Imprezy innych organizatorów

drukuj

Kabaret pod Wyrwigroszem ,25 PAŹDZIERNIKA, GODZINA 19:30

 

Gazety Codzienna Nowiny, ma zaszczyt zaprosić Państwa na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem

25 PAŹDZIERNIKA, GODZINA 19.30

            Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów

w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM.

            W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.

 

Bilety w cenie 60zł i 65 zł do nabycia:

 

- w Biurze Ogłoszeń Nowiny w Rzeszowie, ul. Unii Lubelskiej 3., poniedziałek - pątek w godz. 7.30 - 17.00.

tel.:, 17 867 23 45

 

- w Kasie Filharmonii Podkarpackiej, Kasa Filharmonii czynna w godzinach:

wtorek, środa, czwartek 10:00 - 18:00, piątek 10:00 - 13:00 i 16:00 - 20:00.

tel. 17 852 02 72

 

- na www.kupbilecik.pl

 

Zamówienia zbiorowe oraz dodatkowe informacje 697 770 406, e mail: kabaret@nowiny24.pl

FESTIVAL BALLET, 30.10.2014R.

 

Po ogromnym sukcesie trasy koncertowej w styczniu 2014 w 4 miastach Polski: Wrocław, Poznań, Rzeszów i Krosno, najwspanialszy Balet na świecie powraca do Polski jeszcze w tym roku !!!!!!!     

Balet St. Petersburg przekazuje 1 euro z każdego zakupionego biletu na pomoc wsparcia dla Ukrainy!!!!!!!!

 ST. PETERSBURG FESTIWAL BALET 

Genialny St Petersburg Balet  - najbardziej znany Balet na całym świecie zebrał w sobie wszystko, co jest nazywane "rosyjską szkołą baletu klasycznego". Zobaczycie tu Państwo wszystko co ściśle wiąże się z klasyczną elegancją w połaczeniu ze świeżym oddechem dwudziestego pierwszego wieku. To  doskonały spektakl taneczny w połączeniu z prawdziwie królewskim przepychem strojów i dekoracji. St. Petersburg Festival Ballet łączy w sobie najlepsze tradycje oraz ducha baletu St. Petersburg. Elegancja, wdzięk, wspaniała lekkość sprawiają niepowtarzalność tego widowiska. St. Petersburg Festival Ballet opiera się na czołowych artystach baletu z Petersburga i trupy baletowej z najlepszych teatrów baletowych, którzy są  kontynuatorami petersburdzkiej  tradycji baletu. Czołowi tancerze są laureaci międzynarodowych konkursów. W ciągu ostatnich dwóch lat St.Petersburg Festival Ballet z powodzeniem koncertował  w 10 krajach europejskich. W tym sezonie St. Petersburg Balet Festival w Polsce przedstawi największą perłę światowej klasyki, czyli:

Śpiąca Królewna

 

Balet w III Aktach

Muzyka: Piotr Czajkowski

Choreografia -  Marius Petipa

Scenografia i kostiumy -  VyacheslavOkunev

 

Śpiąca Królewna to jeden z najlepszych baletów w repertuarze klasycznym . Sam Piotr Czajkowski trzymał uważał Śpiącą Królewną za swój najlepszy balet. Jest to opowieść o pięknej śpiącej królewnie i dzielnym księciu, który budzi ją pocałunkiem uwalniając od złego czaru, Tu można usłyszeć jedne z najpiękniejszych kompozycji muzycznych Czajkowskiego. Wspaniała scenografia  zabiera widzów do krainy wróżek,  piękna i spokoju . 

Śpiąca Królewna zawiera wszystkie elementy bajki : romans, poezja , los, walka dobra ze złem i oczywiście - MIŁOŚĆ !

Śpiąca Królewna opowiada o królewnie, na którą zła czarownicarzuciła urok. Klątwapolegała na tym, że w dniu 16. urodzin, królewna ukłuje się w palec wrzecionem i umrze. Jedna z siedmiu dobrych wróżekzłagodziła jednak ten czar powodując, że królewna po ukłuciu jedynie zapadła w głęboki sen, a obudzić ją mógł tylko pocałunek przystojnego księcia.

 

Jezioro Łąbędzie

 

- jest jednym z najbardziej popularnych baletów i należy do międzynarodowego standardu klasycznego baletu. Od ponad stu lat przyciąga publiczność jak magnes swoją niesamowitością, błyskotliwością w połączeniu z ponadczasową muzyką Czajkowskiego. Jest niepodważalnie fenomenem sztuki baletowej. Dzięki choreografom M. Petipy i L. Iwanowa zyskał sukces od dnia premiery w 1895 roku w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, który trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Ta zniewalająca historia o księżniczce zaklętej w łabędzia,  opowiada o życiowych prawdach jak odwieczna walka dobra ze złem, zdradzie, bólu, namiętnościach i niepodważalnej potędze miłości. Wielkość dzieła oraz jego piękno przykuwa uwagę najwytrawniejszych widzów.

