Imprezy innych organizatorów

drukuj

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY, 22.01.2016 godz. 18:00

 

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

DATA: 22 stycznia 2016r.

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Sala koncertowa FP

CENA: 50zł normalny/40zł ulgowy

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, online: http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,22-01-2017.html

ORGANIZATOR: Filharmonia Podkarpacka

OPIS:

Siemion Złotnikow

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

(Priszoł mużczina k żenszczinie)

reżyseria: Wiola Arlak, Tadeusz Chudecki scenografia: Izabela Rzepecka-Muś kostiumy: Viola Śpiechowicz

 

Przyszedł mężczyzna do kobiety, czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu naszych uczuciowych dylematów.

 

VIOLA ARLAK – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała z Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Dzisiaj można ją podziwiać na deskach warszawskich teatrów. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”, największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach M jak miłość, Ranczo oraz w filmach Dzień świra M. Koterskiego i Obywatel J. Stuhra.

 

TADEUSZ CHUDECKI – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany również z programów dla dzieci. Wielką popularność przyniosła mu rola Henia w serialu M jak miłość. Jako podróżnik-pasjonat zwiedził przeszło 120 krajów i napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” oraz „Historia jednej podróży – Azja”. Od niedawna realizuje autorski program dla TVP! pt. „Podróże z Chudeckim”.

MY FAIR LADY –musical w 2 aktach 4.02.2017 r. godz.17.00.

 

 

4.02.2017 r. godz.17.00. – Filharmonia Podkarpacka

Opera Sląska w Bytomiu zaprasza na :

Frederick Loewe

MY FAIR LADY –musical w 2 aktach

libretto i teksty piosenek: ALAN JAY LERNER

adaptacja sztuki G. B. Shawa i filmu G. Pascala „Pigmalion” oryginalna reżyseria: Moss Hart

przekład libretta i tekstów piosenek: TOMASZ DOMAGAŁA

Realizatorzy:

kierownictwo muzyczne: ANDRZEJ KNAP,reżyseria: ROBERT TALARCZYK, scenografia: MARCEL SŁAWIŃSKI, KATARZYNA SOBAŃSKA, choreografia: JAKUB LEWANDOWSKI, kostiumy: ILONA BINARSCH

Cena 120 zł. , 100 zł.

Sprzedaż biletów : kasa Filharmonii tel. 17-852-02-72, Podziemna Trasa Turystyczna tel. 17-875-47-74 oraz na : www.kupbilecik.pli www.biletyna.pl

Organizator: ART-TU  tel. 605-602-234

PREMIERA: 11 maja 2013 r.

ZŁOTA MASKA 2013 w kategorii ROLA WOKALNO-AKTORSKA dla Anny Noworzyn za kreację roli Elizy Doolitle

Akcja musicalu dzieje się w Londynie w XIX wieku, gdzie językoznawca, prof. Higgins, zakłada się z przyjacielem, że przemieni uliczną kwiaciarkę w damę z wyższych sfer. Przypadkowym obiektem eksperymentu staje się Eliza Doolittle

Na scenie wystąpią soliści, chór, balet i orkiestra Opery Sląskiej w Bytomiu..
Oparty na dramacie Shawa musical „My Fair Lady” jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku.  Święcąc triumfy i rekordy popularności od swego powstania w 1956 r. , musical Loewego i Lernera dotarł na sceny teatrów całego świata. Dodatkowo spopularyzowała go wersja filmowa  z 1964 r., nagrodzona ośmioma Oscarami , z Audrey Hepburn i Rexem Harrisonem w rolach głównych.

"Jeden mały szczęścia łut", „Przetańczyć całą noc", „Tę ulicę znam" :wszystkie piosenki z „My Fair Lady” to przeboje , które niezmiennie zachwycają .Musical „My Fair Lady” jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku.  Pogodna i wartko tocząca się historia, doskonałe dialogi czerpiące z dobrego dramatu, i najlepsza z wszystkiego: świetna muzyka, która wytrzymała próbę czasu (prapremiera nowojorska w 1956 r.) , czynią z „My Fair Lady” utwór zdolny usatysfakcjonować zarówno wytrawnego melomana jak i początkującego bywalca teatru muzycznego.

