Imprezy innych organizatorów

drukuj

40 lat The Wall - PINK FLOYD 15.09.2019r. godz. 19:00

WIDOWISKKO MUZYCZNE - 40 lat The Wall - PINK FLOYD

 

DATA: 15.09.2019r. 

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 80zł- 120zł

SPRZEDAŻ: www. ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl   

ORGANIZATOR: Agencja Modicon

CZAS TRWANIA: 120 minut

 

Zapraszamy na Super Koncert w Rzeszowie.
Album The Wall Pink Floyd zagrany w całości na żywo przez zespól Another Pink Floyd z Krakowa najstarszy i najlepszy tribute band Floydów w Polsce i czołowy w Europie. Muzyka z The Wall oraz wybrane największe hity Pink Floyd na żywo do tego niesamowite światła i wizualizacje. Nie siedź w domu - idź na koncert.

40 LAT THE WALL PINK FLOYD. W 2019 roku przypada okrągła 40 rocznica wydania bodaj największego dzieła Pink Floyd jakim jest koncepcyjny, psychodeliczny album The Wall. Ta rocznica stała się idealną okazją oraz inspiracją aby zaprezentować szerszej publiczności w całości na żywo muzykę pochodzącą z tego wyjątkowego albumu. Zadania tego podjął się najbardziej znany w Polsce zespół Another Pink Floyd z Krakowa, który od ponad 11 lat wykonuje utwory Floydów na największych scenach w naszym kraju. Genialna muzyka zostanie okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa. Czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w The Wall jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat.

Zespół Another
przyzwyczaił fanów Floydów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie rocznicowe koncerty wydania albumów The Dark Side of The Moon czy Animals gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach w całej Polsce. Tym razem poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej. Sprawdźmy zatem, czy na koncercie "40 LAT THE WALL" może być jeszcze lepiej.
PINK FLOYD w oryginalnym składzie już nie gra, ale ich muzyka jest bez wątpienia ponadczasowa a w szczególności album The Wall który zaliczany jest do wydawnictw muzycznych wszech czasów.
Utwory z The Wall zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 9 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska.
Lubisz Pink Floyd a w szczególności The Wall - musisz być na tym koncercie.
To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj. Polski Pink Floyd - bo tak często zespół jest nazywany przez publikę - idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań. Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd - w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i dobrze spędzony czas na prawie trzygodzinnym występie. Warto poczuć się patriotą muzycznym
i wybrać się na koncert polskiego ANOTHER Pink Floyd!

QUEEN SYMFONICZNIE 28.09.2019r. godz. 16:00 i 19:00

QUEEN SYMFONICZNIE

DATA: 28.09.2019r.

GODZINA: 16:00 i 19:00

MIEJSCE: sala koncertowa Filharmonii Pokarpackiej 

SPRZEDAŻ: Bilety w cenie od 109 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Ebilet/Empik/Media Markt/.

https://www.ticketmaster.pl/artist/queen-symfonicznie-bilety/73333

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

 

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od siedmiu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 150 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 100000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

Trzy ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2017 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej. Dotychczas na blisko 130 koncertach pojawiło się prawie 100000 widzów, a projekt wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowanie. 

Zespół wystąpił też w grudniu 2016 w powiększonym składzie w Atlas Arenie w Łodzi z gościnnym udziałem Michała Szpaka i Joanny Woś

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Kierownikiem artystycznych, lider i twórcą projektu jest Jan Niedźwiecki.

CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ! 29.09.2019r. godz. 16:00

CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ! 

 

DATA: 29.09.2019r. 

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka 

CENA: 110zł, 100zł, 90zł,

SPRZEDAŻ: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, Podziemna Trasa Turystyczna tel. 178 754 774, rezerwacje grupowe tel. 887 410 411    

ORGANIZATOR: Agencja Koncertowa TOMMA 603 410 411    

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy!Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiącąca się postać? Światowa premiera sztuki „CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZACZWOŃ!”to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

Obsada: 

HENRY - Krzysztof Hanke/ Piotr Pręgowski             

CHARLOTTE - Dominika Gwit /Anna Powierza

POLICJANT - Marcin Mroczek / Rafał Mroczek       

IZA - Klaudia Halejcio/Katarzyna Polewany   

TRISTAN - Michał Koterski / Michał Piróg               

PANNA BROWN - Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska

PRPRACODAWCA SMITH - Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak

WIELKI KONCERT GALOWY TENORÓW LEONVOCI WRAZ Z ORKIESTRĄ LWOWSKĄ 30.09.2019r. godz. 18:00

WIELKI KONCERT GALOWY

TENORÓW LEONVOCI WRAZ Z ORKIESTRĄ LWOWSKĄ

 

DATA: 30.09.2019r. 

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 80zł, 90zł i 100 zł 

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii oraz online panbilet.pl,  kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: ALFA 736 033 585

CZAS TRWANIA: 90 minut

 

WIELKI KONCERT GALOWY TENORÓW LEONVOCI WRAZ Z ORKIESTRĄ LWOWSKĄ - to piękna podróż w świat muzyki klasycznej. W wieczornym koncercie oprócz znakomitych wokalistów kwartetu LeonVoci, którzy koncertują na wielu europejskich scenach usłyszą Państwo lwowską orkiestrę pod dyrekcją Romana Kreslenko. Z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem zaprezentują Państwu największe światowe przeboje musicalowe oraz znane arie operowe, najsłynniejsze i najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors, grupy Il Divo, Eda Sheerana i wiele innych. LeonVoci jest bardzo energicznym kwartetem wokalnym. W każdym geście, w każdym brzmieniu i uśmiechu prezentują klasę na scenie. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd sceny sprawią, że koncert ten będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich.

W koncercie biorą udział:
tenorzy: Nazar Tatsyshyn
Andriy Stetsksyy
Ihor Radvanskyi
Roman Chava
dyrygent: Roman Kreslenko
orkiestra: 25 osobowa orkiestra lwowska
KWARTET LEONVOCI - składa się z profesjonalnych solistów. Są to laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem wykonują największe światowe przeboje musicalowe oraz znane arie operowe, najpiękniejsze utwory Andrea Bocelli i Il Divo. Uwielbiani za naturalność, swobodę i dobry kontakt z publicznością. LeonVoci jest bardzo energicznym kwartetem wokalnym. 
Półfinaliści programu telewizyjnego show TVN Mam Talent. Okrzyknięci objawieniem na rynku muzycznym. Jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.
Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy cudowny wieczór z pięknym śpiewem LeonVoci wraz z orkiestrą lwowską.
Ten 30 osobowy zespół artystów zachwyci każdą publiczność!
Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

KIEDY KOTA NIE MA ... 6.10.2019r. godz. 16:00

KIEDY KOTA NIE MA ...

DATA: 6.10.2019 r. 

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: sala koncertowa Filharmonii Pokarpackiej 

CENA: 85 zł, 95 zł, 110 zł 

SPRZEDAŻ: bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: ada, tel. 501 28 58 63, 

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Trasa Podziemna oraz na www.edmaart.pl, www.abilet.pl,  www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: Edma Art

 

“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

 

Reżyseria: Andrzej Rozhin

scenografia i kostiumy: Joanna Pielat-Rusinkiewicz

przekład: Klaudyna Rozhin

opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

OBSADA:

Jacek Lenartowicz,

Viola Arlak,

Wojciech Wysocki,

Cynthia Kaszyńska,

Agata Puterko,

Zofia Zborowska

Stanisław Soyka - Muzyka i słowa 8.10.2019r. godz. 20:00

Stanisław Soyka

Muzyka i słowa

DATA: 8.10.2019r.

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA: 129 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 69 zł (strefa A)

SPRZEDAŻ: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik
i Media Markt.