Bielety na Śpiąca Królewna i Jezioro Łabędzie w cenie:

I strefa – 115zł

II strefa – 95 zł

III strefa – 75 zł

 

dostępne na www.ebilet.pl

www.ticketportal.pl

informacja: 515 707 036

RAY WILSON & THE BAND, 6.11.2014 R. GODZ.19:30

Genesis Classic, czyli Ray Wilson & The Band w Rzeszowie, Bydgoszczy i Białymstoku

Urodził się w Szkocji, mieszka w Polsce. Występował z Genesis, sukces odniósł już wcześniej z własnym zespołem Stiltskin. Inspiruje się Brucem Springsteenem. Od 20 lat nagrywa i koncertuje. Właśnie wydaje nowy, koncertowy album „20 Years And More”. W listopadzie i grudniu Ray Wilson wystąpi na trzech koncertach.

 

Koncerty z serii GENESIS Classic – Ray Wilson & The Band przedstawiają największe przeboje Genesis w wykonaniu ostatniego wokalisty tej grupy – Raya Wilsona oraz jego zespołu. W programie nie zabraknie także autorskich kompozycji szkockiego wokalisty. W Filharmoniach (Podkarpackiej, Pomorskiej i Podlaskiej) zabrzmią: „American Beauty”, „Another Day In Paradise”, „No Son Of Mine”, „Mama”, „Change”, czy „Congo”.

- Ta płyta to dla mnie spełnieniem wszystkiego, do czego dążyłem. Występujemy teraz z całym zespołem, jesteśmy jak jeden organizm, a mimo to każdy zachowuje swój charakter. Pomysł na Genesis Classic wziął się stąd, że publiczność chciała słuchać kawałków Genesis, tych starszych i tych z płyty „Calling All Station”, ale ja nie chciałem grać w cover bandzie. Szukałem czegoś, co się wyróżni. Przez lata dopracowaliśmy aranżacje, jednak piosenki zachowały swoje melodie – skomentował koncerty i płytę Ray Wilson.

https://www.youtube.com/watch?v=23FMb2TaUaM

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na koncerty Ray Wilson & The Band:

 • Rzeszów, 6 listopada 2014 r. (czwartek), Filharmonia Podkarpacka, ul. Chopina 30, godz. 19:30;
 • Bydgoszcz, 7 grudnia 2014 r. (niedziela), Filharmonia Pomorska, ul. Andrzeja Szwalbego 6, godz. 18:00;
 • Białystok, 8 grudnia 2014 r. (poniedziałek), Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, godz. 19:30.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazine” jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Jest kompozytorem, autorem tekstów, ceniony zwłaszcza za swoją sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, bo w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów całego Świata. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami i zespołami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Fotoreportaż z łódzkiego koncertu, który organizowała Agencja Monolit.

https://www.flickr.com/photos/99767746@N08/sets/72157635924402774/

 

Bilety na wydarzenie –  w cenach: 70, 80 i 90 zł (do dn. 30 września), w cenach: 80, 90, 100 zł (do dn. 5 listopada, a w Bydgoszczy i Białymstoku do 5 grudnia) oraz w cenach: 90, 100 i 110 zł (w dniu każdego koncertu) – można nabyć w Internecie na portalu Ticketpro.pl.

Bilety dostępne również w sieciach salonów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN na terenie całego kraju oraz w kasach Filharmonii Podlaskiej (Białystok, ul. Odeska 1, tel. 85 306 75 04) i Filharmonii Podkarpackiej (Rzeszów, ul. Chopina 30, tel. 17 852 02 72).

Zakupy grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) prosimy kierować do organizatora. Kontakt z organizatorem; Agencja Artystyczna MONOLIT, www.monolitart.com.pl, +48 518 522 581, biuro@monolitart.com.pl, kontakt z mediami: +48 519 746 486, press@monolitart.com.pl.

- Chyba zawsze chciałem mieć własny E-Street Band, ale zmodyfikowałem pomysł Springsteena. Bruce ma zazwyczaj tylko jedne skrzypce, ja zawsze mam Alę i Basię, a czasem cały smyczkowy kwartet. Mam świetnego saksofonistę - Marcina, który jest dla nas niczym wspaniały, nieodżałowany Clarence Clemons. I zawsze zabieramy fortepian. Nowa, koncertowa płyta jest dokładnie tym, co chciałem osiągnąć. Brzmi jak zamknięta całość, a prezentuje przekrój tego, co do tej pory nagrałem i zrealizowałem. Ten album jest świetnie nagrany i wyprodukowany. Minęło sporo lat, jestem dojrzalszy i więcej doświadczyłem – mówi Ray Wilson.
 https://www.youtube.com/watch?v=M8uq-G1XSYo
 

Ray Wilson świętuje dwudziestą rocznicę pracy artystycznej. Z tej okazji odbywa się trasa „20 Years And More...”. Jesienią tego roku ukaże się już dwunasty album w dorobku artysty zatytułowany - „20 Years And More”. Wydawcą płyty (DVD + 2 CD) jest Program Trzeci Polskiego Radia.

