Imprezy innych organizatorów

drukuj

Kuba Badach – Obecny – Tribute to Andrzej Zaucha 07.12.2016 r.

Kuba Badach – Obecny – Tribute to Andrzej Zaucha

DATA: 7.12.2016

GODZINA: 19.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 69 zł/89 zł/99zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): https://goodtaste.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/138893/ref/b24_goodtaste/lang

ORGANIZATOR (+telefon): FF Music Tel. 506 484 362

CZAS TRWANIA:90 min

 

Zapraszamy na koncert Kuby Badacha w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie ! Już 7 grudnia artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha.


„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..."
Kuba Badach

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem.Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

Kabaret Ani Mru Mru 8.12.2016 r. godz 18:00, 20:30

 

Ostatnie takie Trio

DATA: 8 grudnia

GODZINA: godz. 18:00 i 20:30

MIEJSCE: Filharmonii Podkarpackiej

CENA: 60 i 80 zł.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, Filharmonia Podkarpacka

ORGANIZATOR (+telefon): Albert Production , tel.  601 098 508

CZAS TRWANIA: do 2h

 

[KRÓTKI OPIS]

Kabaret Ani Mru Mru

8 grudnia o godz. 18:00 i 20:30 w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi kabaret Ani Mru Mru ze swoim najnowszym programem pt. Ostatnie Takie Trio.  Ani Mru-Mru to polski kabaret z Lublina. Kabaret ten powstał we wrześniu 1999. Do dziś cieszy się ogromną popularnością. 

Bilety do nabycia w Filharmonii Podkarpackiej oraz na stronach:  biletynakabarety.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl  Ceny biletów:  60 i 80 zł.

Tribute to Jantar, 11.12.2016 r. godz. 17.00

 

Tribute to Jantar

DATA: 11.12.2016 r.

GODZINA: 17.00   

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA                

CENA: 70 zł do 80 zł ( w zależności od miejsca na sali)

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii Podkarpackiej (Szopena 30, tel. 017 852 02 72, Podziemna Trasa Turystyczna (Rynek 26, tel. 17 748 47 74)
oraz na: www.tributetojantar.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl


ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek 506 553 937

biuro@edma.art.pl

CZAS TRWANIA: 120 minut

Największe przeboje Anny Jantar w nowych aranżacjach i wykonaniu Artystów „THE VOICE OF POLAND”, „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” oraz „MAM TALENT”.

 

TRIBUTE  TOJANTAR
Animator Projektu: Aro Kłusowski,  aranżacje: Krzysztof Mroziak

 

WYSTĘPUJĄ:
Jagoda KRET, Małgorzata NAKONIECZNA, Małgorzata BOĆ, Kamil BIJOŚ, Mateusz GRĘDZIŃSKI, Michał GROBELNY, Marek KALISZUK, Ada Fijał, Arek KŁUSOWSKI
GWIAZDA WIECZORU: Magda STECZKOWSKA
PROWADZENIE: Marek KALISZUK, Ada FIJAŁ

 

“Tribute to Jantar”, to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów “The Voice of Poland”, “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz “Mam talent” śpiewają utwory Anny Jantar. Na scenie zaprezentują się m.in. Aro Kłusowski, Jagoda Kret, a także Marek Kaliszuk i Ada Fijał, którzy jednocześnie poprowadzą koncert.  Usłyszmy również innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show. Artyści zaprezentują na scenie swoje interpretacje utworów Anny Jantar. Piosenki przygotowywane są w zupełnie nowych aranżacjach. Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Podczas widowiska w Filharmonii Podkarpackiej jako Gwiazda Wieczoru wystąpi Magda STECZKOWSKA.
To już kolejne przedsięwzięcie Arka Kłusowskiego, który dwa lata temu zrealizował koncert ku pamięci zmarłej artystki podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego”. Ta cykliczna impreza przywraca dawne, ale jednocześnie uwielbiane przez wszystkich piosenki polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął w Rzeszowie tłumy widzów. Koncerty w Teatrze Capitol w Warszawie zostały wyprzedane już ponad tydzień przed wydarzeniem, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym wydarzeniem. Siedem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo - bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka. "Tribute to JANTAR" to obecnie dopracowane w szczegółach widowisko muzyczne, które niebawem zachwycać będzie publiczność w całej Polsce, podczas planowanej na przyszły rok trasy koncertowej.