DZIWNA PARA DATA 5.02.2017 r. godz. 16.00 i 19.00

DZIWNA PARA

 

DATA::   5.02.2017 r. (niedziela)

GODZINA: godz. 16.00 i 19.00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA:   90 i 99 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):
Bilety zbiorowe i zamówienia biletów: Edward Małek, tel.506 55 39 37, 501 28 58 63
mail:
, www.teatralne.info, Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Biuro edma.art, ul. Kościuszki 5/1, Trasa Podziemna – Rynek 26  oraz: www.teatralne.info , www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek, tel.506 55 39 37,

CZAS TRWANIA: 120 min.

To legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

W polskiej wersji zobaczycie nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy- Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to: Oskar - kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz- co w końcu doprowadza do rozstania żoną i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”

Tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski, reżyseria: Wojciech Adamczyk, scenografia: Wojciech Stefaniak

OBSADA: Artur BARCIŚ, Cezary ŻAK, Katarzyna ŻAK, Viola ARLAK,
                 Wojciech WYSOCKI, Piotr SKARGA, Witold WIELIŃSKI

KONCERT IRA 14.02.2016 r. godz. 19:00

 

 

KONCERT IRA

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów, ul. Chopina 30

14.02.2017, godz. 19.00

cena biletu 85 zł

 

 

Bilety: Kasa Filharmonii Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna)

ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963, 790 703 785

 

Wielki Turniej Pięciu Tenorów 18.02.2017 r. godz. 18.00

Na Walentynki !!

Wielki Turniej Pięciu Tenorów

 

DATA: 18.02.2017

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 80, 90, 100, 120 zł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl,

zamówienia zbiorowe, rezerwacje i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785

 

Na godzinę 18.00 -

 

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, Regon: 292891886, tel: 784064001, adres e-mail:

CZAS TRWANIA: około 2 godzin

 

NA WALENTYNKI!!! WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW

Tego w Rzeszowie jeszcze nie było. Pięciu światowej sławy tenorów wystąpi na jednej scenie i zaśpiewa największe klasyki operowe, w tym całą serię arii z repertuaru Luciana Pavarottiego. NA WALENTYNKI "Wielki turniej pięciu tenorów" 18.02.2017r  w  Filharmonii Podkarpackiej.

 

Walentynkowy koncert nosi nazwę "Wielkiego turnieju pięciu tenorów". Dlaczego turniej? Trochę dla celów marketingowych, trochę dla zabawy. Artyści nie konkurują ze sobą, raczej w zabawny sposób się przekomarzają, niby złośliwie przeszkadzają sobie nawzajem w wykonaniach, ale tak naprawdę doskonal się uzupełniają.
       W koncercie wielkich tenorów zwykle bierze udział piątka najważniejszych, czyli ci, którzy zaśpiewają w Rzeszowie. Publiczność swymi głosami uraczą: Adam Zdunikowski, solista Teatru Wielkiego w Warszawie, Dariusz Stachura solista Teatru Wielkiego w Łodzinazwany Polskim Pavarottim, Tomasz Krzysica- absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej, Adam Sobierajski-solista Teatru Muzycznego w Lublinieoraz Mariusz Ruta z białostockiej opery. Towarzyszyć im będzie zespół Strauss Ensemble Artura Jaronia.
       O brak wrażeń nie ma się co martwić - panowie występować będą zarówno solo, jak i razem w piątkę. Na jaki repertuar można liczyć? Nie zabraknie najsłynniejszych piosenek o miłości z kultowym "O sole mio" na czele. Publiczność dostanie też nieco muzyki typowo rozrywkowej, czyli tej ze znanych filmów, jak choćby "Maria" z "West Side Story". Tenorzy zaśpiewają też opery, operetki i oczywiście najpiękniejsze arie z repertuaru Luciana Pavarottiego.
   

