Imprezy innych organizatorów

drukuj

Valses de Vienne –Walce Wiedenskie 23.01.2018 r. godz. 19:00

Valses de Vienne –Walce Wiedenskie

DATA: 23.01.2018r

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 80zl,100zl,120zl

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii podkarpackiej

online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketmaster.pl

CZAS TRWANIA:110 minut

Budapest Strauss Orchestra – Valses de Vienne – KONCERT NOWOROCZNY

     Wybitny zespół wirtuozów tworzący orkiestrę i wspaniały balet uzupełniający koncerty klasycznymi walcami powstał w Budapeszcie w połowie ubiegłego wieku. Jego historia jest ściśle związana z działalnością Narodowego Zespołu RAJKO, którego szkoła muzyczna i baletowa należą do ścisłej czołówki europejskiej. Z tej znamienitej szkoły artyści po edukacji najczęściej trafiają do najlepszych orkiestr i baletów z całego świata, gdzie odnoszą duże sukcesy, ciesząc się niesłabnącą opinią ,, prawdziwych artystów”.

      Program koncertu ,, Valses de Vienne – Koncert Noworoczny ” zaprezentowany został już w kilkunastu krajach, gdzie spotkał się z owacyjnym przyjęciem przez widzów. Olbrzymi sukces zespołu, pełne sale, wspaniały aplauz i zaproszenie na kolejne występy świadczą o wielkim kunszcie artystów. W naszym kraju sytuacja wygląda podobnie, pomimo, że to już ich ósma  wizyta, to  koncerty są coraz bardziej gorąco przyjmowane, szkoda, że kalendarz Budapest Strauss Orchestra jest mocno napięty i nie pozwala im na częstsze wizyty w Polsce w okolicach Nowego Roku.

     Muzyka Straussa, pojmowana jest jako jedno z największych dziedzictw kultury światowej, kultury ponadczasowej, kultury nie znającej barier językowych i granic. W wykonaniu artystów Budapest Strauss Orchestra staje się ona bardziej sugestywna poprzez efektowne połączenie świata muzyki i świata tańca, pięknych dźwięków i pięknej choreografii. Kolorowe stroje tancerzy  zachwycają ogromną paletą barw i fasonów z XIX wiecznych żurnali, a czarne, dystyngowane garnitury orkiestry nadają całości wręcz wiedeńską atmosferę.

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY na serię Koncertów Noworocznych – wyśmienita zabawa w wiedeńskim stylu, niezapomniane przeżycia.

Kabaret SMILE 28.01.2018 GODZ. 16.00

DATA: 28.01.2018 GODZINA

GODZINA: 16.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA

CENA: 70,00 – 110,00

SPRZEDAŻ (GDZIE?): BI;ETYNAKABARETY.PL, FILHARMONIA

ORGANIZATOR (+telefon): P.W. LUX JERZY GRAZDA TEL. 501312571

CZAS TRWANIA: 110 MINUT

 

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i postaci, które w przerysowany sposób niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”. 

Upiór w Operetce 10.02.2018 r. godz. 16.00

 

UPIÓR W OPERETCE, najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie: https://www.youtube.com/watch?v=HhfN62Wu6Yo

10 lutego 2018 godz. 16:00 (Widowisko Karnawałowe), Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA. PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, w kasach Filharmonii Podkarpackiej, ticketpro, ebilet, empik, https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/upior-w-operetce/

Kontakt: 533 955 593, 

 

Ceny: 110/90/70 zł (60/40 zł ulgowe dla seniorów i dzieci do 13 r.ż.), specjalna oferta dla grup

KONCERT Artur Andrus – recital kabaretowy 11.02.2018 r. godz. 17:00

 

KONCERT

Artur Andrus – recital kabaretowy

DATA:           11 lutego 2018 r.

GODZINA:   godz. 17:00

MIEJSCE:       Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA:           120 / 95 zł

SPRZEDAŻ:  kasy Filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna

oraz w Internecie:  biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

ORGANIZATOR :Redakcja Artystyczna Live Concert, www.liveconcert.pl

 

CZAS TRWANIA:100 min (bez przerwy)

 

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

 

Tekst, muzyka, piosenka, poczucie humoru, ludzie. Niektórym to wystarcza do spędzenia bardzo miłego wieczoru. Zapraszamy niektórych.

ALIBI OD ZARAZ 18.02.2018 r. godz. 16:00

ALIBI OD ZARAZ

DATA: 18.02.2018 r.

