delikatnie go kołysze.

Ostatni taniec - a goście wychodzą.

Noc. Malutka Masza nie może spać. Przezwyciężając strach,  dziewczynka przyszła do sali, aby odwiedzić  dziadka do orzechów. Nagle, w pokoju pojawia Drosselmeyer. To już nie jest tylko dobry ojciec chrzestny, a czarodziej. Po  machnięciu przez niego  ręką wszystko dookoła przeobraża się: ściany się rozsuwają , choinka  zaczyna rosnąć. Wraz z nią  ożywają i rosną zabawki.

Nagle spod podłogi  pojawiają się myszy  pod wodzą Króla Myszy. Dziadek do orzechów ustawia w szeregu  ołowianych żołnierzyków i śmiało prowadzi ich do walki. Jednak siły są nierówne. Dziadek do orzechów jest pozostawiony samemu sobie wobec króla myszy i całe  jego świty. Masza jest w rozpaczy: jej   ulubiony jest w niebezpieczeństwie. Dziewczynka rzuca swój pantofelek  na myszy, i one, przerażone uciekają we wszystkich kierunkach.

Dziadek do orzechów,  magicznie został przekształcony w  pięknego księcia przez Drosselmeyera, który dziękuje swej wybawicielce   i zabiera ją do magicznego królestwa.

 Lalki  podążają za nimi.

 

Akt II

 

Masza i dziadek do orzechów - Książę w magicznej łodzi płyną po choinkowym  królestwie. Wraz z nimi, czarodziej Drosselmeyer. Ale skradają się za nimi z tyłu myszy z Królem Myszy i nagle napadają na nich. Dziadek do orzechów - Książę znów odważnie podejmuje walkę i pokonuje wroga. Wszyscy  radośnie świętują zwycięstwo. Masza i dziadek do orzechów  - Książę są szczęśliwi -  oni dotarli do królestwa marzeń.

Ale to wszystko to tylko sen ...  minęła noc noworoczna, a wraz z nią przeminęły się cudowne sny. Masza, poczuła oddech bajecznych marzeń, obudziła się obok własnej choinki, w domu, z lalką - dziadkiem do orzechów na kolanach.

Kabaret Pod Wyrwigroszem w nowym programie pt: „500+” 09.12.2017 r. godz. 18:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem w nowym programie pt: „500+”

9 grudnia 2017, godzina 18:00, Filharmonia Podkarpacka

Bilety w cenie 50 zł, 55zł, 60zł do nabycia:

- w Kasie Filharmonii Podkarpackiej

- w Biurze Ogłoszeń Nowiny w Rzeszowie, ul. Unii Lubelskiej 3., poniedziałek - piątek w godz. 7.30 - 16.30 - tel.:, 17 867 23 45

- nahttps://www.kupbilecik.pl/

Zamówienia zbiorowe oraz dodatkowe informacje 697 770 406, e mail:

 

Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie.

 

Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest.

Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie  "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą!

 

I pamiętajcie o jednym: spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru:-)

Zespół "Śląsk", 16.12.2017 godz.19:00

 

Zespół "Śląsk"

DATA:16 grudnia 2017

Godzina 19:00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka

CENA: 100,120zl

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii, www.kupbilecik.pl www.ebilet.plwww.eventim.pl www.biletyna.pl www.ticketpro.plwww.Abilet.pl www.biletin.pl, rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785, https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/slask-zespol-piesni-i-tanca-koncert-galowy/ORGANIZATOR (+telefon):Agencja Artistic 22 723-03-70

 

 

Już 16 grudnia br. ten wybitny zespół ponownie odwiedzi nasze miasto, Europejski Koncert Galowy odbędzie się w Sali Filharmonii Rzeszowskiej. Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk”, to niezaprzeczalnie AMBASADOR Polskiej Kultury Narodowej, Kultury przez duże K, każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce wydarzenia, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata. W Rzeszowie zespół wystąpi w blisko 100 osobowym składzie artystów baletu i chóru. Artyści zaprezentują program oparty w większej części na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych, oraz utwory z różnorodnego kulturowo repertuaru europejskiego.

    Przepiękne stroje w jakich występują artyści Zespołu „ Śląsk ’’ swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej – duetu twórców potęgi i sławy Zespołu ,,Śląsk”.
W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów:

,,Karolinka”, ,,Ondraszek”, ,, Hej te nasze góry” oraz tańców: ,, Taniec chustkowy”, ,, Krakowiak”,  
,, Tańce górali podhalańskich” i wielu innych utworów.