Najnowszym singlem promującym album „Chasing Rainbows” oraz wydawnictwo DVD "20 Years And More" jest piosenka „Wait For A Better Days”.

https://www.youtube.com/watch?v=ygiaBYMGcz0

 

 

 

MACIEJ MALEŃCZUK, 9.11.2014, GODZ.17.00

Zapraszamy na koncert Macieja Maleńczuka z Zespołem Psychodancing, na którym artysta wykona największe przeboje z płyty Psychodancing, Psychodancing 2, Yugopolis oraz kilka nieprezentowanych - nowych utworów. Dwie godziny niezapomnianych wrażeń

Maciej Maleńczuk (właściwie Mirosław MaciejMaleńczuk) – wokalista, instrumentalista, poeta, kompozytor, autor tekstów.

Zanim stał się artystą popularnym na początku swojej twórczości był określany mianem „barda Krakowa”. Jego  pierwsze kompozycje i artystyczne wykonania utworów początkowo utrzymane były w stylistyce bluesowej. Śpiewał bluesa, pisał wiersze, które drukował w słynnym „Brulionie”. Swój repertuar najczęściej prezentował jako muzyk uliczny grający na ulicach Krakowa, Warszawy, Poznania i innych polskich miast.

W 1986 roku Maciej Maleńczuk dołączył do zespołu Püdelsi. Grupa występowała między innymi na festiwalu w Jarocinie, a utwór w ich wykonaniu pt. „Rege – kocia muzyka” stał się jednym z przebojów festiwalu. Na pierwszej płycie zespołu Püdelsi pt. „Bela pupa” (1988 rok) Maciej Maleńczuk wykonał tylkodwa utwory.

W 1993 roku Maciej Maleńczuk założył trio - Homo Twist i już rok później ukazała się pierwsza płyta tego zespołu pt „Cały ten seks”, a teksty Maleńczuka wcześniej prezentowane przez artystę na ulicach miast, na płycie zyskały rockową oprawę.

W 1995 roku zespół Püdelsi wznowił działalność z Maleńczukiem jako jedynym wokalistą i nagrał utwory, które ukazały się na dwóch kolejnych płytach – „Viribus Unitis” (1996 rok) i „Narodziny Zbigniewa” (1997 rok). Następny album pt. „Psychopop” został wydany w  1999 roku, zaś kolejna płyta Püdelsów pt. „Wolność słowa” wydana w 2003 roku zyskała status złotej. Rok później zespół wydał składankowy album pt. „Jasna strona”, oraz DVD pt. „Wolność słowa” z teledyskami zespołu. W tym czasie, w 1996 roku ukazała się płyta Homo Twist zatytułowana „Homo Twist”. Rok później została wydana kolejna płyta pt. „Moniti Revan”.

W 1998 roku Maciej Maleńczuk wydał pierwszą solową płytę z piosenkami granymi kiedyś na ulicach. Album nosi tytuł „Pan Maleńczuk”.

W 2000 roku odbyła się pożegnalna trasa koncertowa zespołu Homo Twist, podczas której zostały zarejestrowane utwory na płytę live. Po zakończeniu koncertów zespół został rozwiązany. Rok później Maciej Maleńczuk nagrał drugą solową płytę wykorzystując do tego komputer. W 2002 roku ukazał się album Maleńczuka pt. „Ande La More” oraz płyta koncertowa zespołu Homo Twist pt „Live After Death”.

W 2005 roku nastąpiła reaktywacja zespołu Homo Twist, od wiosny zespół wiele koncertował, a 31 października ukazała się płyta pt. „Demonologic”. W tym samym roku Maciej Maleńczuk wydał kolejny solowy dwupłytowy album live zatytułowany „Proste historie” z piosenkami zarejestrowanymi podczas koncertów.

W 2007 roku Maciej Maleńczuk obok koncertów solowych wziął udział w dwóch projektach muzycznych. Pierwszy – „Yugopolis”, zgromadził czołowych polskich artystów wykonujących piosenki słynnej bałkańskiej grupy Parni Valjak, drugi – „Koledzy” – duet Maleńczuka z Waglewskim i wydanie płyty pod tym samym tytułem. Płyta osiągnęła status platynowej. W czerwcu tego samego roku miało premierę nowe, koncertowe przedsięwzięcie – Psychodancing. Po reaktywacji zespołu Homo Twist 21 marca 2007 roku ukazała się druga płyta tego zespołu, a 3 listopada pierwsza płyta projektu „Psychodancing”. Niedługo po premierze album „Psychodancingu” osiągnął status platynowej płyty.

Rok 2008 jest dla Macieja Maleńczuka rokiem koncertów „Psychodancing-u i Homo Twist”. Na festiwalu TOPTrendy projekt duetu Maleńczuk-Waglewski pt. „Koledzy” zajął III miejsce. W tym samym roku Maciej Maleńczuk wziął udział w wielu artystycznych wydarzeniach m.in. „Legnica Cantat Superstars”, „Jest dobrze – piosenki niedokończone”, „Maj niezależnych”, „Nowe brzmienie Jana Kaczmarka”. Z każdego z tych wydarzeń powstały nagrania płytowe.