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA: 85 zł, 95 zł, 110 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii Podkarpackiej, Trasa Podziemna,
edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl,

ORGANIZATOR (+telefon): edma.art Edward Małek, 506 553 937

CZAS TRWANIA: 120 min.

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

 

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Andrzej Deskur, AleksandraSzwed, Małgorzata Potocka, Marcin Troński,Stanisław Banasiuk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Anna Maria Jopek „Najciszej” 19 lutego 2018 r. godz. 19:00

Anna Maria Jopek „Najciszej”

DATA: 19 lutego 2018

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 79 zł, 99 zł, 129 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl oraz sklepach sieci Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt

ORGANIZATOR: Good Taste Production

 

Muzyka do przytulenia - takie założenie artystyczne przyjęła Anna Maria Jopek na lutowe, około walentynkowe grania. O miłości, akustycznie, w doborowym towarzystwie…

Po koncertach w wielkich salach, w których zagrała z Gonzalo Rubalcabą, czekając na swój nowy projekt z Branfordem Marsalisem, Anna Maria Jopek wraca do mniejszych miejsc z prawdziwąkameralistyką. Zaprasza AMJ:

Czekanie na wiosnęstrasznie siędłuży. Chcemy byćdla Państwa odrobinąciepła i światła w tym czasie, stąd pomysłgrania cichutko, ale bardzo energetycznie. Potrzebujęteżpewnej dawki piękna i harmonii w tych burych miesiącach, dlatego z radościąwykonamy bossanovy – w najlepszej z możliwych konfiguracji ludzkich do takiego grania. Wystąpią:

Kuba Stankiewicz – sama wrażliwośćpianistyki

Mitchell Long – gitarzysta, którego przedstawiła mi Melody Gardot w Lizbonie, jest jej współpracownikiem, diabelnie muzykalnym, wszechstronnym i uroczym

Pedro Nazaruk – multiinstrumentalista i mój kompan wokalny

Robert Kubiszyn – wiadomo… tym razem tylko na kontrabasie

PawełDobrowolski – którego poprosiłam o całkowite rozbrojenie perkusyjne.


Założenie? Gramy energią, nie wolumenem, a kolorów, barw, środków wyrazu szukamy nie w gadżetach, a w sobie samych. Chciałabym, żeby było prosto, pięknie i najprawdziwiej. Czy sięuda? Zapraszamy. Sprawdzimy to razem.

Carmen & Sheherezade -Balet Opery Kijowskiej 07.03.2018 r. godz. 19:00

Carmen & Sheherezade -​Balet Opery Kijowskiej

DATA: 07.03.2018r

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 100zl,120zl

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa filharmonii podkarpackiej

online: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl www.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketmaster.pl

CZAS TRWANIA:110 minut

Carmen & Sheherezade - Balet Opery Kijowskiej

 

    Balet klasyczny od wieków ma grono zagorzałych wielbicieli doceniających wirtuozerię tancerzy potrafiących nawet jednym małym gestem wyrazić mnóstwo emocji. Aby zostać dobrym tancerzem klasycznym, oprócz tańca artysta musi posiąść sztukę aktorstwa i mimiki, musi dogłębnie opanować  mowę ciała, aby sprostać niezwykle wyrafinowanym układom choreograficznym, aby moc perfekcyjnie ,,opowiadać” historie pisane muzyką…..

   Zapraszamy Państwa na tournée w Polsce Baletu Opery Kijowskiej , który przygotował uznane za najpiękniejsze choreografie: balet ,, Carmen’’ i balet „ Sheherezade” w wykonaniu wybitnych artystów pod dyrekcją słynnego Alexandra Stoyanova. W pierwszej części przedstawienia zobaczą Państwo opowieść o niezwykle nieszczęśliwej miłości, która prowadzi do wielkiej tragedii, o życiowej szczerości tragicznej bohaterki i jej walce, która z góry była przegrana. Druga część w swojej wymowie ma finał odwrotny niż tragedia pięknej Carmen, Sheherezadzie udaje się doprowadzić do zwycięstwa miłości i dobra nad śmiercią i złem. Okrutny sułtan Szachrijar nie wierzący w miłość i wierność kobiet każe ścinać każdą ze swych kolejnych żon, za karę, za zdradę jednej z nich. Dopiero pięknej i inteligentnej Sheherezadzie udaje się powstrzymać ten zbrodniczy rytuał okrutnika za pomocą przemyślnego przekazu historii z „ Baśni 1001 Nocy”. Są to choreografie wymagające niezwykłej wirtuozerii artystów, bardzo zmysłowe i dramatyczne, po prostu PIĘKNE. W obu częściach dużą rolę odgrywa muzyka Bizeta i Rimskiego - Korsakowa, niewyobrażalnie zmysłowa, piękna i  sugestywna. Mistrzowskie połączenia muzyki klasycznej z hiszpańskim folklorem i rosyjskiej muzyki ludowej z motywami orientalnymi tworzą inny, do dnia dzisiejszego niedościgniony wymiar i kanon.