CZAS TRWANIA: 1,5h

 

Stanisław Soyka nie przestaje zaskakiwać! Artysta powraca wraz ze swoją nową płytą – Muzyka i słowa. Autor takich hitów jak Tolerancja czy Cud niepamięci już jesienią odwiedzi największe polskie miasta, by podzielić się ze słuchaczami swoimi najnowszymi kompozycjami.

Muzyka i słowa jest pierwszym od prawie piętnastu lat, w pełni autorskim dziełem tego Artysty. Sam Soyka określa muzykę zamieszczoną na nim jako mieszankę folku, rythm'u, bluesa, reggae i ballady. Piosenki, pomimo różnorodności stylistycznej, są prostolinijne, prawdziwe i szczere. To muzyczne wyznanie bez podrasowania. Na płycie znajdują się utwory takie jak Polonez czy Tango, w których odnajdziemy cała amplitudę uczuć: miłość, zazdrość, ciepło, zimno, gorąco. Jest też pieśń o miłości do Warszawy „Lubię wracać do Warszawy”, a także kompozycja szczególna, niewysłany list dojrzałego sześćdziesięcioletniego „chłopaka” do swych rodziców: Mamulu, Tatulu. O swoich intencjach Stanisław Soyka mówi: „Chciałem pokazać piękno świata - świata przedstawionego tak po prostu, przez dzisiejszego mnie. Zależało mi na tym, by ta muzyka mogła przytulać, dawać przestrzeń i oddech. A także – by te piosenki były dostępne dla każdego, kto lubi śpiewać. A w tych tekstach, mam wrażenie, że jest normalnie; tam jestem dzisiejszy ja i - gdy będziecie Państwo ich słuchać - będzie mi miło móc tam Państwa spotkać”.

NARODOWA PERŁA GRUZJI 9.10.2019r. godz. 19:00

NARODOWA PERŁA GRUZJI

 

DATA: 09.10.2019r.

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka 

CENA: 125 zł, 135 zł

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl,  

zamówienia zbiorowe i indywidualne: tel.  790 703 785, 665 277 377

ORGANIZATOR: B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. 61/424 28 24, 669 288 277

CZAS TRWANIA: 1 godz. 40 min

 

 

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.

I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji,zespół ''Adjarian Song and Dance''. Zespół otrzymał liczne certyfikaty i dyplomy merytoryczne, a także nagrody pieniężne i otrzymał jedne z największych uznań krytyków. W 2016 r. Zespół uzyskał status akademicki dzięki nauczaniu i technikom, których udziela im Temuri Koridze, światowej sławy i najbardziej elitarny tradycyjny artysta tańca w Gruzji. Zespół współpracował i występował z największymi gwiazdami tradycyjnej sztuki w tym regionie i kraju, a dzięki tej wspaniałej historii nadal lubią dzielić się swoją tradycyjną sztuką z innymi kulturami i narodami na całym świecie. , a teraz może ich obejrzeć również polska publiczność. Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka - łabędzia - przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze... 

KARIERA PO POLSKU 10.10.2019r. godz. 19:00

KARIERA PO POLSKU

 

DATA: 10.10.2019r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 90 i 100 zł

SPRZEDAŻ: tel.:  790 703 785, Kasa Filharmonii, Trasa Podziemna, Kupbilecik.

ORGANIZATOR: 790 703 785, 604 257 687.

CZAS TRWANIA: około 120 minut.

 

Zapraszamy Państwa na NOWĄ komedię pt. KARIERA PO POLSKU. To sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą "karierę". Przypadek sprawia, że żona burmistrza małego miasteczka, chcąc zemścić się na zdradzającym ją w jej mniemaniu mężu, postanawia mu udowodnić, że burmistrzem może zostać każdy i przebrana za żebraczkę, udaje się do miasta żeby znaleźć kogoś, kogo mogłaby namówić na udawanie przed burmistrzem eksperta od ekonomii. Spotyka dwóch cwaniaków i od tej chwili  ciągnie się przez całą sztukę pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i pomyłek. W dodatku na wieść o tym, że gdzieś w Polsce pojawił się geniusz od spraw gospodarczych, do miasteczka przyjeżdża sam minister gospodarki. Od tego momentu kariera cwaniaków zaczyna się toczyć w błyskawicznym tempie. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który cały misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się wielką mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.

Całość jest satyrą na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia.

ZAKOPOWER 12.10.2019r. godz. 18:00

ZAKOPOWER – Największe przeboje 

 

DATA: 12.10.2019r. 

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 110, 135 i 145 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, rezerwacja i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785, TOP MEDIA KIELCE Tel: 784 064 001,

w serwisach internetowych:  KupBilecik.pl: http://kbq.pl/37482, eBilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/, 790 703 785

ORGANIZATOR: TOP MEDIA KIELCE Tel: 784 064 001

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

 

Zakopower to ujmując skrótowo folkowa „dusza” obleczona rockowym „ciałem”. Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych.

KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM 13.10.2019r. godz. 17:00

KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I HUMOREM 

 

DATA: 13.10.2019 r. 

GODZINA: 17:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 90 zł oraz 70 zł

SPRZEDAŻ:

Telefoniczna rezerwacja biletów u organizatora: tel. 531531001, 604424320   

Zamówienia indywidualne te. 790703785

Punkty sprzedaży biletów: Kasa Filharmonii tel. 17 8520272; Podziemna Trasa Turystyczna Rynek 26 tel. 17 875 47 74     

Sprzedaż online :  www.kupbilecik.pl,  www.biletyna.pl

ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna MUZA tel. 531-531-001

CZAS TRWANIA: 2h (wraz z przerwą)

 

Zapraszamy Państwa w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą̨ najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszechczasów innych kompozytorów. Tegoroczny koncert,  w wykonaniu znanych polskiej i europejskiej publiczności artystów, laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, przeniesie słuchaczy do ojczyzny walca prezentując światowy kunszt wokalny.

Anita Rywalska – sopranistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, którą ukończyła z wyróżnieniem. W jej repertuarze znajdują się m.in. pieśni F. Schuberta, R. Schumanna, F.Poulenca, utwory oratoryjno – kantatowe oraz partie operowe i operetkowe: Santuzzy w Cavalleria Rusticana P. Mascagniego, tytułowa rola w Carmen G. Bizeta, Catherine w operze O żonie niemej T. Kasserna (prapremiera światowa). Niezwykle utalentowana śpiewaczka jest gwiazdą  „Akademii Humoru” – programu telewizyjnego Waldemara Malickiego.

Agata Sava - wybitna polska mezzosopranistka, solistka opery w Pradze. Absolwentka Hohschule fur Musik w Monachium, którą ukończyła z wyróżnieniem, a także stypendystka dwóch prestiżowych grantów: DAAB- Dwuletniego Stypendium Rządu Niemiec oraz Yehudi Menuhin Live Music Now. Koncertuje aktywnie na scenach całego świata, m.in.: Chicago Philharmonic Hall, Filharmonii Narodowej w Warszawie, czy  Lucerne Concert Hall, oraz w Filharmonii w Zurychu i Genewie, gdzie występowała z Chicago Sinfonietta. Jej pięknego głosu  można było posłuchać także w trakcie wystepów w prestiżowych salach koncertowych Japonii.

Oskar Jasiński- niezwykle charyzmatyczny i pełen humoru polski tenor. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat międzynarodowych konkursów wokalnych. Na co dzień, solista Śląskiej Operetki Kameralnej, aktywnie współpracuje z wieloma polskimi orkiestrami i filharmoniami, a także operą śląską i krakowską. Bierze udział w wielu produkcjach i projektach muzycznych w całej Polsce, a także z wielką klasą i humorem prowadzi koncerty operetkowe, operowe, musikalowe i inne.