1 kwietnia 2009 roku Maciej Maleńczuk zawiesił działalność zespołu Homo Twist. 12 maja piosenka pt. „Niewiele ci mogę dać (na próżno wypłakujesz oczy) w wykonaniu Macieja Maleńczuka i „Psychodancing-u” zdobyła I miejsce i nagrodę im. Karola Musioła na 46 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a 2 listopada ukazał się drugi album „Psychodamcing-u” pt. „Alchemia piosenki”. W tym samym roku Maciej Maleńczuk wziął udział obok Grzegorza Markowskiego, Piotra Wróbla, Olafa Deriglasoffa i Pawła Mąciwody jako gość na albumie zespołu WU-HAE pt. „Opera Nowohucka”.

 

Nominacje i nagrody dla Macieja Maleńczuka:

W 2002 roku Maciej Maleńczuk został Laureatem Yach na „Yach Film Festiwal 2002” w kategorii Najlepsza Kreacja Aktorska za teledysk „Wolność słowa” w wykonaniu zespołu Püdelsi.

W 2010 roku Maciej Maleńczuk został nominowany do nagrody „Yach Film Festiwal 2010”
w kategoriach Grand Prix i Kreacja aktorska w utworze pt. „Synu” - wykonawcy: Hasiok&Maciej Maleńczuk.

W 2011 r Artysta został odznaczony przez Ministra Kultury brązowym medalem Gloria Artis

 

To nie jedyne nominacje i nagrody dla Macieja Maleńczuku. Artysta był wielokrotnie nominowany a także otrzymał nagrody Fryderyk.

 

Nominacje do nagrody Fryderyk:

w 1996 roku w kategoriach: Autor roku,  Wokalista roku,

w 1997 roku w kategorii Autor Roku,

w 2003 roku w kategorii Wokalista roku oraz razem z Franzem Dreadhunterem w kategorii Autor roku,

w 2006 rok w kategoriach: Wydawnictwo Specjalne - Najlepsza Oprawa Graficzna i Album Roku Piosenka Poetycka za płytę Maciej Maleńczuk&Consort pt. „Cantigas De Santa Maria” (Warner Music Poland), Projekt graficzny: Eva Maleńczuk; Szymon Seweryn,

w 2008 rok w kategoriach: Autor roku, Wokalista roku, Wideoklip roku, Piosenka roku, Album roku Pop za płytę  Maleńczuk & Waglewski pt. „Koledzy” (Agora S.A.) Reżyser videoklipu: Yach Paszkiewicz,

w 2009 roku w kategorii Wokalista roku,

w 2010 roku w kategoriach: Wokalista roku, Autor roku za album roku Pop Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing pt. „Psychodancing 2” .

KIEDY KOTA NIE MA..., 11.11.2014R. GODZ. 13:00 i 16:30

Przezabawna angielska farsa z górnej półki na polskie Święto Niepodległości

Kiedy kota nie ma…”

Reżyseria:Andrzej Rozhin

Obsada:Kasia Skrzynecka, Piotr Cyrwus, Ania Gornostaj, Piotr Zelt,

                Ola Grzelak, Marta Wierzbicka

Termin:    11.11.2014 r.  godz. 13.00 i 16.30 

Miejsce:   Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

Bilety:cena 80 i 90 zł w przedsprzedaży do 11.10.2014 - BRAK BILETÓW NA 16.30!!!

 

"Kiedy kota nie ma..." - to myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie!

A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?  Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc
|w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna  przewidywalna rzecz  tego listopadowego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

 

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek,

tel.506 55 39 37, 508691286 mail: , www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, biuro JP Nieruchomości, ul. Zygmuntowska 9 II piętro,  oraz:  www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, biletyna.pl

„KLIMAKTERIUM 2” 15 i 16 listopada 2014 r., GODZINA 16:00 i 19:30

 

 „KLIMAKTERIUM 2”

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!
Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Autor:Elżbieta Jodłowska

Reżyser:  Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar

Producent:Tomasz Heller

Obsada (występują zamiennie):

Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska

Malina: Anna Korcz, Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Kozak

Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Panas, Ludmiła Warzecha, Marzena Kipiel–Sztuka

Angela: Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska

„KLIMAKTERIUM 2”

15 i 16 LISTOPADA godz. 16.00 i 19.30 (sprzedaż rozpoczynamy od biletów na spektakle grane w dniu 15.11)

Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego, ul. Chopina 30, 35-959 Rzeszów

Bilety w cenie 80zł, 60zł, 50zł do nabycia w Kasie Filharmonii Podkarpackiej tel.  17/852-02-72

wtorki, środy, czwartki 10.00 - 18.00, piątki 10.00 – 13.00 oraz 16.00 – 20.00

Kasie Podziemnej Trasy Turystycznej, ul Rynek 26 tel. 17/875-47-74

w godz.    wt.-pt. 10-18,    so.-nd. 11.00 - 17.00,    pn. 9.00 - 17.00

Rezerwacje grupowe 24h/d codziennie tel. 668-156-310

BILETY DOSTĘPNE NA PORTALACH: www.kupbilecik.pl             www.ebilet.pl

COTTON CLUB - THE SHOW, 20.11.2014R. GODZ. 19:00

Cotton Club - The Show

 

Prosto z Nowego Yorku!