Bardzo rzadko Zespół ,,Śląsk” prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać z nadarzającej się możliwości -  Zapraszamy !

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia !!! 

KONCERT Stanisława Celińska – Świątecznie 17.12.2017 r. godz. 18:00

KONCERT

Stanisława Celińska – Świątecznie…

DATA:           17 grudnia 2017 r.

GODZINA:   godz. 18:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           129 / 99 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, www.liveconcert.pl

 

CZAS TRWANIA:90 min (bez przerwy)

 

W koncercie „Świątecznie…” usłyszymy wybrane kolędy i pastorałki zaśpiewane niezwykle ciepło przez niepowtarzalną Stanisławę Celińską. Całość w zaskakujący sposób zaaranżował Maciej Muraszko.

 

Twórcom bardzo zależało, by słuchając utworów, każdy – sam lub wspólnie z całą rodziną, w świątecznej atmosferze, mógł zaśpiewać lub zanucić wraz z Panią Stanisławą. Jednocześnie Maciej Muraszko zadbał, by każdy z nich miał swój jedyny, niepowtarzalny klimat.

 

W programie koncertu znajdą się nie tylko tradycyjne kolędy, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu””, ale także piękna pastorałka Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska” oraz dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko. Jednocześnie twórcy pozwolili sobie także na odrobinę humoru, tak potrzebnego zarówno podczas Świąt, jak i na co dzień.

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ „W KRAINIE OPERETKI i MUSICALU” 02.01.2018 .r godz. 19.00

 

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ

„W KRAINIE OPERETKI i MUSICALU”

DATA:   02.01.2018r

GODZINA:   19.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA  ul. Fryderyka Szopena 30, Rzeszów

CENA:  85,00

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii , Podziemna Trasa Turystyczna , SALONY EMPIK  online: www.kupbilecik.pl www.ebilet.pl www.biletyna.pl, rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785, https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/operetka-kijowska-teatr-narodowy-operetki-kijowskiej-przedstawienie-operetki-czar/ORGANIZATOR (+telefon): 601 79 14 74, 669 288 277

 

CZAS TRWANIA: 2,5 godz z przerwą

[KRÓTKI OPIS]

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.

W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

MARYLA RODOWICZ Finałowa Trasa Koncertowa 06.01.2018 r.

 

Agencja Muzyczna UNION przedstawia

 

MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018

 

Rzeszów, 6.01.2018 (sobota)
Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, Adres: Chopina 30, Rzeszów
Start: 19.00
Wejście od: 18.00

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1291751464271646/

MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego wyjątkowość podkreśli oryginalna scenografia teatralna, efekty multimedialne oraz udział niezwykłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Maryla Rodowiczto prawdziwa Diva polskiej sceny muzycznej, o niesłabnącej od dekad popularności i silnej pozycji na rynku koncertowym. Jej przeboje łączą pokolenia Polaków i niezmiennie zdobywają ich serca swoją ponadczasowością – kto bowiem nie zna takich utworów jak „Sing-Sing”, „Remedium” czy „Małgośki”. Występy Maryli Rodowicz od lat zachwycają publiczność swoją niepowtarzalną atmosferą, zjawiskową scenografią i bliskim kontaktem z artystką. Maryla Rodowicz to artystka prawdziwa: twórcza, spełniona, ciągle zaskakująca, która swoją twórczością zmienia rzeczywistość na lepszą.

 

Bilety w przedsprzedaży:Strefa I 160 zł | Strefa II 130 zł | Strefa III 95 zł

Bilet VIP (Strefa I oraz Strefa VIP) obejmuje drukowany program "Maryla Rodowicz DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa" zawierający unikatowe zdjęcia, wywiad z artystką i ciekawostki z produkcji trasy koncertowej. Program będzie wydawany w dniu koncertu na stoisku organizatora za okazaniem biletu, https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/maryla-rodowicz/

 

Zamówienia grupowe, informacje:

 

Promocja, kontakt dla mediów, sponsorów i partnerów:promocja@divatour.pl 

Oficjalny profil Facebook trasy koncertowej Diva Tour Finałowa Trasa Koncertowa: https://www.facebook.com/MarylaRodowiczDivaTour/

Oficjalny profil Twitter trasy koncertowej Diva Tour Finałowa Trasa Koncertowa:

https://twitter.com/divatour_maryla/

Oficjalny profil Instagram trasy koncertowej Diva Tour Finałowa Trasa Koncertowa: https://www.instagram.com/marylarodowicz_divatour/