Artur Banaszkiewicz- skrzypek, kompozytor, aranżer. Oprócz klasycznego repertuaru skrzypcowego artysta często prezentuje publiczności własne, wirtuozowskie fantazje i parafrazy znanych utworów z różnych obszarów muzyki, m.in.: Viva Strauss!, La Fiesta Mexicana, Skrzypek na Dachu, Hava Nagilah, Oczy czarne, Kalinka. Autorski koncert Wieczór w krainie Czardasza, inspirowany cygańskim i żydowskim  folklorem, otworzył mu drzwi wielu prestiżowych sal koncertowych świata, m.in. Lincoln Center w Nowym Jorku, Berlińskiej Filharmonii czy Lipskiego Gewandhaus.

Solistom towarzyszyć będzie zespół MaesQuartet. Indywidualny styl aranżacji oraz rzadko spotykane zestawienie instrumentów sprawia, że utwory wykonywane przez kwartet charakteryzuje niepowtarzalne, ciepłe, głębokie brzmienie, dające wrażenie gry większego zespołu muzycznego. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, czy Wesoła Wdówka, m.in. arii Barinkaya Wielka sława to żart czy duetu wszechczasów Usta milczą dusza śpiewa, a także walca Nad pięknym, modrym Dunajem.

Zapraszamy Państwa na tę niezwykłą, kameralną ucztę wspaniałej muzyki, klasy i humoru.

„Tajemnica Bańki Szczęścia” 17.10.2019r. godz. 18:00

Teatr Baniek Mydlanych

„Tajemnica Bańki Szczęścia”

 

DATA: 17.10.2019r.

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA: 25 - 55 zł

SPRZEDAŻ: https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/

ORGANIZATOR: Agencja Koncertowa PanKoncert  +48 500 786 800

CZAS TRWANIA: 60 minut

 

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii! Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

Uwaga:

Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

"O CO BIEGA?" 19.10.2019r. godz. 16.00 i 19.00

"O co Biega?" – Teatr CAPITOL

premiera z lampką szampana…

 

DATA: 19.10.2019

GODZINA: 16.00 i 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 120 i 145 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii,  serwisy internetowe: KupBilecik.pl: http://kbq.pl/37482,  eBilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/, 790 703 785

ORGANIZATOR: TOP MEDIA KIELCE tel: 784 064 001

CZAS TRWANIA: około 2,5 godziny

 

O co biega?

Zapraszamy na premierowy spektakl Teatru Capitol w Warszawie - "O co biega?". To jedna z najzabawniejszych światowych komedii autorstwa Philipa Kinga. O co biega?

O sztuce "O co biega?" Teatr Capitol

Spokojne angielskie miasteczko. Dom pastora Lionela Toopa oraz jego pięknej i wyzwolonej żony, byłej aktorki, Penelopy Toop, budzącej zgorszenie wśród nobliwych mieszkańców. Niechęć do niej przejawia zwłaszcza jedna wścibska, stara panna Skillon, skrycie podkochująca się w przystojnym duchownym. Gdy podczas nieobecności pastora, jego żonę odwiedza niezapowiedziany gość – kolega sprzed lat, z czasów teatralnych, rozpoczyna się lawina nieoczekiwanych zdarzeń. Niewinne plany na wieczór, znudzonej małomiasteczkowym życiem Penelopy z dawno niewidzianym znajomym, zamieniają się w niekończący się zabawę w chowanego, przebieranki i zgadywankę kto jest kim. W jeden dzień plebania zamienia się w istną wieżę Babel. Zgorszony biskup, zdezorientowany duchowny, jeniec wojenny, żołnierz na przepustce i aktor w jednym, spita do nieprzytomności miejscowa bigotka, rozebrany do rosołu pastor, nieokrzesana służąca, sierżant na służbie oraz robiąca dobrą minę do złej gry, bezradna żona pastora – oto uczestnicy tego galimatiasu! Kto jest kim? O co podejrzewają się nawzajem? Kto kogo pobił i jaką tajemnicę skrywa każdy z nich? Zapraszamy na maraton śmiechu i wiszącą w powietrzu aferę obyczajową z koloratką w roli głównej.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia, z minuty na minutę, choć wydaje się to już niemożliwe, staje się jeszcze śmieszniejsza. Do samego końca nie wiadomo, kto jeszcze pojawi się nagle w drzwiach lub niespodziewanie wyskoczy z szafy!

Spektakl "O co biega?" w Teatrze Capitol twórcy i obsada:

Reżyseria: Marcin Sławiński,

Kostiumy: Tomasz Jacyków,

Scenografia: Joanna Pielat.

Obsada:

- Penelopa Anna Czartoryska/ Ola Domańska,

- Clive Stefan Pawłowski/ Michał Rolnicki,

- Ida Katarzyna Ptasińska/ Delfina Wilkońska,

- Panna Skilton Olga Bończyk/ Viola Arlak,

- Lionel Topp Marek Kaliszuk/ Dariusz Wieteska,

- Biskup Laxu Marcin Troński,

- Sierżant Towers Piotr Miazga/ Rafał Szałajko,

- Wielebny Humphrey Maciej Damięcki/ Piotr Zelt,

- Niemiec Wojtek Majchrzak/ Piotr Zelt.

Dżem 40-lecie zespołu 20.10.2019r. godz. 18:00

Dżem 40-lecie zespołu

 

DATA: 20 października 2019r.

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 150 / 130 zł

SPRZEDAŻ: Bilety dostępne w Internecie na: biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl, bilety24.pl,  wkrótce także w kasie Filharmonii  i Trasie Podziemnej

ORGANIZATOR: Redakcja Artystyczna Live Concert, www.liveconcert.pl

CZAS TRWANIA:120 min (bez przerwy)

 

 

Po wyprzedanym koncercie w ramach pierwszej części obchodów jubileuszu zespołu Dżem w październiku ponownie zapraszamy na koncert akustyczny z okazji 40-lecia zespołu! Na tym koncercie po prostu trzeba być, bo każdy kolejny jubileusz jest bardziej imponujący i domaga się bardziej imponujących obchodów.

Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica :). Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upłynie, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na utwory własne, a nie przeróbki piosenek z kraju i ze świata. To była brzemienna w skutki decyzja, które odczuwamy do dziś… 

Kochanie, wróciłem! 22.10.2019 r. godz. 19:00

KOCHANIE, WRÓCIŁEM !!!

OŚMIOOSOBOWA KOMEDIA W GWIAZDORSKIEJ OBSADZIE!

 

DATA: 22.10.2019 r. 

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: sala koncertowa , Filharmonia Podkarpacka

CENA: 110 zł, 95 zł, 85 zł , 

SPRZEDAŻ: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, kasa Filharmonii  Podkarpackiej oraz Trasa Podziemna,

zamówienia zbiorowe biletów u organizatora: ada, tel. 501 28 58 63;

 

Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE, WRÓCIŁEM!" najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania... za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie... Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie... "KOCHANIE, WRÓCIŁEM!" to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy - widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

OBSADA:

Dorota CHOTECKA

Maria PAKULNIS

Katarzyna ANKUDOWICZ

Jan JANKOWSKI

Grzegorz PAWLAK

Wojciech WYSOCKI

Bartosz OBUCHOWICZ

Marcin TROŃSKI 

„Pod dachami Paryża” 24.10.2019r. godz. 19.00

Grand Orkiestra z Odessy

„Pod dachami Paryża”

 

DATA: 24.10.2019r.