      Historia Opery Narodowej w Kijowie datowana jest na 1867r, kiedy to powołano stały zespół  teatralny powstały na bazie teatrów amatorskich działających przy Akademii Kijowskiej. Jak widać, Kijów ma długą tradycję w dziedzinie Kultury,  pierwsze wzmianki o kijowskich występach tancerzy, akrobatów i klaunów pojawiają się już w starożytności. Przez ostatnie 200 lat Teatr wystawiał największe dzieła operowe i baletowe twórców europejskich: Czajkowskiego, Verdiego, Mozarta, Glinki, Rachmaninowa, Rossiniego, Prokofiewa, Chaczaturiana i wielu  innych mistrzów. Balet Opery Kijowskiej zawsze słynął z wyśmienitych tancerzy i choreografów, docenianych przez największe światowe sceny. Pomimo bardzo napiętych terminów, w marcu 2018 r. ten słynny Zespół odwiedzi również Polskę.

Serdecznie Zapraszamy, gwarantujemy Państwu wielkie, niezapomniane przeżycia, tak wielkie, jak wielki jest kunszt  i wirtuozeria artystów z Kijowa, tak, jak wielkie są wystawiane dzieła.

Artistic

10 TENORÓW 08.03.2018 r. godz. 20:00

10 TENORÓW

DATA: 08.03.2018 r.

GODZINA: 20.00

MIEJSCE: FILHARMONIA PODKARPACKA W RZESZOWIE

CENA: 100 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

ORGANIZATOR (+telefon): B&B Audio Jarosław Brussa, 62-200 Gniezno, Wełnica os. Słoneczne 20, tel. 61/424 28 24, 669 288 277

CZAS TRWANIA: 3 godz. 

Prywatna Klinika 10.03.2018 r. godz. 16:00

Data: 10.03.2018r. (sobota)

 

Godz. 16:00 

Ceny biletów: 110, 90 zł


Rezerwacja biletów:   tel.  531-531-002  ; 604-424-320       e-mail:    

 

Punkty sprzedaży biletów:  

·         Zamówienia indywidualne: tel. 790-703-785

·         Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272;

·         Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;


Sprzedaż biletów on-line:      www.agencjamuza.pl      ;    www.kupbilecik.pl

 

 

 

Prywatna Klinikato inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę.

Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie!

 


Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzanemałżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.


Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave’a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.


 

Obsada:
HARRIET-  Katarzyna Kołeczek / Anna Gzyra
ANNA- Klaudia Halejcio
GORDON- Rafał Cieszyński / Michał Czernecki
ALEK - Tomasz Oświeciński
MAGDA - Alżbeta Lenska
MILDRED- Magda Margulewicz / Katarzyna Anzorge
RYSZARD- Paweł Koślik / Wojciech Solarz / Maciek Makowski

 

Twórcy:
REŻYSER- Grzegorz Reszka
SCENARIUSZ- John Chapman & Dave Freeman
TŁUMACZ- Elżbieta Woźniak
SCENOGRAFIA KOSTIUMY- Agnieszka Sasim
ZDJĘCIA PRODUKCJA- Szymon Szczęśniak
PRODUKCJA- Barbara i Michał Nowak 

Z OKAZJI DNIA PAŃ !!! WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW 11.03.2018 godz. 18:00

 Z OKAZJI DNIA PAŃ !!!

WIELKI TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW

DATA: 11.03.2018

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

CENA: 80, 90, 100 120 VIPzł

SPRZEDAŻ: Filharmonia Podkarpacka, Trasa Podziemna, www.kupbilecik.pl, rezerwacja i sprzedaż tel. 790 703 785

 

Na godzinę 18.00 -

 

ORGANIZATOR: TOP MEDIA Kielce Bartłomiej Chrobot, ul. Maksymiliana Strasza 17/1, 25-108 Kielce, NIP: 9591258567, Regon: 292891886, tel: 784064001, adres e-mail:

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

Tego w Rzeszowie jeszcze nie było. Pięciu światowej sławy, a za razem czołówka polskich tenorów, wystąpi na jednej scenie Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie

i zaśpiewa największe hity operowe, w tym całą serię arii z repertuaru Luciano Pavarottiego i Jana Kiepury.