Już w listopadzie, po raz pierwszy w Polsce!

 

Już w listopadzie masz szansę poczuć smak Ameryki lat 20 – tych i 30 - tych XX wieku, gdyż Cotton Club - The Show zamieni najbardziej prestiżowe sale koncertowe Polski w legendarny klub nocny nowojorskiego Harlemu. Właśnie dzięki „Cotton Club” jazz wtargnął szturmem na arenę międzynarodową.

 

Prosto z  Nowego Yorku, Cotton Club – The Show, łączy na scenie stepujących tancerzy, synkopowane rytmy oraz dynamiczne melodie w jeden, emocjonujący spektakl, który przywołuje do życia czasy świetności amerykańskiego jazzu.

 

W spektaklu muzycznym występuje dwudziestu artystów – muzyków jazzowych,piosenkarzy i stepujących tancerzy, którzy będą interpretować takie przeboje jak “Gone Fishin”, “It´s Only a Paper Moon”, “Without a Song¨, “Baby it´s Cold Outside”, “This is Jazz”, “Somewhere Over the Rainbow”, “What a Wonderful World”. Zespół poprowadzi Longineu Parsons, który przez międzynarodową krytykę uznawany jest za jednego z najwybitniejszych trębaczy na świecie. Popularność przyniosła mu również interpretacja muzyki Louisa Armstronga w głośnym amerykańskim show muzycznymSatchmo. Jego muzyka wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom, wyśmienicie łącząc jazz, funk, blues wraz z muzyką klasyczną. 

 

 „Cotton Club” był legendarnym jazzowym klubem z początków XX wieku. Występowały tu gwiazdy muzyki oraz czołowi artyści tamtych lat, tacy jak Duke Ellington, Ella Fitzgerald, Nat King Cole, Billie Holiday czy Louis Armstrong. Klub ten zasłynął również ze swoich powiązań z przemytnikami alkoholu i gangsterami czasów prohibicji -  o czym barwnie opowiedział w swoim filmie pt. „Cotton Club” Francis Ford Cappola w 1984 roku.

Już 20 listopada w Filharmonii Podkarpackiej Cotton Club The Show daje Ci szansę, aby poczuć na własnej skórze energię i blask legendarnego nocnego klubu!

 

Daj się ponieść emocjom, kup swój bilet i poczuj smak Ameryki lat dwudziestych!

Bilety dostępne na stronie https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=15033&ndzial=koncerty&sb=t

w salonach EMPIK i kasach Filharmonii Podkarpackiej

Organizator: Eurospectacles sarl 

BÓG MORDU, 23.11.2014, GODZ. 18:00 i 20:30

Czas trwania spektaklu: 95 minut bez przerwy.

reżyseria: Małgorzata Bogajewska
przekład: Barbara Grzegorzewska
scenografia: Maciej Chojnacki 
opracowanie muzyczne: Rafał Kowalczyk 

Obsada:
Veronique Houllie - Jolanta Fraszyńska
Michel Houllie - Cezary Pazura
Annette Reille - Anna Dereszowska
Alain Reille - Michał Żebrowski

Opis :

 

„Boga mordu” najkrócej określić można jako „słodko-gorzką bombę emocjonalną”. Błyskotliwy tekst, inteligentna inscenizacja i brawurowa gra aktorska tworzą wybuchową mieszankę, dzięki której uśmiech i refleksja o naszych słabościach nie opuszczają widzów od początku do końca spektaklu. Wszystko rozpoczyna się od rozsądnej, wyważonej rozmowy dwóch par małżeńskich, które spotkały się by spisać oświadczenie o bójce swoich dzieci w parku. Jest niezwykle kurtuazyjnie i "na poziomie", ale każde kolejne wypowiadane ze sceny słowo przybliża widzów do momentu w którym bohaterom opadną maski tolerancji i przyzwoitości, a swoje prawdziwe oblicze pokaże tytułowy „bóg mordu”. Spektakl jest intrygującym portretem współczesnego małżeństwa, określającego na nowo relacje mężczyzny i kobiety.

Na podstawie tekstu tej sztuki Roman Polański nakręcił swój głośny film „Rzeź”.

 

Filharmonia Rzeszowska

23.11.2014 godzina 18:00 i 20:30

 

Bilety do nabycia w Filharmonii Rzeszowskiej oraz na stronach :

www.biletyna .pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.4bilety.pl, www.kupbilecik.pl

MÓJ MOLIER, 24.11.2014R. GODZ. 19:00

24 XI 2014, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 19:00

MÓJ MOLIER

MONODRAM W WYKONANIU ANDRZEJA SEWERYNA

 

Opracowanie i wybór tekstów Moliera

ANDRZEJ SEWERYN

Opracowanie muzyczne i wybór utworów muzycznych

PAWEŁ SZTOMPKE

Reżyseria światła

MAREK JEŻEWSKI

 

Solowy występ aktorski Andrzeja Seweryna lżejszy w treści i formie od podobnych „spotkań” tego wybitnego aktora z utworami Gombrowicza czy Szekspira. Teraz Seweryn w swojej opowieści scenicznej, zbudowanej wokół perypetii zazdrosnego bohatera Molierowskiej „Szkoły żon”, pozwala sobie na cudowny luz już od samego początku.