   Adam Sobierajski jest solistą Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Łodzi, Operą Śląską w Bytomiu, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Filharmoniami Śląską, Zabrzańską, Częstochowską, Krakowską, Toruńską, Słupską, Bydgoską, Zielonogórską i Świętokrzyską. Zdobywał nagrody na konkursach wokalnych we Wrocławiu, Vercelli (Włochy) i Krynicy Górskiej. Zdobył trzecie miejsce w Europejskim Konkursie Tenorów w 2009 roku.
    

   Dariusz Stachurato szczęściarz, w którym piękny głos i niepospolity talent połączyły się z atrakcyjną aparycją, wielkim sercem oraz urokiem i serdecznością sprawiającymi, iż to artysta nie tylko ceniony, ale też po prostu szczerzelubiany. Dariusz Stachura to absolwentŁódzkiej Akademii Muzycznej, polski Pavarotti. Dariusz Stachura jest solistą Teatru Wielkiego w Warszawie i równocześnie usłyszeć go można  w operze norymberskiej.

 

   Adam Zdunikowskito laureat konkursów wokalnych w Nowym Sączu, Warszawie, Wiedniu i Szczecinie. Współpracuje ze wszystkimi teatrami operowymi w Polsce, a także z Staatsoper w Hamburgu, Narodnim Divadlem w Pradze oraz z Operą Narodową w Sofii. Jego repertuar obejmuje ponad 40 partii operowych i 50 oratoryjnych.

 

   Tomasz Krzysicato  osobowość artystyczna włoskich konkursów wokalnych.    Regularnie występuje Filharmonii Narodowej w Warszawie.

 

   Mariusz Adam Ruta– najmłodszy z tenorów, którzy pojawili się w Płocku. Występuje w Teatrze Muzyczny w Łodzi oraz Operze i Filharmonii wBiałymstoku.

Zapowiada się koncert pełen nie tylko niezwykłych popisów wokalnych, ale nade wszystko niesamowitego dystansu do siebie i autoironii ze strony śpiewających.

 

                                                                                                                                            ZAPRASZAMY!

Zbigniew Wodecki z zespołem - koncert "Zacznij od Bacha" czyli 40 lat na scenie! 23.02.2017 r. godz. 19:00

 

Zbigniew Wodecki z zespołem - koncert "Zacznij od Bacha" czyli 40 lat na scenie!

 

DATA: 23.02.2017

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 75/95/120 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): ticketpro.pl biletyna.pl kasa Filharmonii (sprzedaż ruszy w nowym roku)

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat Artystyczny ADRIA,
telefon: 605 555 676 lub 52 371 58 48

CZAS TRWANIA: 1 h 30 min

 

Zbigniew Wodecki rozpoczął swą przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, Zygmuntem Koniecznym, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.

Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje "Chałupy", "Zacznij od Bacha", "Izolda" czy "Pszczółka Maja". Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer.

Sam o sobie mówi, że jest "śpiewającym muzykiem". Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa a przecież ciągle nie zamknięta! W ubiegłym roku wydał kolejną płytę "platyNOWA"

Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, których kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN "Droga do gwiazd"., "Twoja droga do gwiazd" oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami"

Występują:
Zbigniew Wodecki
Zbigniew Stelmasiak - gitara
Mirosław Wiśniewski - bas
Jarosław Zawadzki - klawisze
Paweł Twardoch - perkusja

Legenda polskiej estrady, nierozerwalnie związany z nią już od 40 lat. Wszechstronnie uzdolniony instrumentalista, kompozytor, aranżer. Nieustannie bawi i wzrusza publiczność wielu pokoleń  i o różnych gustach muzycznych.