Walce Wiedeńskie 14.12.2016 r. godz. 19:00

 

 

Valses de Vienne Walce Wiedeńskie

DATA: 14.12.2016 r.

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA:120z1

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii  www.kupbilecik.pl  www.ebilet.plwww.ticketpro.pl, rezerwacje tel. 790 703 785

ORGANIZATOR (+telefon): Agencja Artistic 22 723-03-70,  693 419 777

CZAS TRWANIA:110 min ( przerwa 15 minut )

 

[KRÓTKI OPIS]

 

Valses de Vienne Walce Wiedeńskie                    

Budapest Strauss Orchestra & Ballet - blisko 40 osobowy zespół wirtuozów tańca i muzyki Johanna Straussa dla których wykonywanie walców i polek jest wielką pasją i celem życia, mistrzostwo, artyzm i radość życia w każdym szczególe. Dystyngowane ubiory orkiestry i przepiękne stroje baletu przenoszą nas do epoki roztańczonego Wiednia XIX wieku.

 W repertuarze usłyszymy i zobaczymy najpiękniejsze dzieła : Marsz Radeckiego, Nad Pięknym Modrym Dunajem, Tarantella, uwerturę z Zemsty Nietoperza, Pizzicato Polkę, Barona Cygańskiego i wiele innych utworów.

To trzeba przeżyć - koniecznie!

60-lecie Piwnicy Pod Baranami Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata” 15.12.2016 r. godz. 19:00

 

60-lecie Piwnicy Pod Baranami

Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

 

DATA: 15 grudnia 2016 r

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 135,00 zł i 110,00 zł

SPRZEDAŻ:

Kasa Filharmonii, Sieć Salonów EMPIK, Kioski RUCH, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.ticketpro.pl, www.bilety24.pl , www.tixer.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletin.pl

 

CZAS TRWANIA: 120 minut

„już ponad 60 latdziałalności twórczej, magicznego, wręcz historycznego już Krakowskiego Kabaretu.”

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny Piwniczny koncert świąteczny jest „magia”. Już sam tytuł koncertu jest zimowy i magiczny, otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. Muzyka od samego początku wprowadza słuchacza w tajemniczy świat a kolejne etapy widowiska muzycznego odkrywają 60-letnią historię Krakowskiej legendy. Wszystko to potęguje fakt, iż Piwnica obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia, co każe spodziewać się dodatkowych niespodzianek na koncercie.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, galicyjskie wino to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym koncertom Piwnicy Pod Baranami. Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzówpragnących zatopić się w nastrój krakowskiej cyganerii i magiczny świat sztuki. Zespół Piwnicy rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując w swoim przesłaniu najlepsze wzorce europejskiego kabaretu, rodzimych teatrzyków przedwojnia, jak i tego bardziej współczesnego. Wszystkie utwory to oryginalne kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, do tekstów Dymnego, Nowaka, Długosza, Wójtowicza i innych. Ten niezwykły występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z Piwnicą, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków Piwnicy pod Baranami.

ARTUR ANDRUS CZŁOWIEK I ORKIESTRA 17.12.2016 r. godz. 18:00

 

ARTUR ANDRUS

CZŁOWIEK I ORKIESTRA

DATA:           17 grudnia 2016 r.

GODZINA:   godz. 18:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           150 / 115 / 95 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, tel. 22 354-76-65

 

CZAS TRWANIA:100 min (bez przerwy)

 

Artur Andrus - Człowiek i Orkiestra

Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Andrzeja Borzyma Jr. to recital kabaretowy, w którym usłyszymy piosenki z płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne córy Zurychu” w zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście sam artysta. Piosenki takie jak „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy „Cyniczne córy Zurychu” które, można już śmiało powiedzieć, stały się niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać. Ma to być wieczór pełen lekkiej, ale szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy.

 

Serdecznie zapraszamy!