Wchodzi na scenę krokiem tanecznym, w rytm swingującej muzyki, którą wybrał znany dziennikarz radiowy i prezenter estradowy, Paweł Sztompke.

Nie, nie, proszę państwa: to ani Gene Kelly, ani Fred Astaire, to naprawdę będzie mieć związek z Molierem” - zaczyna Seweryn. I dalej w tym duchu, choć już bez „musicalowego”

tła, toczy się historia czterdziestoletniego („starego”, jak na XVII-wieczne standardy) mieszczanina, Arnolfa, który szykując się do ożenku z dziewczęciem znacznie młodszym od

niego, zaczyna przeżywać katusze, gdy ta wpada w oko pewnemu młodzieńcowi. Seweryn improwizuje, czyni zabawne dygresje, przeczytanie fragmentów tekstu powierza widzom.

Lekko, dowcipnie, finezyjnie. Na naprawdę najwyższym poziomie.

 

Bilety w cenie: 50 zł - normalny, 40 zł - ulgowy do nabycia online na http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,24-11-2014.html oraz w Kasie Filharmonii

KRZYSZTOF KRAWCZYK - 50 LAT NA SCENIE, 30.11.2014 r. GODZ.17:00

Jedyny taki koncert z okazji 50 lecia na scenie - Krzysztof Krawczyk na żywo wraz z 10 osobowym zespołem. Tego wieczoru usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty. Artysta obdarzony jest charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. w 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. W 2001 artysta wraz z Goranem Bregoviciem nagrali płytę "Daj mi drugie życie".

2002 - Płyta „Bo jesteś ty” nagrana z Andrzejem Smolikiem staje się platynową płytą Recital pod tym samym tytułem dla Programu 2 TVP Film telewizyjny – Program 1 TVP – Złoty Krawczyk Nagroda Super Jedynki na Festiwalu w Opolu za teledysk „Mój przyjacielu”

2003 – Dwie nagrody Super Jedynki na 40-tym Festiwalu w Opolu w kategorii piosenkarz i teledysk roku (Bo jesteś ty)

 - według OBOPU najpopularniejszy piosenkarz w Polsce

2004 – Płyta „To co w życiu ważne” – platynową płytą

 - Recital z okazji 40 lecia kariery na Festiwalu Sopockim,nagroda Platynowego Słowika

 - na Festiwalu Opolskim nagroda TV Polonia Artysta bez granic

2005 - nagroda As Empiku

 - 2 Fryderyki dla Piosenkarza Roku i za Przebój Roku („Trudno tak”-z Edyta Bartosiewicz)

 - Telekamera dla najpopularniejszego artysty estradowego

 - według OBOPU najpopularniejszy piosenkarz

 - I miejsce na TOP TRENDY w Sopocie

 - Muzyczna Jedynka w Opolu

2008 rok – 45 lecie drogi artystycznej Krzysztofa Krawczyka obchodzone było podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie recitalem pt. Życie jak wino.

2009 rok – 20 stycznia ukazuje się nowa płyta Krzysztofa Krawczyka pt. WARTO ŻYĆ.

Zapraszamy na niepowtarzalny - wyjątkowy wieczór.

SYMPHONICA, 06.12.2014R., GODZ. 19:00

Multimedialne Widowisko Muzyczne SYMPHONICA to wyjątkowa w swoim rodzaju próba zbliżenia pozornie odległych muzycznie “planet”. W świecie tym potęga brzmienia elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą metafizyczny spektakl, a w tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady takich grup jak Metallica, Scorpions, Aerosmith, Nightwish, Apocalyptica, instrumentalne dzieła gigantów gitary (Steve Vai) oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge (Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden).

 

W koncercie udział wezmą:

Sylwia Lorens (znakomita sopranistka, znana z niezwykle energetycznych interpretacji klasyki operowej i musicalowej), Mateusz Ziółko (zwycięzca ostatniej edycji „The Voice of Poland” oraz SuperDebiuty Opole 2014), Kasia Stanek (półfinalistka „The Voice of Poland”), Dorota Lembicz (półfinalistka "Bitwa na głosy") ,Karol Śmiałek (krakowski aktor i wokalista), Agata Glenc(solistka Art Color Ballet). Koncert poprowadzi charyzmatyczny dyrygent, kompozytor i producent muzyczny Mikołaj Blajda (pomysłodawca widowiska, twórca muzyki do spektakli teatralnych i operowych).