Koncert Teresy Werner 23.03.2017 r. godz 19:00

Koncert Teresy Werner

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów

ul. Chopina 30

 

23.03.2017, godz. 19.00

cena biletu 75 zł

 

Bilety: Kasa Filharmonii

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna)

ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963,

790 703 785

Upiór w Operetce 25.02.2017 r. godz. 19.00

DATA: 25.02.2017 r.

GODZINA: godz. 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina 30

CENA:  110/90/70  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Bilety (ulgowe seniorzy i dzieci do 13 lat) dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, kasy Filharmonii Podkarpackiej,  rezerwacje i kontakt: +48 533 955 593

Bilety ulgowe dla seniorów, rencistów i dzieci do 13 lat w cenie 40 zł za okazaniem stosownego dokumentu, dostępne pod nr 790 703 785 (Pani Ela).

ORGANIZATOR (+telefon): Filharmonii Futura, tel. 506 024 765

lutego 2017  (sobota) godz. 19.00 (Karnawał  2017), Filharmonia Podkarpacka

Upiór w Operetce

Upiór w Operetce? Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Usłyszymy również solistyczne popisy niesamowitego skrzypka Bogdana Kierejszy. A Upiór? Niech na razie pozostanie naszą słodką tajemnicą. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich,  którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

 

Więcej o projekcie na:

www.filharmoniafutura.pl

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

Koncert Beaty Kozidrak 26.02.2017 r. godz. 18:30

DATA: 26.02.2017

GODZINA: 18.30

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 80, 90, 110, 150, 250.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): KASA FILHARMONII, EMPIK, MEDIA MARKT, TRASA PODZIEMNA, SATURN PLANET, BILETYNA.PL, BILETIN.PL, TICKETPRO.PL

ORGANIZATOR (+telefon): LUX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JERZY GRAZDA UL. PÓŁNOCNA 4, 71-787 SZCZECIN TEL. 501 312 571

CZAS TRWANIA: OKOŁO 100 MINUT.

 

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

 

O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele...

Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.

Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim  ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach.

Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach.

Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, "inspiracje zbierała przez całe życie".

Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.

Zdobyć, utrzymać, porzucić 5.03.2017 r. godz. 16.00 i ew. 19.00

ZDOBYĆ, UTRZYMAĆ, PORZUCIĆ

 

DATA::   5.03.2017 r. (niedziela)

GODZINA: godz. 16.00 i ew. 19.00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA:   90 i 99 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):
Bilety zbiorowe i zamówienia biletów: Edward Małek, tel.506 55 39 37, 501 28 58 63
mail:
, www.teatralne.info, Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Biuro edma.art, ul. Kościuszki 5/1, Trasa Podziemna – Rynek 26  oraz: www.teatralne.info , www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek, tel.506 55 39 37,

CZAS TRWANIA: 120 min.
„Zdobyć, Utrzymać, Porzucić” to spektakl muzyczny, w którym każda z trzech aktorek przewodzi kolejnej części tryptyku. Katarzyna Zielińska – żądzy ZDOBYĆ, Katarzyna Żak – pragnieniu UTRZYMAĆ i Olga Bończyk – wyzwaniu PORZUCIĆ. Różne wizje przedstawiają w świetnie zinterpretowanych piosenkach. Usłyszeć można zarówno poruszające i nostalgiczne utwory, jak i lekkie oraz żartobliwe kompozycje. Krzysztof Jaślar – autor scenariusza i reżyser przedstawienia – wybrał hity polskiej muzyki rozrywkowej oraz zagraniczne evergreeny w znakomitych tłumaczeniach. W spektaklu poruszane są tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią przeciwną oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK?… Pokazujemy różne rodzaje kobiet: słodką idiotkę, kurę domową, herod-babę, kobietę kumpla, dzidzię piernik, kobietę bluszcz itp. Kobietę w pracy, na zakupach, na urlopie, podczas wyjazdu integracyjnego, na randce, w Urzędzie Stanu Cywilnego i w sądzie. A wszystko to przeplatane dobrym żartem i wyszukanymi „wstawkami” Artura Andrusa. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak Utrzymać, a może i jak Porzucić, to koniecznie wybierz się do Filharmonii Podkarpackiej.