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA W RZESZOWIE

CENA: 95 zł, 115 zł

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, oraz zamówienia zbiorowe i indywidualne: tel.  790 703 785, 665 277 377

ORGANIZATOR: B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. (61) 424 28 24, 665 277 377

CZAS TRWANIA: 2 godz. z przerwą

 

Paryż… Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem. To muzyka znaczona takimi nazwiskami jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu. To kankan, kabarety (na czele z "Moulin Rouge"!), a nawet upiór – bo przecież to właśnie w gmachu opery paryskiej straszył bohater powieści i musicalu. Co do musicali – wprawdzie niedawny pożar uszkodził katedrę Notre Dame, ale najsłynniejszy dzwonnik w historii nadal pojawia się na scenach muzycznych całego świata. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z muzyką francuską, dające okazję do wzruszeń i uśmiechu, jak to zwykle bywa pod dachami miasta zakochanych…

1. R. Cocciante – Le Temps des Cathédrales z musicalu Dzwonnik z Notre Dame

2. R. Cocciante – Belle z musicalu Dzwonnik z Notre Dame

3. R. Cocciante – La fête des fous z musicalu Dzwonnik z Notre Dame

4. R. Cocciante – Ces Diamants- z musicalu Dzwonnik z Notre Dame

5. Y. Tiersen – Comptine d’un autre été z muzyki do filmu Amelia

6. Y. Tiersen – La Valse d’Amélie z muzyki do filmu Amelia

7. C. Armstrong – El tango de Roxanne z filmu Moulin Rouge

8. M. Monnot – Milord z repertuaru E. Piaf

9. Louiguy, M. Monnot – La vie en rose z repertuaru E. Piaf

10. Ch. Dumont – Non, je ne regrette rien z repertuaru E. Piaf

11. H. Giraud – Sous le ciel de Paris z repertuaru E. Piaf

12. J.M. Cano – Hijo de la Luna

13. M. Monnot – Les amants d’un jour z repertuaru E. Piaf

14. N. Glanzberg – Padam, padam z repertuaru E. Piaf

15. J. Kander – Money, Money z musicalu Kabaret

16. J. Kander – Cabaret z musicalu Kabaret

17. M. Wilshaw – Les Champs-Élysées z repertuaru J. Dassina

18. L. i P. Sebastian – Gigi l’amoroso z repertuaru Dalidy

19. R. Allison – Je t’aime

20. S. Butterfly – Viens, viens

21. B. Andersson, B. Ulvaeus, J. Claudric – Bravo, tu as gagné z repertuaru M. Mathieu

22. All Thet Jazz – z musicalu Chicago

23. J. Offenbach – Kankan z operetki Orfeusz w piekle

Katarzyna Nosowska – Zmalowane wrota 26.10.2019r. godz. 20:00

Katarzyna Nosowska

Zmalowane wrota

 

 DATA: 26.10.2019r.

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA:  99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A)

SPRZEDAŻ : www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik
i Media Markt

CZAS TRWANIA: 1h

 

Czy Katarzyna Nosowska po tym, jak wygrała w Instagrama z profesjonalnymi influencerami, stała się najbardziej poczytną autorką książek w 2018 roku i zaczęła rapować na płycie „BASTA”, może czymś jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Artystka znowu wymyka się ramom, aby w wyjątkowy sposób, po raz kolejny podzielić się ze światem swoją wrażliwością. Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać. 
To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce!
Spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.
Seria spektakli zawita do pięknych sal kilkunastu polskich miast na jesień tego roku. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa zarówno dźwiękowa, jak i wizualna. 

LemON Akustycznie 31.10.2019r. godz. 20:00

LemON

 

DATA: 31.10.2019 roku

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: miejsca siedzące: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A)

SPRZEDAŻ (GDZIE?): www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.ploraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

ORGANIZATOR (+telefon): Good Taste Production

CZAS TRWANIA: 2h

 

Jesienią LemON zagra jedyne w swoim rodzaju koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych. Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

„Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni - kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie - Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już - Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm.

KABARET NEO - NÓWKA "Żywot Mariana" 11.11.2019r. godz. 16:00

KABARET NEO - NÓWKA "Żywot Mariana" 

 

DATA: 11.11.2019r.

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Sala Koncertowa Filharmonii Podkarpackiej

BILETY: www.biletynakabarety.pl, www.lux.bletyna.pl

 

„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.

„Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. 

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć.

KOBIETA IDEALNA 12.11.2019r. godz. 19:00

KOBIETA IDEALNA

DATA: 12.11.2019r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 90 i 100 zł.

SPRZEDAŻ: Rezerwacje i sprzedaż Rzeszów 790 703 785. Kasa Filharmonii, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: 790 703 785, 604 257 687

CZAS TRWANIA: około 120 minut.

 

Trzy niezwykłe kobiety: Blondie (l. 29), Marilyn (l. 39) i Diana (l. 59) - "Miss Polski" w różnych latach - oraz "mężczyzna idealny", Reżyser, biznesmen i znany realizator widowisk rozrywkowych, przygotowują się do gigantycznego show - wyborów "Miss Kobiet Idealnych". Stawką, oprócz prestiżowego tytułu, jest milion dolarów, ufundowany przez Celebrysia, wpływowego miliardera o gangsterskim rodowodzie, męża Blondie, jednej z faworytek konkursu. Niespodziewanie, partia, którą wspiera i finansuje CeleBryś, przegrywa wybory i gangster traci "polityczny parasol". Jego polityczni przeciwnicy dążą do zniszczenia imperium gangstera i jego aresztowania. Marylin, znana prawniczka i lobbystka, posiadająca dostęp do najwyższych sfer politycznych, początkowo doradza Celebrysiowi i pomaga gangsterowi omijać prawo i "fiskusa", ale kiedy traci on polityczne wpływy, porzuca go i dąży do przejęcia jego majątku. Pomaga jej w tym Reżyser - wieloletni wspólnik CeleBrysia, co mu nie przeszkadza intrygować przeciw swojemu partnerowi. Pełna intryg, romansów, zabawnych i zmiennych sytuacji, błyskotliwych dialogów, czteroosobowa komedia, bawi, trzyma w napięciu, a na koniec wzrusza, gdy sprawiedliwość i dobroć, zwyciężają zło... Niestety, tylko w komedii...

Ania Dąbrowska 13.11.2019r. godz. 20:00

ANIA DĄBROWSKA

 

DATA: 13.11.2019r.

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 89 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A)

SPRZEDAŻ:  www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

ORGANIZATOR: Good Taste Production

 

Zapraszamy na najnowszą trasę koncertową Ani Dąbrowskiej. Artystka jesienią odwiedzi Olsztyn, Kielce, Poznań, Szczecin, Rzeszów, Wrocław, Częstochowę i Gdańsk.

Anna Dąbrowska - Pierwsza Dama Polskiego Popu.

Laureatka Fryderyka 2017 w kategorii Album Roku Muzyka Pop.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka.

Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda uzyskała status co najmniej Platynowej Płyty:

„Samotność po zmierzchu” 2004

„Kilka historii na ten sam temat” 2006

„W spodniach czy w sukience?” 2008

„Ania Movie” 2010

„Bawię się świetnie” 2012

„Dla naiwnych marzycieli” 2016

„The Best Of” 2017 

Łącznie sprzedała ponad 500 000 płyt. Jest laureatką 9 Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. W 2019 roku Anna Dąbrowska otrzymała honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego. 

Aktualnie Ania nagrywa przebój do nowej polskiej produkcji filmowej. Piosenkę będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej. 

MALEŃCZUK + Rhythm Section 16.11.2019r. godz. 18:00

MALEŃCZUK+ Rhythm Section

Premiera nowej trasy koncertowej 

 

DATA: 16.11.2019

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 95, 120 i 135 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, rezerwacja i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785, 

w  serwisach internetowych: KupBilecik.pl: http://kbq.pl/37722, eBilet.pl:/https://sklep.ebilet.pl/85849867896750088

ORGANIZATOR: TOP MEDIA KIELCE

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

 

Zapraszamy na niesamowite koncerty Macieja Maleńczuka + Rhythm section. Macieja Maleńczuka nikomu przedstawiać nie trzeba - Homo Twist, Pudelsi, Yugopolis, Psychodancing, występy solowe, współpraca z Wojciechem Waglewskim, Hasiokiem i wiele innych ciekawych projektów sprawiły, że Maciej Maleńczuk na stałe wpisał się w karty historii polskiej muzyki. Maleńczuk + Rhythm section to nowa propozycja Pana Maleńczuka - bilety na koncerty już dostępne!