NOWOROCZNA GALA OPERETKOWA 03.01.2017 r. godz. 19:00

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ

ZAPRASZA NA

NOWOROCZNĄ GALĘ OPERETKOWĄ

W WYKONANIU ARTYSTÓW TEATRU NARODOWEGO OPERETKI KIJOWSKIEJ

DATA:03.01.2017

GODZINA:godz. 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina30

CENA:  85  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Kasa Filharmonii,  Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26, Salony EMPIK

online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.pl

ORGANIZATOR (+telefon): B&B Audio Jarosław Brussa,  tel. 694 726 963,  790 703 785

CZAS TRWANIA: 2h 50min

           

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.  W programie koncertu będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem ?   

Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Nie może Państwa zabraknąć !!!

RAZ DWA TRZY KONCERT JUBILEUSZOWY 15.01.2017 r. godz. 17:00

RAZ DWA TRZY

KONCERT JUBILEUSZOWY

DATA:           15 stycznia 2017 r.

GODZINA:   godz. 17:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           150 / 115 / 95 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, tel. 22 354-76-65

 

CZAS TRWANIA:100 min (bez przerwy)

 

Raz Dwa Trzy – koncert jubileuszowy

„Raz Dwa Trzy Dwadzieścia Pięć…” to cykl wydarzeń artystycznych, które z racji swego  Jubileuszu zespół prezentuje w głównych miastach Polski. Są one okazją do wyjątkowych spotkań z ludźmi, którzy przez 25 lat towarzyszą zespołowi na jego artystycznej drodze. Przyjaciele zespołu to nie tylko muzycy, aranżerowie, producenci i literaci, ale także – a może i przede wszystkim - publiczność, która niezmiennie od ćwierć wieku wypełnia do ostatnich miejsc sale podczas jedynych w swoim rodzaju spotkań. Bo jak mówi często lider zespołu Adam Nowak „muzyka i śpiewanie piosenek to przede wszystkim pretekst do spotkań z ludźmi”.

 

Serdecznie zapraszamy!

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY, 22.01.2016 godz. 18:00

 

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

DATA: 22 stycznia 2016r.

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Sala koncertowa FP

CENA: 50zł normalny/40zł ulgowy

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, online: http://www.filharmonia.rzeszow.pl/repertuar/dzien,22-01-2017.html

ORGANIZATOR: Filharmonia Podkarpacka

OPIS:

Siemion Złotnikow

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

(Priszoł mużczina k żenszczinie)

reżyseria: Wiola Arlak, Tadeusz Chudecki scenografia: Izabela Rzepecka-Muś kostiumy: Viola Śpiechowicz

 

Przyszedł mężczyzna do kobiety, czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu naszych uczuciowych dylematów.

 

VIOLA ARLAK – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała z Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Dzisiaj można ją podziwiać na deskach warszawskich teatrów. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”, największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach M jak miłość, Ranczo oraz w filmach Dzień świra M. Koterskiego i Obywatel J. Stuhra.

 

TADEUSZ CHUDECKI – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany również z programów dla dzieci. Wielką popularność przyniosła mu rola Henia w serialu M jak miłość. Jako podróżnik-pasjonat zwiedził przeszło 120 krajów i napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” oraz „Historia jednej podróży – Azja”. Od niedawna realizuje autorski program dla TVP! pt. „Podróże z Chudeckim”.

MY FAIR LADY –musical w 2 aktach 4.02.2017 r. godz.17.00.

 

 

4.02.2017 r. godz.17.00. – Filharmonia Podkarpacka

Opera Sląska w Bytomiu zaprasza na :

Frederick Loewe

MY FAIR LADY –musical w 2 aktach

libretto i teksty piosenek: ALAN JAY LERNER

adaptacja sztuki G. B. Shawa i filmu G. Pascala „Pigmalion” oryginalna reżyseria: Moss Hart

przekład libretta i tekstów piosenek: TOMASZ DOMAGAŁA

Realizatorzy:

kierownictwo muzyczne: ANDRZEJ KNAP,reżyseria: ROBERT TALARCZYK, scenografia: MARCEL SŁAWIŃSKI, KATARZYNA SOBAŃSKA, choreografia: JAKUB LEWANDOWSKI, kostiumy: ILONA BINARSCH

Cena 120 zł. , 100 zł.

Sprzedaż biletów : kasa Filharmonii tel. 17-852-02-72, Podziemna Trasa Turystyczna tel. 17-875-47-74 oraz na : www.kupbilecik.pli www.biletyna.pl

Organizator: ART-TU  tel. 605-602-234

PREMIERA: 11 maja 2013 r.