W spektaklu  występują:
Olga BOŃCZYK, Katarzyna ZIELIŃSKA, Katarzyna ŻAK

Głos za sceny:  Artur ANDRUS
Reżyseria Krzysztof Jaślar,  Aranżacja, kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka
Scenografia: Anna Waś, Choreografia: Tomasz Tworkowski
Zespół muzyczny grający na żywo: Marcin Partyka, Piotr Domagalski, Sebastian Feliciak

Koncert na Dzień Kobiet 08.03.2017 r. godz. 19:00

NARODOWY TEATR OPERY I BALETU Z ODESSY

 

" Koncert na Dzień Kobiet"

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów

ul. Chopina 30

 

08.03.2017, godz. 19.00

 

cena biletu 85 zł

 

 

Bilety: Kasa Filharmonii, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963, 790 703 785

Sztuka kochania 11.03.2017 r. godz. 16:00

11.03.2017 r.(sobota) godz. 16:00

Cena 90 , 70 zł


Zamówienia zbiorowe u Organizatora

tel. 604-424-320; 531-531-001; 531-531-002;

e-mail: ; www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne:tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów indywidualnych:

Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272; Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;

Sprzedaż Internetowa:   www.kupbilecik.pl

 

Kochać- jak to łatwo powiedzieć. A zagrać?

Jeśli na scenie stają Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski, spektakl staje się prawdziwą sztuką!

Dowcipna i frywolna komedia w reż. Krzysztofa Jasińskiego, która podbije serca widzów przezabawnymi piosenkami, a żywa interakcja z publicznością rozbawi do łez i pozwoli poczuć się współuczestnikiem tego wciągającego widowiska. 

Brawurowo zagrana, pikantna i uroczo dosłowna, lecz bez wulgaryzmów i obsceniczności, jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. W cudownie lekki sposób mówi o sprawach, do których przywiązujemy tak wielką wagę.

Spodoba się każdemu, bez względu na wiek, płeć, czy... doświadczenie, bo robi to po mistrzowsku!

Lekko nie będzie 18.03.2017 r.

18.03.2017 r.(sobota) godz. 16:00

Cena 90 , 70 zł
 

Zamówienia zbiorowe u Organizatora

tel. 604-424-320; 531-531-001; 531-531-002;

e-mail: ; www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne:tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów indywidualnych:

Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272; Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;
Sprzedaż Internetowa :   www.kupbilecik.pl

 

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło?

Jeśli tak - ta sztuka rozbawi was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude Islert'a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

 

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że ... LEKKO NIE BĘDZIE!

 

 

OBSADA:

 

Jan JANKOWSKI

Dominika OSTAŁOWSKA

Kacper KUSZEWSKI/ Tomasz SAPRYK

Julia ROSNOWSKA

Zofia ZBOROWSKA/ Katarzyna GRABOWSKA

Michał Bajor z zespołem koncert „Moja miłość” 19.03.17 r. godz. 17.00

 

Michał Bajor z zespołem koncert „Moja miłość”

DATA:  19.03.17 r.

GODZINA: 17.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 80 , 75 PLN

SPRZEDAŻ (GDZIE?): Kasa Filharmonii, Piwnice Rzeszowskie, Sieć EMPiK, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat-Sułkowski 502 047 830

CZAS TRWANIA: 90 min

 

[KRÓTKI OPIS]

Najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu niepowtarzalnego Michała Bajora. Artysta od ponad 40 lat czaruje i wzrusza publiczność swoim śpiewem. Jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. Podczas koncertu usłyszymy piosenki z albumu "Moja miłość", 19. płyty w jego dyskografii i zarazem trzeciego spotkania mistrza interpretacji z mistrzem słowa - Wojciechem Młynarskim. Po albumach "Od Piaf do Garou" i "Moje podróże" przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy. Wystarczy wymienić tylko "Prześliczną wiolonczelistkę", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Och, życie kocham cię nad życie" czy "Nie ma jak u mamy".