Koncert to retrospekcja dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci.

TEN, o którym się mówi: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK SOLO z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego:

Wiesław Jamioł - perkusja

Dominik Wywrocki – kontrabas

Russian National Ballet Kostroma 19.11.2019r. godz. 19:00

Russian National Ballet Kostroma

DATA: 19.11.2019r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 130zl, 140zl

SPRZEDAŻ:Kasa Filharmonii Podkarpackej 17/8520272

zamówienie indywidualne: 790 703 785

online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.panbilet.pl 

CZAS TRWANIA: 110 minut

 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET KOSTROMA ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa ,Bieriozką i Krasnojarskiem.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru i spektakularnych efektów.

GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

10 TENORÓW 21.11.2019r. godz. 19:00

10 TENORÓW

DATA: 21.11.2019r.

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA W RZESZOWIE

CENA: 105 zł, 125 zł

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl,

oraz zamówienia zbiorowe i indywidualne: tel.  790 703 785, 665 277 377

ORGANIZATOR: B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. 61/424 28 24, 669 288 277

CZAS TRWANIA: 2 godz. 20 min

 

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r.
Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…

 

ZAMIANA 24.11.2019r. godz. 17:00

„ZAMIANA”

- doskonały spektakl komediowy w 7-osobowej Obsadzie znanych Aktorów

 

DATA: 24.11.2019 r.

GODZINA: 17:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 115 zł oraz 90 zł

SPRZEDAŻ:Telefoniczna rezerwacja biletów u organizatora: tel. 531531002, 604424320, 

Zamówienia indywidualne te. 790703785

Punkty sprzedaży biletów:  Kasa Filharmonii tel. 17 8520272,  Podziemna Trasa Turystyczna Rynek 26 tel. 17 875 47 74     

Sprzedaż ON-LINE : www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl

ORGANIZATOR:  Agencja Artystyczna MUZA tel. 531-531-001

CZAS TRWANIA: 2h (wraz z przerwą)

 

„Tak, Panie Dobson. Podróż przebiegła pomyślnie i oto znaleźliśmy się w Pana przepięknym domu. A jak pogoda na Wimbledonie?” Tak zaczyna się zwariowana komedia „Zamiana na wakacje”, którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować.

Spokojne małżeństwo Briana i Susuan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli .Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy... A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób. Bo kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo oglądając naszą szaloną historię kryminalną. A pomogą Wam w tym przepiękna Connie – dziewczyna gangstera i niesforny Jeremi – brat ułożonej Pani Flowers. Przyjdź i zamień się z nami – na wakacje!

Obsada:

Zuzanna Grabowska / Adrianna Borek

Joanna Opozda / Agnieszka Mrozińska

Paweł Koślik / Wojciech Błach

Patryk Pniewski / Marcel Sabat

Tomasz Oświeciński / Tomasz Dedek

Robert Jarociński / Jakub Wieczorek

Bartosz Obuchowicz 

NABUCCO 28.11.2019r. godz. 19:00

NABUCCO

 

DATA: 28.11.2019r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: sala koncertowa Filharmonii Podkarpackiej

CENA: 170zł  VIP ( w cenie bilety program i płyta DVD), 150zł, 130zł, 100zł

SPRZEDAŻ: www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, Podziemna Trasa Turystyczna 

ORGANIZATOR: PRO MUSICA Agencja Artystyczna 

 

Nabuchodonozor – popularnie Nabucco - to jedna z pierwszych oper Verdiego, która już od dnia premiery 9 marca 1842 roku w La Scali przyniosła kompozytorowi niezwykły sukces i sławę. Fenomen ten związany jest ściśle z historią Włoch, których północne prowincje właśnie w tym okresie były pod panowaniem Austrii, a Verdi – gorący patriota całym sercem popierał aktywnie działające ruchy wolnościowe. Główną osią akcji opery jest bowiem dążenie narodu żydowskiego do uwolnienia się spod jarzma Babilończyków. Analogie były czytelne, wzniosła muzyka Verdiego porywała publiczność do burzliwych demonstracji patriotycznych, a przepiękny chór z III aktu Va pensiero... stał się nieformalnym hymnem Włoch. Również samo nazwisko młodego kompozytora stało się dla rewolucjonistów homonimem oznaczającym: Victor Emmanuel, Rex d'Italia (V.E.R.D.I.).

         W Polsce po raz pierwszy Nabucco wykonano w 1850 roku we Lwowie oraz w 1852 r. w warszawskim Teatrze Wielkim. Po wojnie, w maju 1983 roku Nabucco wystawiła Opera Śląska we wspaniałej interpretacji Napoleona Siessa, a Va pensiero... śpiewane zza krat ze wzniesionymi rękami, podczas trwającego wciąż stanu wojennego, było szalenie przejmującym akcentem. Obecnie Nabucco Giuseppe Verdiego należy do żelaznego repertuaru niemal każdego teatru operowego na świecie.

         W roli tytułowej wystąpi  Giulio Boschetti oraz Chór Opery Polskiej i Roncole Verdi Orchestra pod batutą znakomitego maestro Jerzego Salwarowskiego.

         Scenografia przygotowana na potrzeby widowiska jest inspirowana starożytną Bramą Isztar, której charakterystyczną cechą jest ogromna feria barw zastosowana w jej dekoracji. Uzupełnienie stanowić będą także nasycone kolorami stylizowane kostiumy.

         Od momentu premiery 31.10.1994 roku w Stuttgarcie prezentowano ją już z wielkim powodzeniem na ponad 200 prestiżowych scenach, m.in. w Tonhalle w Zurychu, International Congress Center w Berlinie, Theatre d'Esche w Luksemburgu, Theatre de Beaulieu w Lozannie, Alte Oper we Frankfurcie.

         W ramach listopadowej trasy dzieło Verdiego zostanie wystawione w 5 polskich miastach: Olsztynie, Toruniu, Zabrzu, Krakowie i Rzeszowie.

„CZARNA KOMEDIA” 01.12.2019r. godz. 17:00

„CZARNA KOMEDIA”

- spektakl Teatr Kamienica z Warszawy

w reż. Tomasza Sapryka

 

DATA: 1.12.2019 r.

GODZINA: 17:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 120 zł oraz 90 zł

SPRZEDAŻ: Telefoniczna rezerwacja biletów u organizatora: tel. 531531002, 604424320, 

Zamówienia indywidualne tel. 790703785

Punkty sprzedaży biletów:  Kasa Filharmonii tel. 17 8520272;  Podziemna Trasa Turystyczna Rynek 26 tel. 17 875 47 74 

Sprzedaż ON-LINE:  www.kupbilecik.pl    www.biletyna.pl       

ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna MUZA tel. 531-531-001

CZAS TRWANIA: 2h (wraz z przerwą)

 

Utalentowany rzeźbiarz stający przed życiową szansą, brak prądu, angielska narzeczona i niezapowiedziani goście… Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych  zdarzeń?

Niewielka awaria światła może stać się przyczyną niemałego zamieszania… W mieszkaniu młodego artysty spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilkoro dość niespodziewanych gości. 

A to wszystko w całkowitych ciemnościach. Wymagająca narzeczona wraz z papciem – niezrównoważonym wojskowym, nieznosząca sprzeciwu kochanka, stara panna i zarazem sąsiadka – amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków oraz sąsiad gej podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni. Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek. UWAŻAJ! W ciemności może zdarzyć się wszystko!

Reżyseria: Tomasz Sapryk  

ObsadaElżbieta Jarosik, Marieta Żukowska, Anna Maria Jarosik, Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Jacek Lenartowicz, Jacek Kopczyński, Sebastian Konrad.

ANDRZEJ PIASECZNY – THE BEST OF… 07.12.2019r. godz. 18:00

ANDRZEJ PIASECZNY – THE BEST OF…

Premiera trasy koncertowej  

 

DATA: 07.12.2019r.