ZŁOTA MASKA 2013 w kategorii ROLA WOKALNO-AKTORSKA dla Anny Noworzyn za kreację roli Elizy Doolitle

Akcja musicalu dzieje się w Londynie w XIX wieku, gdzie językoznawca, prof. Higgins, zakłada się z przyjacielem, że przemieni uliczną kwiaciarkę w damę z wyższych sfer. Przypadkowym obiektem eksperymentu staje się Eliza Doolittle

Na scenie wystąpią soliści, chór, balet i orkiestra Opery Sląskiej w Bytomiu..
Oparty na dramacie Shawa musical „My Fair Lady” jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku.  Święcąc triumfy i rekordy popularności od swego powstania w 1956 r. , musical Loewego i Lernera dotarł na sceny teatrów całego świata. Dodatkowo spopularyzowała go wersja filmowa  z 1964 r., nagrodzona ośmioma Oscarami , z Audrey Hepburn i Rexem Harrisonem w rolach głównych.

"Jeden mały szczęścia łut", „Przetańczyć całą noc", „Tę ulicę znam" :wszystkie piosenki z „My Fair Lady” to przeboje , które niezmiennie zachwycają .Musical „My Fair Lady” jest jednym z największych światowych sukcesów tego gatunku.  Pogodna i wartko tocząca się historia, doskonałe dialogi czerpiące z dobrego dramatu, i najlepsza z wszystkiego: świetna muzyka, która wytrzymała próbę czasu (prapremiera nowojorska w 1956 r.) , czynią z „My Fair Lady” utwór zdolny usatysfakcjonować zarówno wytrawnego melomana jak i początkującego bywalca teatru muzycznego.

DZIWNA PARA DATA 5.02.2017 r. godz. 16.00 i ew. 19.00

 

DZIWNA PARA

 

DATA::   5.02.2017 r. (niedziela)

GODZINA: godz. 16.00 i ew. 19.00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA:   90 i 99 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):
Bilety zbiorowe i zamówienia biletów: Edward Małek, tel.506 55 39 37, 501 28 58 63
mail:
, www.teatralne.info, Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Biuro edma.art, ul. Kościuszki 5/1, Trasa Podziemna – Rynek 26  oraz: www.teatralne.info , www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek, tel.506 55 39 37,

CZAS TRWANIA: 120 min.

To legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

W polskiej wersji zobaczycie nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy- Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to: Oskar - kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz- co w końcu doprowadza do rozstania żoną i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”

Tłumaczenie: Henryk Krzeczkowski, reżyseria: Wojciech Adamczyk, scenografia: Wojciech Stefaniak

OBSADA: Artur BARCIŚ, Cezary ŻAK, Katarzyna ŻAK, Viola ARLAK,
                 Wojciech WYSOCKI, Piotr SKARGA, Witold WIELIŃSKI

KONCERT IRA 14.02.2016 r. godz. 19:00

 

 

KONCERT IRA

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów, ul. Chopina 30

14.02.2017, godz. 19.00

cena biletu 85 zł

 

 

Bilety: Kasa Filharmonii Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna)

ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963, 790 703 785

 

Wielki Turniej Pięciu Tenorów 18.02.2017 r. godz. 18.00

Na Walentynki !!

Wielki Turniej Pięciu Tenorów

 

DATA: 18.02.2017

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 80, 90, 100, 120 zł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl,

zamówienia zbiorowe, rezerwacje i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785

 

Na godzinę 18.00 -

 

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, Regon: 292891886, tel: 784064001, adres e-mail:

CZAS TRWANIA: około 2 godzin

 

NA WALENTYNKI!!! WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW

Tego w Rzeszowie jeszcze nie było. Pięciu światowej sławy tenorów wystąpi na jednej scenie i zaśpiewa największe klasyki operowe, w tym całą serię arii z repertuaru Luciana Pavarottiego. NA WALENTYNKI "Wielki turniej pięciu tenorów" 18.02.2017r  w  Filharmonii Podkarpackiej.