THE STARS OF BALLET MOSCOW 21.03.2017 r. godz. 19:00,

 

 

   THE STARS OF BALLET MOSCOW

DATA: 21.03.2017r

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 120zl

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii podkarpackiej

online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl

CZAS TRWANIA:110 minut

,,The Stars of Ballet Moscow’’

Balet klasyczny od wieków ma grono zagorzałych wielbicieli doceniających wirtuozerię tancerzy potrafiących nawet jednym małym gestem wyrazić mnóstwo emocji. Aby zostać dobrym tancerzem klasycznym, oprócz tańca artysta musi posiąść sztukę aktorstwa i mimiki, musi dogłębnie opanować  mowę ciała, aby sprostać niezwykle wyrafinowanym układom choreograficznym,żeby móc perfekcyjnie ,,opowiadać” historie pisane muzyką…..

W 2005 r. w Moskwie Gwiazda Baletu p. Evgeniya Bespalova stworzyła zespół ,, Russian Classical Ballet  Moscow’’, w którym skupiła artystów z rosyjskich prestiżowych szkół choreograficznych. Wszyscy artyści to wielokrotni laureaci międzynarodowych konkursów baletowych, zdobywcy wielkich nagród i wyróżnień, niezwykle wrażliwi, utalentowani i doświadczeni. Pod wodzą Evgeniyi grupa wciąż doskonali swe umiejętności i opracowuje nowe choreografie wielkich dzieł światowych. W ich repertuarze znalazły się między innymi: ,,Giselle’’, ,,Don Kichot’’, ,,Jezioro Łabędzie’’, ,,Dziadek do Orzechów’’, ,,Carmen’’.

Zapraszamy Państwa na pierwsze tournée w Polsce ,, Russian Classical Ballet Moscow ’’, który przygotował najpiękniejsze fragmenty z utworów Piotra Czajkowskiego: ,,Jezioro Łabędzie’’, ,,Śpiąca Królewna’’ i ,,Dziadek do Orzechów’’ w wykonaniu wybitnych gwiazd i baletu. Zobaczą i usłyszą Państwo opowieści o miłości i zdradzie, o magii,  o fantazjach naszych wyobraźni o uczuciach przepełnionych romantyzmem. Są to choreografie wymagające niezwykłej wirtuozerii artystów, bardzo zmysłowe i dramatyczne, po prostu PIĘKNE. Gwarantujemy Państwu wielkie, niezapomniane przeżycia, tak wielkie, jak wielkie są dzieła Piotra Czajkowskiego, jak wielki jest kunszt  i wirtuozeria artystów.

,,The Stars of Ballet Moscow’’ odwiedzi Polskę w składzie:

GWIAZDY:

- Irina i Piotr Khandajevsky

- Eketerina Anishenko i Oleg Saltcev

- Eketerina Rybchina i Artur Gevorgyan

BALET:

Evgeniya Agafonova, Tatiana Korneva, Alexandra Goikalova, Daria Leshenko, Alexandra Sherbakova, Daria Pereverzeva, Alexanrd Goikalov, Denis Tarasov, Kemal Khalikov, Sergei Kravetc – Gomoza, Dymitro Polishuk i Anton Shalin.