Artystom towarzyszyć będą: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej, Progressive Noise Orchestra w składzie: Jacek Królik- gitara, Jakub Żytecki- gitara, Łukasz Adamczyk- bas, Mirosław Hady- bębny. Bodypainting: Agnieszka Glińska (Art Color Ballet), wizualizacje: K&K FILMS, Kostiumy: Joanna Jaśko. 

 

Po raz pierwszy w Polsce  na jesieni 2014 roku widowisko będzie można zobaczyć  w czterech miastach:

14 wrzesień – Rzeszów  (Filharmonia Podkarpacka)- PREMIERA

9 listopad – Kielce  (KCK)

23 listopad – Kraków  (Auditorium Maximum UJ)

6 grudzień - Rzeszów (Filharmonia Podkarpacka)

14 grudzień – Krosno  (RCKP)

 

Bilety w kasie FP oraz na http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,06-12-2014.html

 

Szczegóły na:

www.symphonica.info.pl

Pełna lista utworów: *

• 1. Metallica ONE

• 2. Metallica UNFORGIVEN

• 3. Metallica NOTHING ELSE MATTERS

• 4. Metallica ENTER SANDMAN

• 5. Nirvana SMELLS LIKE TEEN SPIRIT

• 6. Pearl Jam JEREMY

• 7. Sundgarden BLACK HOLE SUN

• 8. Nightwish THE PHANTOM OF THE OPERA

• 9. AC/DC HIGHWAY TO HELL

• 10. Europe THE FINAL COUNTDOWN

• 11. Steve Vai FOR THE LOVE OF GOD

• 12. Aerosmith I DONT WANNA MISS A THING

• 13. Scorpions WIND OF CHANGE

• 14. Guns N' Roses SWEET CHILD O'MINE

• 15. Deep Purple SMOKE ON THE WATER

• 16. Apocalyptica NOT STRONG ENOUGH

 

*organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w repertuarze

RAZ DWA TRZY SYMFONICZNIE - 7.12.2014R., GODZ. 18:00

7 GRUDNIA 2014, NIEDZIELA, GODZ. 18:00

RAZ DWA TRZY SYMFONICZNIE

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język.

Raz Dwa Trzy z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej to wyjątkowy koncert. Adam Nowak i koledzy przygotowali zestaw znakomitych utworów takich jak: „Trudno nie wierzyć w nic”, „Jutro możemy być szczęśliwi" czy kultowe „Jesteśmy na wczasach”. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.
Ich charyzmatyczne brzmienie, a także feeria dźwięków orkiestry symfonicznej tworzą coś... co warto usłyszeć 7 grudnia w Filharmonii Podkarpackiej! ...a na płycie? nie... bo jeszcze nie powstała!

Raz Dwa Trzy to ważny Zespół w polskiej scenie muzycznej - w swojej twórczości, członkowie Zespołu, zajęli się poważnym, ambitnym repertuarem o czym świadczą choćby nagrody im. Wojtka Bellona, Jacka Kaczmarskiego czy J.K. Pawluśkiewicza. Idąc tym tropem, a więc w nurcie piosenki poetyckiej i literackiej, Zespół zainteresował się repertuarem największych twórców polskiej piosenki, czyli Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.
Wprowadzając muzykę instrumentalną, znakomity lider, charyzmatyczny wokalista Adam Nowak, zaproponował swoją własną wizję artystyczną.

RAZ DWA TRZY z towarzyszeniem ORKIESTRY SYMFONICZNEJ FILHARMONII PODKARPACKIEJ pod batutą HUBERTA KOWALSKIEGO!

 

BILETY W CENIE - 120 zł, 90 zł

DO NABYCIA ONLINE NA: www.filharmonia.rzeszow.pl

http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,07-12-2014.html

oraz w KASIE FILHARMONII

 

Skład zespołu:
Adam Nowak – gitara, śpiew
Grzegorz Szwałek – pianino el., akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas

RANDKA W CIEMNO NA DWIE PARY, 8.12.2014R., GODZ. 17:00 i 20:00

Przezabawna angielska komedia Norma Fostera na Mikołaja

„Randka w ciemno

na dwie pary”

Reżyseria:Mirosław Połatyński

Obsada:Olga Borys, Małgorzata Potocka, Jacek Kawalec, Michał Milowicz

Termin:    8.12.2014 r. (poniedziałek) godz. 17.00 i 20.00

Miejsce:   Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

Bilety:cena 80 i 90 zł w przedsprzedaży do 10.11.2014

 

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde

z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia? Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa? Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

 

Zapraszamy do Filharmonii Podkarpackiej na Mikołajową „Randkę w ciemno”

 

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek,

tel.506 55 39 37, 508691286 mail: , www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, biuro JP Nieruchomości, ul. Zygmuntowska 9 II piętro,  oraz:  www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, biletyna.pl

VALSES DE VIENNE, 11.12.2014R. GODZ. 19:00

VALSES DE VIENNE – Walce Wiedeńskie, jak nie kochać Straussa za jego przepiękną muzykę?

w listopadzie b.r po raz kolejny będziemy gościć Budapest Strauss Orchestra & Ballet  - blisko 40 osobowy zespół  wirtuozów tańca i muzyki Johanna Straussa dla których wykonywanie walców i polek jest wielką pasją i celem życia, mistrzostwo,  artyzm i radość życia w każdym szczególe. Dystyngowane  ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu przenoszą nas do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku. W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła : Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów. To trzeba przeżyć – koniecznie!!!