 

Walentynkowy koncert nosi nazwę "Wielkiego turnieju pięciu tenorów". Dlaczego turniej? Trochę dla celów marketingowych, trochę dla zabawy. Artyści nie konkurują ze sobą, raczej w zabawny sposób się przekomarzają, niby złośliwie przeszkadzają sobie nawzajem w wykonaniach, ale tak naprawdę doskonal się uzupełniają.
       W koncercie wielkich tenorów zwykle bierze udział piątka najważniejszych, czyli ci, którzy zaśpiewają w Rzeszowie. Publiczność swymi głosami uraczą: Adam Zdunikowski, solista Teatru Wielkiego w Warszawie, Dariusz Stachura solista Teatru Wielkiego w Łodzinazwany Polskim Pavarottim, Tomasz Krzysica- absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej, Adam Sobierajski-solista Teatru Muzycznego w Lublinieoraz Mariusz Ruta z białostockiej opery. Towarzyszyć im będzie zespół Strauss Ensemble Artura Jaronia.
       O brak wrażeń nie ma się co martwić - panowie występować będą zarówno solo, jak i razem w piątkę. Na jaki repertuar można liczyć? Nie zabraknie najsłynniejszych piosenek o miłości z kultowym "O sole mio" na czele. Publiczność dostanie też nieco muzyki typowo rozrywkowej, czyli tej ze znanych filmów, jak choćby "Maria" z "West Side Story". Tenorzy zaśpiewają też opery, operetki i oczywiście najpiękniejsze arie z repertuaru Luciana Pavarottiego.
   

   Adam Sobierajski jest solistą Gliwickiego Teatru Muzycznego. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Mazowieckim Teatrem Muzycznym w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Łodzi, Operą Śląską w Bytomiu, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Filharmoniami Śląską, Zabrzańską, Częstochowską, Krakowską, Toruńską, Słupską, Bydgoską, Zielonogórską i Świętokrzyską. Zdobywał nagrody na konkursach wokalnych we Wrocławiu, Vercelli (Włochy) i Krynicy Górskiej. Zdobył trzecie miejsce w Europejskim Konkursie Tenorów w 2009 roku.
    

   Dariusz Stachurato szczęściarz, w którym piękny głos i niepospolity talent połączyły się z atrakcyjną aparycją, wielkim sercem oraz urokiem i serdecznością sprawiającymi, iż to artysta nie tylko ceniony, ale też po prostu szczerzelubiany. Dariusz Stachura to absolwentŁódzkiej Akademii Muzycznej, polski Pavarotti. Dariusz Stachura jest solistą Teatru Wielkiego w Warszawie i równocześnie usłyszeć go można  w operze norymberskiej.

 

   Adam Zdunikowskito laureat konkursów wokalnych w Nowym Sączu, Warszawie, Wiedniu i Szczecinie. Współpracuje ze wszystkimi teatrami operowymi w Polsce, a także z Staatsoper w Hamburgu, Narodnim Divadlem w Pradze oraz z Operą Narodową w Sofii. Jego repertuar obejmuje ponad 40 partii operowych i 50 oratoryjnych.

 

   Tomasz Krzysicato  osobowość artystyczna włoskich konkursów wokalnych.    Regularnie występuje Filharmonii Narodowej w Warszawie.

 

   Mariusz Adam Ruta– najmłodszy z tenorów, którzy pojawili się w Płocku. Występuje w Teatrze Muzyczny w Łodzi oraz Operze i Filharmonii wBiałymstoku.

Zapowiada się koncert pełen nie tylko niezwykłych popisów wokalnych, ale nade wszystko niesamowitego dystansu do siebie i autoironii ze strony śpiewających.

 

                                                                                                                                            ZAPRASZAMY!

Koncert Teresy Werner 23.02.2017 r. godz 19:00

Koncert Teresy Werner

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów

ul. Chopina 30

 

23.03.2017, godz. 19.00

cena biletu 75 zł

 

Bilety: Kasa Filharmonii

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna)

ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963,

790 703 785

Upiór w Operetce 25.02.2017 r. godz. 19.00

DATA: 25.02.2017 r.