 

PROGRAM:

Akt 1                                                                                                       Akt 2

Jezioro Łabędzie-Pas de deux blanc                                                Śpiąca Kólewna- Walc

Jezioro Łabędzie-Mały łabędź                                                          Śpiąca Kólewna-Aurora i czterej kawalerowie

Jezioro Łabędzie-Taniec hiszpański                                               Korsarz-Pas de deux

Jezioro Łabędzie-Taniec rosyjski                                                   Płomień Paryża-Pas de deux

Jezioro Łabędzie-Pas de quatre                                                  Śpiąca Kólewna-Pas de deux

Jezioro Łabędzie-Śmierć łabędzia                                                                   Finał

Giselle-Pas de deux

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca 25.03.2017, godz. 18.00

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca - koncert w Rzeszowie

25.03.2017, godz. 18.00

Cena biletu 99 zł

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband tego zespołu. Usłyszymy m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Echoes" oraz prawie całą płytę "The Dark Side of the Moon". Czeka nas wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy. Grupie będzie towarzyszył chór dziecięcy.

Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca - koncert w Rzeszowie .

     Już 25 marca o godz. 18:00 w Filharmonii w Rzeszowie  odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks,  pokazy multimedialne oraz  laserowe  efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy chór dziecięcy z Rzeszowa.

          Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże "M".  W świetnych wykonaniach  Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", dwudziestominutową suitę "Echoes". Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki - doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów.   Koncert w Rzeszowie  przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Partię chóru szkolnego zaśpiewają dzieci  i młodzież z Rzeszowa. Nie zabraknie też oczywiście oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!

www.muzykapinkfloyd.pl

https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/

 

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Bilety:  • Kasa Filharmonii KASA BILETOWA tel. (017) 852 02 72, Czynna we wtorki, środy i czwartki od 10:00 do 18:00 oraz piątki od 10:00 do 13:00 i od 16:00 do 20:00

• Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26,

• Salony EMPIK

Bilety Online: www.kupbilecik.pl  www.biletyna.pl

www.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne

tel. 694 726 963, 790 703 785

SYMPHONICA 2 Made in Poland” 26.03.2017 r. godz. 16.00 i 19.00

 

DATA: 26.03.2017 r.

GODZINA:godz: 16, 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina 30

CENA:  110/90/70  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Bilety – 110/90/70 zł dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, ticketpro.pl, Empiki, kasy Filharmonii Podkarpackiej, rezerwacje i kontakt: +48 533 955 593

Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia,  zaprasza na widowisko „SYMPHONICA  2 Made in Poland”

26 marca 2017  (niedziela) godz. 16.00 i  19.00, Filharmonia Podkarpacka

 

ORGANIZATOR (+telefon): Filharmonii Futura, tel. 506 024 765 

 

 

Symphonica 2 made in Poland

 

POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Piosenki których nie usłyszysz w komercyjnym radiu w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard), Damiana Ukeje, Ernesta Staniaszka i Sylwii Lorens z towarzyszeniem bandui orkiestry Filharmonii Futura. Wizualizacje wprowadzające w klimat tamtych lat. Niesamowity powrót do czasów PRL poprzez mocną, alternatywną i niepokorną polską muzykę.

Scenariusz, reżyseria, aranżacje utworów: Mikołaj Blajda. Produkcja: Sylwia Lorens.

 

Więcej o projekcie na:

www.filharmoniafutura.pl

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

Jezioro łabędzie balet Teatr Narodowy Baletu z Odessy 29.03.2017 r., godz. 19.00

 

 

"Jezioro łabędzie"

balet

Teatr Narodowy Baletu z Odessy

29.03.2017, godz. 19.00

 

cena biletu 100 zł

 

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego.

 

FILHARMONIA PODKARPACKA im. A. MALAWSKIEGO

w Rzeszowie, ul. Chopina 30

Bilety:  • Kasa Filharmonii KASA BILETOWA tel. (017) 852 02 72, Czynna we wtorki, środy i czwartki od 10:00 do 18:00 oraz piątki od 10:00 do 13:00 i od 16:00 do 20:00

• Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26,

• Salony EMPIK

Bilety Online: www.kupbilecik.pl  www.biletyna.pl

www.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne

tel. 694 726 963, 790 703 785

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,