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 145 i 160 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, rezerwacja i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785

TOP MEDIA KIELCE Tel: 784 064 001

W serwisach internetowych: KupBilecik.pl: http://kbq.pl/38802, eBilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/85849867896750090

ORGANIZATOR: TOP MEDIA KIELCE

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

 

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”.

Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”. Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie „Voice of Poland”. W 7 sezonie „Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany w formie płyty CD, 26.10.2018. Płytę promuje nowy singiel „Czekając na sobotę”.

Anna Maria Jopek – AMJ5TET 11.12.2019r godz. 20:00

AMJ5TET 

 

DATA: 11.12.2019r.

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 139 zł (strefa A)

SPRZEDAŻ: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

ORGANIZATOR: Good Taste Production

CZAS TRWANIA: 2h

 

Zespół przyjaciół i pasjonatów. Wszyscy w drużynie Jopek są frontmanami własnych projektów.

AMJ na scenie towarzyszą: Robert Kubiszyn (bas), Paweł Dobrowolski (perkusja), Piotr Nazaruk (flety, głos, cytra) oraz Krzysztof Herdzin (fortepian). „Wolność i nieograniczoność wyobraźni jest tym, co kocham najbardziej u tych, z którymi staję na scenie” – wyznaje Jopek. I szybko dodaje: „Tylko spełnieni twórcy potrafią być prawdziwymi dawcami. W muzyce działamy na otwartym sercu”. Usłyszymy utwory z ostatniej płyty „Ulotne”, inspirowanej dzieciństwem Jopek spędzonym za kulisami legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w którym tańczyli i śpiewali jej rodzice. „Muzyka mojego dzieciństwa, wszystkie Ptaszki, Serduszka i Cyraneczki, na zawsze zdeterminowały mój śpiew i myślenie o muzyce. Noszę w sobie płaski pejzaż Mazowsza z całą jego melancholią i bezkresem”.

NARODOWY BALET KIJOWSKI - „DZIADEK DO ORZECHÓW” 12.12.2019r. godz. 19:00

DZIADEK DO ORZECHÓW 

 

DATA: 12.12.2019r.

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA W RZESZOWIE

CENA: 115 zł, 125 zł

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, oraz zamówienia zbiorowe i indywidualne: tel.  790 703 785, 665 277 377

ORGANIZATOR: B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. 61/424 28 24, 669 288 277

CZAS TRWANIA: 2 godz. 20 min z przerwą

 

Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy"

Libretto: Marius Petip w redakcji Władimira Troshchenko

Wykorzystano  fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa  Anatolija Yemelyanova

Prolog

W wigilię Bożego Narodzenia po zaśnieżonych  ulicach małego  niemieckiego miasteczka w pośpiechu  biegną do domu prezydenta Zilberhausa odświętnie ubrani  goście. Wśród przechodniów i Drosselmeyer - starszy radca sądu, wynalazca i mistrz zabawek. On przygotował wspaniałe bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci Zilberhausa - jego chrześniaków Maszy i Fritza. Jednak szczęśliwe oczekiwanie na Boże Narodzenie dla Drosselmeyera przytłoczone jest lękiem: w sposób tajemniczy zniknęła jeden z lalek - Król Myszy.

Akt I

W domu prezydenta goście Zilberhausa  z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie święta. Wreszcie pojawia się przed nimi   błyszcząca światłami choinka noworoczna. W środku uroczystości pojawia tajemniczy gość w  kostiumie czarodzieja. Opowiada  on historię dzielnego księcia, który pokonał Króla Myszy. Obecni entuzjastycznie oglądają jego  lalki taneczne,  które  dokładnie są podobne do prawdziwych  ludzi - Arlekina, Arapa i Różową lalkę. Dzieci rozpoznają w nieznajomym   Drosselmeyera. Masza z radością przyjmuje  podarunek ojca chrzestnego - zabawnego  i niezgrabnego dziadka do orzechów. To nie jest tylko lalką, jest on przeznaczony do rozłupywania orzechów. Zabawa  z dziadkiem do orzechów coraz bardziej fascynuje  Maszę, to już jej  wydaje się, że to w ogóle nie jest zabawka, ale żywy człowiek, chociaż brzydki, ale z delikatną i piękną duszą. Brat Marii, Fritz, swawolnik  i kpiarz, niechcący  łamie dziadka do orzechów. Maria czule pociesza  swego  okaleczonego ulubieńca i delikatnie go kołysze. Ostatni taniec - a goście wychodzą. Noc. Malutka Masza nie może spać. Przezwyciężając strach,  dziewczynka przyszła do sali, aby odwiedzić  dziadka do orzechów. Nagle, w pokoju pojawia Drosselmeyer. To już nie jest tylko dobry ojciec chrzestny, a czarodziej. Po  machnięciu przez niego  ręką wszystko dookoła przeobraża się: ściany się rozsuwają , choinka  zaczyna rosnąć. Wraz z nią  ożywają i rosną zabawki. Nagle spod podłogi  pojawiają się myszy  pod wodzą Króla Myszy. Dziadek do orzechów ustawia w szeregu  ołowianych żołnierzyków i śmiało prowadzi ich do walki. Jednak siły są nierówne. Dziadek do orzechów jest pozostawiony samemu sobie wobec króla myszy i całe  jego świty. Masza jest w rozpaczy: jej   ulubiony jest w niebezpieczeństwie. Dziewczynka rzuca swój pantofelek  na myszy, i one, przerażone uciekają we wszystkich kierunkach. Dziadek do orzechów,  magicznie został przekształcony w  pięknego księcia przez Drosselmeyera, który dziękuje swej wybawicielce   i zabiera ją do magicznego królestwa. Lalki  podążają za nimi.

Akt II

Masza i dziadek do orzechów - Książę w magicznej łodzi płyną po choinkowym  królestwie. Wraz z nimi, czarodziej Drosselmeyer. Ale skradają się za nimi z tyłu myszy z Królem Myszy i nagle napadają na nich. Dziadek do orzechów - Książę znów odważnie podejmuje walkę i pokonuje wroga. Wszyscy  radośnie świętują zwycięstwo. Masza i dziadek do orzechów  - Książę są szczęśliwi -  oni dotarli do królestwa marzeń. Ale to wszystko to tylko sen... minęła noc noworoczna, a wraz z nią przeminęły się cudowne sny. Masza, poczuła oddech bajecznych marzeń, obudziła się obok własnej choinki, w domu, z lalką - dziadkiem do orzechów na kolanach.

Artur Andrus i jego goście 15.12.2019r. godz. 18:00

Artur Andrus i jego goście

DATA: 15 grudnia 2019 r.

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 150 / 130 zł

SPRZEDAŻ: Bilety dostępne w Internecie na: biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl, bilety24.pl, wkrótce także w kasie Filharmonii  i Trasie Podziemne

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, www.liveconcert.pl

CZAS TRWANIA:120 min (bez przerwy)

 

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność  utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Artur Andrus zaprosił do współpracy także kilku znakomitych gości. Na scenie wspólnie z artystą wystąpią: Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach!

Część utworów zostanie zaprezentowana w zupełnie nowych aranżacjach. Artur Andrus pojawi się bowiem na scenie w towarzystwie orkiestry smyczkowej pod batutą Andrzeja Borzyma Jr. Nowe opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry.

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami i anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać!

Arturowi Andrusowi towarzyszy zespół w składzie:

Wojciech Stec – fortepian, gitara

Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet

Paweł Żejmo – perkusja

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk 05.01.2020r. godz. 15:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy

 

DATA: 05.01.2020r.

GODZINA: 15:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 120zł,  130zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii Podkarpackej 17/8520272, zamówienia indywidualne: 790 703 785, online: 
www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.plwww.eventim.plwww.panbilet.pl

CZAS TRWANIA: 100 minut

 

Zespół ŚLĄSK  ponownie odwiedzi Rzeszów !!!