GODZINA: godz. 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina 30

CENA:  110/90/70  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Bilety (ulgowe seniorzy i dzieci do 13 lat) dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, kasy Filharmonii Podkarpackiej,  rezerwacje i kontakt: +48 533 955 593

ORGANIZATOR (+telefon): Filharmonii Futura, tel. 506 024 765

lutego 2017  (sobota) godz. 19.00 (Karnawał  2017), Filharmonia Podkarpacka

Upiór w Operetce

Upiór w Operetce? Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Usłyszymy również solistyczne popisy niesamowitego skrzypka Bogdana Kierejszy. A Upiór? Niech na razie pozostanie naszą słodką tajemnicą. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich,  którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

 

Więcej o projekcie na:

www.filharmoniafutura.pl

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

Koncert Beaty Kozidrak 26.02.2017 r. godz. 18:30

DATA: 26.02.2017

GODZINA: 18.30

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 80, 90, 110, 150, 250.

SPRZEDAŻ (GDZIE?): KASA FILHARMONII, EMPIK, MEDIA MARKT, TRASA PODZIEMNA, SATURN PLANET, BILETYNA.PL, BILETIN.PL, TICKETPRO.PL

ORGANIZATOR (+telefon): LUX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JERZY GRAZDA UL. PÓŁNOCNA 4, 71-787 SZCZECIN TEL. 501 312 571

CZAS TRWANIA: OKOŁO 100 MINUT.

 

BEATA KOZIDRAK B3 Exclusive

 

O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele...

Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.

Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim  ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach.

Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach.

Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, "inspiracje zbierała przez całe życie".

Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.

Zdobyć, utrzymać, porzucić 5.03.2017 r. godz. 16.00 i ew. 19.00

ZDOBYĆ, UTRZYMAĆ, PORZUCIĆ

 

DATA::   5.03.2017 r. (niedziela)

GODZINA: godz. 16.00 i ew. 19.00

MIEJSCE:Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów, ul. Szopena 30

CENA:   90 i 99 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):
Bilety zbiorowe i zamówienia biletów: Edward Małek, tel.506 55 39 37, 501 28 58 63
mail:
, www.teatralne.info, Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Biuro edma.art, ul. Kościuszki 5/1, Trasa Podziemna – Rynek 26  oraz: www.teatralne.info , www.biletyna.plwww.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): Impresariat edma.art Edward Małek, tel.506 55 39 37,

CZAS TRWANIA: 120 min.
„Zdobyć, Utrzymać, Porzucić” to spektakl muzyczny, w którym każda z trzech aktorek przewodzi kolejnej części tryptyku. Katarzyna Zielińska – żądzy ZDOBYĆ, Katarzyna Żak – pragnieniu UTRZYMAĆ i Olga Bończyk – wyzwaniu PORZUCIĆ. Różne wizje przedstawiają w świetnie zinterpretowanych piosenkach. Usłyszeć można zarówno poruszające i nostalgiczne utwory, jak i lekkie oraz żartobliwe kompozycje. Krzysztof Jaślar – autor scenariusza i reżyser przedstawienia – wybrał hity polskiej muzyki rozrywkowej oraz zagraniczne evergreeny w znakomitych tłumaczeniach. W spektaklu poruszane są tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią przeciwną oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK?… Pokazujemy różne rodzaje kobiet: słodką idiotkę, kurę domową, herod-babę, kobietę kumpla, dzidzię piernik, kobietę bluszcz itp. Kobietę w pracy, na zakupach, na urlopie, podczas wyjazdu integracyjnego, na randce, w Urzędzie Stanu Cywilnego i w sądzie. A wszystko to przeplatane dobrym żartem i wyszukanymi „wstawkami” Artura Andrusa. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak Utrzymać, a może i jak Porzucić, to koniecznie wybierz się do Filharmonii Podkarpackiej.

W spektaklu  występują:
Olga BOŃCZYK, Katarzyna ZIELIŃSKA, Katarzyna ŻAK

Głos za sceny:  Artur ANDRUS
Reżyseria Krzysztof Jaślar,  Aranżacja, kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka
Scenografia: Anna Waś, Choreografia: Tomasz Tworkowski
Zespół muzyczny grający na żywo: Marcin Partyka, Piotr Domagalski, Sebastian Feliciak

Koncert na Dzień Kobiet 08.03.2017 r. godz. 19:00

NARODOWY TEATR OPERY I BALETU Z ODESSY

 

" Koncert na Dzień Kobiet"

 

Filharmonia Podkarpacka

im. Artura Malawskiego

Rzeszów

ul. Chopina 30

 