Więcej na www.divatour.pl

NOWOROCZNA GALA OPERA, OPERETKA, MUSICAL, MUZYKA FILMOWA NARODOWY TEATR OPERY I BALETU W ODESSIE 11.01.18 r. 19:00

NOWOROCZNA GALA

OPERA, OPERETKA, MUSICAL, MUZYKA FILMOWA

 

NARODOWY TEATR OPERY I BALETU W ODESSIE

DATA:11.01.18

GODZINA:19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA:100

SPRZEDAŻ (GDZIE?): https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/noworoczna-gala-koncert-wiedenski/ORGANIZATOR (+telefon):Agencja Artystyczna Pergala Lipowska Katarzynatel 606973246

 

CZAS TRWANIA:2h

[KRÓTKI OPIS]

Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery,  gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana,  miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.
Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu  na które Państwa serdecznie zapraszamy.

 

Artyści:

Vitaliy Kovalchuk - dyrygent

Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu

Aliona Hrishuk - sopran

Alina Vorokh -mezzosopran

Alexandr Stryuk - baryton

Dimitry Mikheew - tenor

Gayane Arutyunian - sopran

COHEN-NOHAVICA 13.01.2018 godz.18.00

 

COHEN-NOHAVICA

Reżyseria – Marian Opania

 

DATA: 13.01.2018

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 90, 110, 130 VIP zł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl

Na godzinę 18.00

 

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, Regon: 292891886, tel: 784064001, adres e-mail: , rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785

CZAS TRWANIA: około 2,5 godziny

Zderzenie dwóch gigantów piosenki – Leonarda Cohena i Jaromira Nohavicy - w spektaklu Mariana Opani! W obsadzie wydarzenia zobaczymy zarówno wielkich artystów, jak i młodych, uzdolnionych aktorów. Nie zabraknie doskonałych utworów, poruszających tekstów i sposobności odkrycia twórczości dwóch znakomitych bardów zupełnie na nowo.

 

„Cohen – Nohavica" to wyjątkowy spektakl, podczas którego można usłyszeć przeboje wybitnych artystów - Leonarda Cohena i Jaromira Nohavicy, które zostały przetłumaczone na język polski przez: Macieja Zembatego, Antoniego Murackiego, Andrzeja Grządkowskiego, Jaromira Wroniszewskiego, Marka Markiewicza, Renatę Putzlacher, Andrzeja Poniedzielskiego, Jerzego Handzlika, Leszka Bergera, Jerzego Marka oraz Mariana Opanię.

Wśród piosenek prezentowanych podczas wydarzenia są m.in.: „Sisters of Mercy", „Hallelujah", „Tower of Song", „The Future",  „Potulní kejklíŕi", „Když mě brali za vojáka", „Až to se mnu sekne" czy „Zítra ráno v pět".

 

Utwory bardów interpretują: Marian Opania, Iwona Loranc, Monika Węgiel, Piotr Machalica, Krzysztof Dracz i Arek Kłusowski. Na fortepianie gra Janusz Stokłosa, a do porywających dźwięków zatańczą: Janja Lesar oraz Krzysztof Hulboj.

Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem tego niezwykłego spektaklu jest Marian Opania, który na scenach występuje już od ponad pięćdziesięciu lat. Przez cały ten czas artysta poza rolami dramatycznymi, niezmiennie zachwyca interpretacją piosenek i udziałem w licznych projektach muzycznych.

 

- Od kilku lat noszę się z pomysłem przedstawienia, w którym chciałbym zderzyć dwóch gigantów piosenki, a mianowicie Leonarda Cohena i Jaromira Nohavicę. Kiedy ich pierwszy raz usłyszałem, Cohena w roku 1981 podczas kręcenia „Człowieka z żelaza", a Nohavicę 9 lat temu w Komorowie, też podczas kręcenia tym razem dla teatru TV sztuki „Dobrze" Tomasza Mana, poczułem się powalony i ubezwłasnowolniony, niczym Cohen kiedy zobaczył kąpiącą się na dachu swoją Dalilę – mówi o spektaklu Marian Opania.

 

Pomysł i reżyseria: Marian Opania

Oprawa i kierownictwo muzyczne: Janusz Stokłosa

Ruch sceniczny: Janusz Józefowicz                                                                                                                                           

 

ZAPRASZAMY!