 

Wykonawca Budapest Strauss Ballet&Orchestra

 

Program

CzęśćI

J.Strauss Zemsta Nietoperz
J.Strauss Anna Polka
J.Strauss Pizzicato polka
J.Strauss Dżokej polka
J.Strauss Wiedeńska krew
J.Strauss Bandyci
J.Strauss Grzmoty i Błyskawice

E.Remeneyi Leć moja jaskółko
J.Strauss Tarantella

Część II
J.Strauss Niech żyje Węgier

F.Liszt Rapsodia węgierska nr 2
J.Strauss Róże południa
J.Strauss Baron cygański
J.Strauss Lekka krew-szybka polka

V.Reinz Polka Cyrkówka

G.Dinicu Słowik
J.Strauss Nad pięknym modrym Dunajem
J.Strauss Marsz Radeckiego

 

Organizator-ArtistiC

Cena: 120zł

Bilety dostępne w Kasie Filharmonii Podkarpackiej oraz www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl

​Bilety zbiorowe​ 501-615-901​

KABARET ANI MRU MRU - 14.12.2014

Kabaret Ani Mru Mru - "Jak się nie da, a bardzo się chce... to można!"

Opis

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

 • Marcin Wójcik
  Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
 • Michał Wójcik
  Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
 • Waldemar Wilkołek
  Dźwiękowiec, osoba "do wszystkiego" i podpora moralna grupy. No cóż... jaka podpora, taka moralność...

Bilety do nabycia w Filharmonii Rzeszowskiej oraz na stronach :

www.biletynakabaret .pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.4bilety.pl, www.kupbilecik.pl

ARGENTINA TANGO SHOW, 15.12.2014R., GODZ. 19:00

Argentina Tango Show – spektakl o namiętności i zatraceniu

 

Tango to lekcja uwodzenia, zmysłowy taniec odzwierciedlający namiętną relację jaka zawiązuje się między kobietą i mężczyzną.

Tango narodziło się pod koniec XIX wieku, w regionie Rio de Plata w Argentynie, niemniej adoratorów posiada na całym świecie, również w Polsce, gdzie z roku na rok powstają kolejne miejsca zrzeszające jego miłośników.

W podróż do namiętnego Buenos Aires zabiorą nas artyści pod dyrekcją Waltera Tejado, który nagrywał płyty dla największych wytwórni muzycznych, takich jak Sony, Radio Nacional Argentina i R.C.A. Victor. Koncertował między innymi z takimi orkiestrami jak Alberto Castillo, Jose Basso, Atilo Stamponi i National Tango Orchestra.

Zespół składa się z 17 artystów, w tym typowej orkiestry tango z bandoneonem (rodzaj argentyńskiego akordeonu), tancerzy i wokalisty. Na sali zabrzmią napiękniejsze utwory, takie jak „La cumparsita” czy „Por una cabeza”.

Już 15 grudnia, o godzinie 19.00 w Filharmonii Podkarpackiej, Argentina Tango Show.  

Kup bilet i wybierz się w podróż do Buenos Aires.

Bilety do nabycia na stronie https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=88673

W Informacji turystycznej PROT oraz w kasach Filharmonii.

Ceny biletów: 130 złotych i 100 złotych

Organizator: Eurospectacles sarl

SINGLE I REMIKSY, 14.02.2015, GODZ. 17:00

Miejsce:Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka – ul. Chopina 30

Data: 14.02.2015

Godz: 17.00

Sprzedaż biletów indywidualnych: 

● Filharmonia – KASA -  ul. Chopina 30 – tel. 17/ 852-02-72

● Podziemna Trasa Turystyczna – Rynek 26 – tel. 17/ 875-47-74

Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.pl

Zamówienia zbiorowe u Organizatora: tel. 511866252 ;  tel. 504687763

Cena: 100 zł, 80 zł

 

OPIS SPEKTAKLU:

Singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież - jak mówi - singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji?


OBSADA:

Katarzyna Maciąg

Anna Mucha

Wojtek Medyński

Lesław Żurek

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO, 16.04.2015R., GODZ. 19:00

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO 

Zespół STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze, które już uznano za hity (Topielica czy Ogień zapłonie w nas). Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu: KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna,

BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary, instrumenty klawiszowe, cajon,

ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa 

16 kwiecień 2015, godz. 19.00

Cena biletu: 65 zł

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO w Rzeszowie ul. Chopina 30

BILETY DO NABYCIA:

• Kasa Filharmonii, tel. 17/ 852 02 72, czynna: wtorek, środa, czwartek 12:00 – 17:00.

• Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26

Online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe oraz dodatkowe informacje ORGANIZATOR kom. 694 726 963

 

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,