08.03.2017, godz. 19.00

 

cena biletu 85 zł

 

 

Bilety: Kasa Filharmonii, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (Podziemna Trasa Turystyczna) ul. Rynek 26, Salony EMPIK,

Online: www.kupbilecik.plwww.biletyna.plwww.ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe i indywidualne 694 726 963, 790 703 785

Sztuka kochania 11.03.2017 r. godz. 16:00

11.03.2017 r.(sobota) godz. 16:00

Cena 90 , 70 zł


Zamówienia zbiorowe u Organizatora

tel. 604-424-320; 531-531-001; 531-531-002;

e-mail: ; www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne:tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów indywidualnych:

Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272; Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;

Sprzedaż Internetowa:   www.kupbilecik.pl

 

Kochać- jak to łatwo powiedzieć. A zagrać?

Jeśli na scenie stają Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski, spektakl staje się prawdziwą sztuką!

Dowcipna i frywolna komedia w reż. Krzysztofa Jasińskiego, która podbije serca widzów przezabawnymi piosenkami, a żywa interakcja z publicznością rozbawi do łez i pozwoli poczuć się współuczestnikiem tego wciągającego widowiska. 

Brawurowo zagrana, pikantna i uroczo dosłowna, lecz bez wulgaryzmów i obsceniczności, jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. W cudownie lekki sposób mówi o sprawach, do których przywiązujemy tak wielką wagę.

Spodoba się każdemu, bez względu na wiek, płeć, czy... doświadczenie, bo robi to po mistrzowsku!

Lekko nie będzie 18.03.2017 r.

18.03.2017 r.(sobota) godz. 16:00

Cena 90 , 70 zł
 

Zamówienia zbiorowe u Organizatora

tel. 604-424-320; 531-531-001; 531-531-002;

e-mail: ; www.agencjamuza.pl

Zamówienia indywidualne:tel. 790-703-785

Sprzedaż biletów indywidualnych:

Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272; Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;
Sprzedaż Internetowa :   www.kupbilecik.pl

 

Oburza was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą Panie i Panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło?

Jeśli tak - ta sztuka rozbawi was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude Islert'a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.

Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski) zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

 

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że ... LEKKO NIE BĘDZIE!

 

 

OBSADA:

 

Jan JANKOWSKI

Dominika OSTAŁOWSKA

Kacper KUSZEWSKI/ Tomasz SAPRYK

Julia ROSNOWSKA

Zofia ZBOROWSKA/ Katarzyna GRABOWSKA

SYMPHONICA 2 Made in Poland” 26.03.2017 r. godz. 16.00 i 19.00

 

DATA: 26.03.2017 r.

GODZINA:godz: 16, 19.00

MIEJSCE:FILHARMONIA PODKARPACKA w Rzeszowie ul. Chopina 30

CENA:  110/90/70  zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):Bilety – 110/90/70 zł dostępne na: www.filharmoniafutura.pl, ticketpro.pl, Empiki, kasy Filharmonii Podkarpackiej, rezerwacje i kontakt: +48 533 955 593

Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia,  zaprasza na widowisko „SYMPHONICA  2 Made in Poland”

26 marca 2017  (niedziela) godz. 16.00 i  19.00, Filharmonia Podkarpacka

 

ORGANIZATOR (+telefon): Filharmonii Futura, tel. 506 024 765 

 

 

Symphonica 2 made in Poland

 

POLSKI PUNK LAT 80’ POWRACA!! Muzyka kultowych, undergroundowych, rockowych, metalowych i punkowych polskich zespołów. Piosenki których nie usłyszysz w komercyjnym radiu w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard), Damiana Ukeje, Ernesta Staniaszka i Sylwii Lorens z towarzyszeniem bandui orkiestry Filharmonii Futura. Wizualizacje wprowadzające w klimat tamtych lat. Niesamowity powrót do czasów PRL poprzez mocną, alternatywną i niepokorną polską muzykę.

Scenariusz, reżyseria, aranżacje utworów: Mikołaj Blajda. Produkcja: Sylwia Lorens.

 

Więcej o projekcie na:

www.filharmoniafutura.pl

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TcoroRpvp9E

https://youtu.be/gtj1wnzWRSY

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,