Już 5 stycznia 2020 r. po ponad dwuletniej przerwie ten wybitny zespół pod dyrekcją Pana Zbigniewa Cierniaka ponownie odwiedzi nasze miasto. Koncert Galowy odbędzie się  w Sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej. Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk", to niezaprzeczalnie AMBASADOR Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże K, każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce wykonania, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata. W Rzeszowie, jak ranga miejsca nakazuje zespół wystąpi w składzie ponad 100 artystów: solistów, baletu i chóru. Artyści zaprezentują program oparty w na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych, oraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia wykona najpiękniejsze kolędy.

Przepiękne stroje w jakich występują artyści Zespołu " Śląsk '' swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej - duetu twórców potęgi i sławy Zespołu ,,Śląsk". W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów: ,,Karolinka", ,,Ondraszek", ,,Hej te nasze góry" oraz tańców: ,,Taniec chustkowy", ,,Krakowiak", ,,Tańce górali podhalańskich" i wielu innych utworów. Bardzo rzadko Zespół ,,Śląsk" prezentuje swoje umiejętności na galowych koncertach na polskich scenach, zatem warto skorzystać  z nadarzającej się możliwości obcowania z tak wielką polską Kulturą, kto wie, kiedy znowu będzie nam to dane.

NOWOROCZNA GALA - KONCERT WIEDEŃSKI Z UDZIAŁEM ORKIESTRY KRÓLEWSKIEJ ODESSA 06.01.2020r. godz. 16:00

NOWOROCZNA GALA - KONCERT WIEDEŃSKI

Z UDZIAŁEM ORKIESTRY KRÓLEWSKIEJ ODESSA

 

DATA: 06.01.2020 r.

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 110 zł, 90 zł

SPRZEDAŻ:

Telefoniczna rezerwacja biletów u organizatora: tel. 531531001, 604424320   

Zamówienia indywidualne tel. 790703785

Punkty sprzedaży biletów: Kasa Filharmonii tel. 17 8520272;  Podziemna Trasa Turystyczna Rynek 26 tel. 17 875 47 74     

Sprzedaż ON-LINE:  www.kupbilecik.pl    www.biletyna.pl

ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna MUZA tel. 531-531-001

CZAS TRWANIA: 2h (wraz z przerwą)

 

Zapraszamy Państwa w podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszechczasów innych kompozytorów. Tegoroczny koncert w wykonaniu Królewskiej Orkiestry „ODESSA” pod dyrekcją znakomitego dyrygenta Miroslawa Krila – dyrektora artystycznego Filharmonii Tarnopolskiej oraz europejskiej  klasy solistów kijowskiej sceny operetkowej i operowej, prezentując światowy kunszt wokalny, przeniesie słuchaczy do ojczyzny walca. Artyści, biorący udział w Noworocznej Gali, to laureaci wielu znaczących, międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy na co dzień są solistami opery kijowskiej i odesskiej, a także gościnne wykonują główne partie  w operach włoskich. Wśród solistów usłyszymy Valerię Tulis, znakomitą sopranistkę, współpracującą z operami w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, a także Halynę Gregorchak, sopranistkę, cenioną solistkę Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej. Na scenie towarzyszyć im będą tenorzy Oleksandr Chuvpylo i Volodymyr Ordynskyi, soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.

Ta niezwykła gala będzie wzbogacona wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczenie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

Zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek: Zemsty Nietoperza, Barona Cygańskiego, Księżniczki Czardasza, Wesołej Wdówki czy Krainy UśmiechówPubliczność wysłucha między innymi: arie Adeli oraz Barinkaya  z operetki Wielka sława to żart, duety wszechczasów, m.in. z operetki Usta milczą dusza śpiewa, walce Nad pięknym modrym Dunajem, Wiedeńska krew, polki Trik Trak, Grzmoty i błyskawice oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa, jak i współczesną publiczność. Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA – Mamma mia, Dancing Queen, Whitney Houston – All at once, I wanna dance with somebody - Celine Dion, Beyonce - Hello, czy duet Shallow Lady Gagi i  Bradleya Coopera,  a także duety Quando-Quando czy The Whole New Word Aladyna.

Noworoczna Gala,  swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata.

Golec uOrkiestra – Koncert Kolęd i Pastorałek 09.01.2020r. godz. 18:00

Golec uOrkiestra – Koncert Kolęd i Pastorałek

 

DATA: 09.01.2020

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 130 i 160 zł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, rezerwacja i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785,  TOP MEDIA KIELCE Tel: 784 064 001, w serwisach internetowych: KupBilecik.pl: http://kbq.pl/37479, eBilet.pl: https://sklep.ebilet.pl/85849867896750084

ORGANIZATOR: TOP MEDIA KIELCE www.facebook.com/events/588997771595773/

CZAS TRWANIA: około 2,5 godziny

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra! Najpiękniejsze, nastrojowe, niepowtarzalne - przyjdź i poczuj klimat Świąt Bożego Narodzenia z kolędami Golec uOrkiestry! Golec uOrkiestra Koncert Kolęd i Pastorałek.

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert Golec uOrkiestra - wydarzenie, na którym usłyszycie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu bawiącej Polaków od lat kapeli, to doskonała okazja, aby choć na chwilę poczuć góralski, bożonarodzeniowy klimat. Niezwykle pozytywna energia i mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół to gwarancja doskonałej zabawy na wysokim poziomie. Przyjdź na koncert, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!

Golec uOrkiestra – grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jej nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej („u” przed wyrazem „orkiestra”). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco. Zespół podczas swojej kilkunastoletniej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej.

ORCHESTER 1756 14.01.2020r. godz. 19:00

ORCHESTER 1756

DATA: 14.01.2020r.            

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 189zł (kat. 1) 149zł (kat.2)

SPRZEDAŻ: kasa Filharmonii, E-bilet

ORGANIZATOR: Agencja Koncertowa Filip Kurnik

CZAS TRWANIA:2 godziny

 

ORCHESTER 1756 został założony przez dyrygenta i klawesynistę Konstantina Hillera w 2006 roku w Salzburgu i propaguje styl i retoryke muzyki XVII i XVIII wieku. ORCHESTER 1756 organizuje cykl koncertów przez cały rok w Salzburgu, Wiedniu i Monachium. Od 2014 roku grecki skrzypek Dimitris Karakantas występuje jako koncertmistrz i solista. Zespół współpracował z wiodącymi artystami, grajac m.in.: w Narodowym Centrum Sztuk Performatywnych w Pekinie (z Danielem Kotlińskim i Julią Novikovą), w Międzynarodowym Tartini Festival Piran (z Christophe Coin, Sergio Azziolini, Bozena Angelova, Roberto Gonzalez, Sheng-Fang Chiu),w Mozarteum Salzburg (z Giulio Carmignola), w Pałacu Mirabell w Salzburgu (z Vittorio Ghielmi i Christoph Urbanetz), na festiwalu Mozarta w Bratysławie,oraz na festiwalu „Stars and Rising Stars” (Mojca Erdmann i Vesselina Kasarova)  w Bad Kissinger. 

RUSSIAN NATIONAL BALLET "Jezioro łabędzie" 23.01.2020r. godz. 20:00

RUSSIAN NATIONAL BALLET

JEZIORO ŁABĘDZIE

 

DATA:23 stycznia 2020r.

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

SPRZEDAŻ:  kasa Filharmonii Podkarpackiej, salony EMPiK oraz na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna PRO MUSICA Sp. z o.o.