Spektakl teatralny pt. „Imię” 14.01.2018 r. godz. 17.00

 

Spektakl teatralny pt. „Imię” 02.01.2018 r. godz.  17.00

 

DATA:   14.01.2018r

GODZINA:   17.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA  ul. Fryderyka Szopena 30, Rzeszów

CENA:  80:00,  90:00

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii , Podziemna Trasa Turystyczna

online: www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): ART-TU 605 602 234

CZAS TRWANIA: 2  godz. z przerwą

Obsada:

Małgorzata Foremniak

Dorota Krempa,

Szymon Bobrowski,

Mateusz Banasiuk

Wojciech Malajkat

Reżyseria : Grzegorz Chrapkiewicz  

 

Akcja spektaklu rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth ( Małgorzata Foremniak ) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście to przyjaciel domu, puzonista – Claude (Marcin Hycnar/ Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat ) oraz jego dużo młodsza ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania zdawał się przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. Całe zamieszanie wywoła z pozoru niewinne pytanie o planowane imię dla dziecka. Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty „Imienia” porównywanego często do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie sztuki „Imię” otrzymał w 2013 roku dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany). Producentem spektaklu jest Tito Productions (producent m.in. przedstawień: „Boeing Boeing”, „Histerie miłosne” i „I love you”)

 

Serdecznie zapraszamy

Kabaret SMILE 28.01.2018 GODZ. 16.00

DATA: 28.01.2018 GODZINA

GODZINA: 16.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 70,00 – 110,00

SPRZEDAŻ (GDZIE?): BI;ETYNAKABARETY.PL, FILHARMONIA

ORGANIZATOR (+telefon): P.W. LUX JERZY GRAZDA TEL. 501312571

CZAS TRWANIA: 110 MINUT

 

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i postaci, które w przerysowany sposób niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”. 

10 TENORÓW 08.03.2018 r. godz. 20:00

10 TENORÓW

DATA: 08.03.2018 r.

GODZINA: 20.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA W RZESZOWIE

CENA: 100 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

ORGANIZATOR (+telefon): B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. 61/424 28 24, 669 288 277

CZAS TRWANIA: 3 godz. 

Z OKAZJI DNIA PAŃ !!! WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW 11.03.2018 godz. 18.00

 Z OKAZJI DNIA PAŃ !!!

WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW

DATA: 11.03.2018

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 80, 90, 100 120 VIPzł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl, rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785

 

Na godzinę 18.00 -

 

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, Regon: 292891886, tel: 784064001, adres e-mail:

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

Tego w Rzeszowie jeszcze nie było. Pięciu światowej sławy, a za razem czołówka polskich tenorów, wystąpi na jednej scenie Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie

i zaśpiewa największe hity operowe, w tym całą serię arii z repertuaru Luciano Pavarottiego i Jana Kiepury.

 

Koncert nosi nazwę "Wielkiego turnieju tenorów". Dlaczego turniej? Trochę dla celów marketingowych, trochę dla zabawy. Artyści nie konkurują ze sobą, raczej w zabawny sposób się przekomarzają, niby złośliwie przeszkadzają sobie nawzajem

w wykonaniach, ale tak naprawdę

 doskonale się uzupełniają. Podczas Koncertu, Panie wybierają najlepszego tenora turnieju.

       O brak wrażeń nie ma się co martwić - panowie występować będą zarówno solo, jak i razem

w piątkę. Na jaki repertuar można liczyć? Nie zabraknie najsłynniejszych neapolitańskich pieśni o miłości, z kultowym

"O sole mio" na czele. Bedzie

tez porcja muzyki typowo rozrywkowej, jak choćby "Maria"

z musicalu "West Side Story". Tenorzy zaśpiewają również najpiękniejsze arie z oper, które

w swoim repertuarze oczywiście miał Luciano Pavarotti i Jan Kiepury

 

Zatem zapowiada się koncert pełen niezwykłych popisów wokalnych, czyli wspaniała uczta muzyczna!                                                                                                                                            ZAPRASZAMY!

Teresa Werner & Graziano, 15.03.2018 r. godz. 18:00

Teresa Werner & Graziano

DATA: 15.03.2018

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Duża sala koncertowa Filharmonii Podkarpackiej

CENA: 70 oraz 90 zł

SPRZEDAŻ: w kasach Filharmonii Podkarpackiej oraz na portalu internetowym Kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: Wydawnictwo Muzyczne ESKA, P.P.H.U. „ESKA” Sp. z o.o. ul. Wolności 350a, 41-800 Zabrze, tel. 32-278-66-67 / kom. 601-541-993 / 781-982-690

CZAS TRWANIA: 2h

[KRÓTKI OPIS]

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa". Po raz kolejny do Polski przyjeżdża także włoski artysta Graziano! Zaśpiewa takie hity jak: „Mama Leone”, „Ti Amo”, a także „Rot sind die Rosen”. Na pewno nie zabraknie romantycznych duetów Teresy Werner i Graziano, między innymi „Tu sei romantica”. Serdecznie zapraszamy. 

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,