 

Najsłynniejszy i najbardziej podziwiany przez szeroką publiczność balet Piotra Czajkowskiego „Jezioro łabędzie” w wykonaniu Russian National Ballet.
Zespół złożony z najwybitniejszych tancerzy ze słynnej rosyjskiej szkoły baletu zachwyci jak zwykle swoją wierną publiczność przynosząc jej radość i dając wytchnienie, kiedy za oknem panuje jesienna szaruga. Twórcą tego spektaklu jest choreograf i zarazem szef zespołu Siergiej Radchenko, który przez 25 lat był partnerem światowej sławy primabaleriny, Maji Plisieckiej. Partnerował jej m.in. w słynnej Carmen (G.Bizet – R.Szczedrin). Jest pasjonatem muzyki i tańca hiszpańskiego. Pracował również jako choreograf przy wielu produkcjach filmowych.
„Jezioro łabędzie” to największy fenomen w literaturze baletowej; synonim klasycznego piękna i wykonawczej perfekcji.
Historia księżniczki zaklętej w łabędzia opowiada o prawdach uniwersalnych. Wszystko to, co niesie ze sobą ta przepiękna muzyka, perfekcyjny taniec i sama baśniowa opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o ludzkich namiętnościach, o zdradzie, bólu i potędze miłości, uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci – sprawi, że widz wzruszy się i dozna niebywałego uniesienia.
Muzyka oddająca w niepowtarzalny sposób baśniowy klimat akcji i romantyzm jej treści, a choreografia nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką – to zapowiedź wieczoru pełnego doznań, emocji i „czegoś”, co z pamięci nigdy nie uleci.

Valses de Vienne-Walce Wiedeńskie Koncert Noworoczny 26.01.2020r. godz. 16:00

Valses de Vienne-

Walce Wiedeńskie Koncert Noworoczny

 

DATA: 26.01.2020r.

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 120zl,130zl

SPRZEDAŻ: zamówienie indywidualne: 790 703 785, online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl, www.panbilet.pl

CZAS TRWANIA: 100 minut

 

 

Wybitny zespół wirtuozów tworzący orkiestrę i wspaniały balet uzupełniający koncerty klasycznymi walcami powstał w Budapeszcie w połowie ubiegłego wieku. Jego historia jest ściśle związana z działalnością Narodowego Zespołu RAJKO, którego szkoła muzyczna i baletowa należą do ścisłej czołówki europejskiej. Z tej znamienitej szkoły artyści po edukacji najczęściej trafiają do najlepszych orkiestr i baletów z całego świata, gdzie odnoszą duże sukcesy, ciesząc się niesłabnącą opinią ,, prawdziwych artystów".Program koncertu "Valses de Vienne - Koncert Noworoczny" zaprezentowany został już w kilkunastu krajach, gdzie spotkał się z owacyjnym przyjęciem przez widzów. Olbrzymi sukces zespołu, pełne sale, wspaniały aplauz i zaproszenie na kolejne występy świadczą o wielkim kunszcie artystów. W naszym kraju sytuacja wygląda podobnie, pomimo, że to już ich dziesiąta wizyta, to koncerty są coraz goręcej przyjmowane, szkoda, że kalendarz Budapest Strauss Orchestra jest mocno napięty i nie pozwala im na częstsze wizyty w Polsce w okresie Nowego Roku.Muzyka Straussa, pojmowana jest jako jedno z największych dziedzictw kultury światowej, kultury ponadczasowej, kultury nie znającej barier językowych i granic. W wykonaniu artystów Budapest Strauss Orchestra staje się ona bardziej sugestywna poprzez efektowne połączenie świata muzyki i świata tańca, pięknych dźwięków i pięknej choreografii. Kolorowe stroje tancerzy zachwycają ogromną paletą barw i fasonów z XIX wiecznych żurnali, a czarne, dystyngowane garnitury orkiestry nadają całości wręcz wiedeńską atmosferę.

12 TENORÓW & DIVA 14.03.2020r. godz. 17:00

12 TENORÓW & DIVA

MELANIE GOERLITZ Z NOWEGO JORKU

 

DATA: 14.03.2020r.

GODZINA: 17:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 125 zł, 105 zł

SPRZEDAŻ: telefoniczna rezerwacja biletów u organizatora: tel. 531531001, 604424320, 

Zamówienia indywidualne te. 790703785

Punkty sprzedaży biletów: Kasa Filharmonii tel. 17 8520272,  Podziemna Trasa Turystyczna Rynek 26 tel. 17 875 47 74     

Sprzedaż ON-LINE :  www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl

ORGANIZATOR: Agencja Artystyczna MUZA tel. 531 531 001

CZAS TRWANIA: 2h (wraz z przerwą)

 

12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak  i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci – obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącymgłosem o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella.  Obok nich, na scenie zobaczymy Melanie Goerlitzgwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po którego ukończeniu otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Po ukończeniu klasy mistrzowskiej Melanie Goerlitz odniosła swój pierwszy sukces - profesjonalny debiut operowy w Nannetta Falstaff i Musetta w Cyganerii, który został zarejestrowany archiwalnie przez Radio City Rocckettes.  Melanie Goerlitz zatrudniona jest w amerykańskim „National Tours” jakosolistka specjalizująca się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenors & Divajest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston - All at once czy I wanna dance with someboby , Hallo - Beyonce czy duet Shallow z Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu Narodziny Gwiazdy nagrodzony Grammy w 2018 r. i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenors & Diva,to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców. 

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Pawbeats Live 17.02.2020r. godz. 19:00

PAWBEATS LIVE 

 

DATA:  17.02.2020

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

CENA: 129zł, 149zł, 169zł

SPRZEDAŻ: https://www.bilety24.pl/artysta/pawbeats-79.html

ORGANIZATOR: Agencja Muzyczna Union tel. 600 347 580

CZAS TRWANIA: 19.00 – 20.30

 

 

Pawbeats rusza w trasę koncertową w kilkunastu miastach w Polsce. Wśród prestiżowych sal muzycznych koncert w Filharmonii Podkarpackiej.

Inicjatorem projektu jest Marcin Pawłowski - bydgoski producent i kompozytor działający pod pseudonimem Pawbeats, który zaprasza do gościnnego udziału w swoich koncertach wokalistów i raperów, z którymi do tej pory współpracował. Po opublikowaniu zapowiedzi trasy koncertowej, producent na swojej stronie napisał: „Rozpoczyna się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach.”(Marcin Pawłowski ”Pawbeats”). W zapowiedzi koncertu czytanej przez Tomasza Knapika udział wzięli zaproszeni artyści, muzycy zespołu, zaprzyjaźnieni z projektem twórcy internetowi a także słuchacze.

W Rzeszowie 17 lutego 2020r. odbędzie się koncert Pawbeats Live. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy:  Bisz, Grubson, Marika, VNM, Zeus.

Patroni medialni: WP, RMF MAXXX, Rap Genius Polska 

Zapowiedź trasy Pawbeats Orchestra: https://www.youtube.com/watch?v=3ZO_FQaDgUg

TEATR PIASKU TETEIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU 17.03.2020r. godz. 18:30

TEATR PIASKU TETEIANY GALITSYNY  -  KRÓLOWA ŚNIEGU

 

DATA: 17.03.2020r. 

GODZINA: 18:30

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka 

SPRZEDAŻ: www.teatrpiasku.pl

ORGANIZATOR: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

CZAS TRWANIA: 70 minut bez przerwy.

 

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. 

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie 5.04.2020r. godz. 19:00

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

 

DATA: 5.04.2020r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 129-149 zł

SPRZEDAŻ: eBilet, eventim, ticketmaster

ORGANIZATOR: 794 339 079

CZAS TRWANIA: 1h 45 min

 

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie – Scream Inc. z orkiestrą w Polsce! Wyjątkowy projekt pod szyldem Muzyka zespołu Metallica symfonicznie z jednym z najlepszych coverbandów Metallica na świecie - Scream Inc., w towarzystwie orkiestry symfonicznej Orion. Na koncertach usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na kultowej płycie S&M. Metallica Symfonicznie bilety na koncerty już w sprzedaży!

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,