 

Koncert nosi nazwę "Wielkiego turnieju tenorów". Dlaczego turniej? Trochę dla celów marketingowych, trochę dla zabawy. Artyści nie konkurują ze sobą, raczej w zabawny sposób się przekomarzają, niby złośliwie przeszkadzają sobie nawzajem

w wykonaniach, ale tak naprawdę

 doskonale się uzupełniają. Podczas Koncertu, Panie wybierają najlepszego tenora turnieju.

       O brak wrażeń nie ma się co martwić - panowie występować będą zarówno solo, jak i razem

w piątkę. Na jaki repertuar można liczyć? Nie zabraknie najsłynniejszych neapolitańskich pieśni o miłości, z kultowym

"O sole mio" na czele. Bedzie

tez porcja muzyki typowo rozrywkowej, jak choćby "Maria"

z musicalu "West Side Story". Tenorzy zaśpiewają również najpiękniejsze arie z oper, które

w swoim repertuarze oczywiście miał Luciano Pavarotti i Jan Kiepury

 

Zatem zapowiada się koncert pełen niezwykłych popisów wokalnych, czyli wspaniała uczta muzyczna!                                                                                                                                            ZAPRASZAMY!

Kortez z zespołem 12.03.2018 r. 20:00

Kortez z zespołem

DATA: 12 marca 2018

GODZINA: 20:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka

CENA: 79 zł, 99 zł, 129 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): www.goodtaste.bilety24.pl

ORGANIZATOR: Good Taste Production

Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.

Jesienna trasa została wyprzedana w całości. Kortez wspólnie z zespołem odwiedził ponad 30 miast.

Wybrane recenzje albumu "Mój dom":

Czegoś podobnego dawno u nas nie było.
Mirosław Pęczak (Polityka)

Mój dom to zdecydowanie jedna z najlepszych płyt tego roku.
 Artur Wojtczak (Music Is)

Czegokolwiek oczekiwaliście po drugiej płycie artysty z jednym z najbardziej spektakularnych debiutów polskiej muzyki, macie to, tylko bardziej.
Kaśka Paluch (Onet.pl)

Nie tylko MUSICALE Z udziałem gościa specjalnego Krzysztofa Cugowskiego 13.03.2018 r., godz. 19:00

 

DATA: 13 marca 2018

GODZINA: 19:00

MIEJSCE: Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

CENA: 115 zł, 95 zł, 75 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?):kasa Filharmonii, Podziemna Trasa Turystyczna, salony EMPiK oraz online: www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR (+telefon): 71 337 32 08

CZAS TRWANIA: 2 godz.

 

[KRÓTKI OPIS]

Nie tylko MUSICALE!

Z udziałem gościa specjalnego Krzysztofa Cugowskiego!!!

 

Upiór w operze, Chicago, West side story, czy Mamma Mia – to tylko kilka tytułów, które zagoszczą na scenie podczas wyjątkowego koncertu „Nie tylko MUSICALE!”.

Obok najbardziej popularnych fragmentów z musicali, pojawią się przeboje piosenki polskiej – Powróćmy jak za dawnych lat, Bo to się zwykle tak zaczyna, Dumka na dwa serca.

Błyskotliwe aranżacje orkiestrowe ulubionych melodii tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości toczącą się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet
w więzieniu...

Niewątpliwą gratką będzie występ Krzysztofa Cugowskiego. Pojawi się on obok artystów polskich scen muzycznych – między innymi Opery Wrocławskiej, Teatru Muzycznego ROMA
w Warszawie, Teatru Muzycznego w Poznaniu.

 

 

Tomasz Janczak – reżyseria, inscenizacja
Iwona Runowska – choreografia
Andrzej Kopeć – aranżacje, wizualizacje
Szymon Makowski – kierownictwo muzyczne

 

Artyści: Paulina Janczak, Agnieszka Tyrawska-Kopeć, Małgorzata Dąbrowska, Tomasz Janczak, Leopold Stawarz, Maciej Kucera, Marcin Czopka, Martin Koza, Joanna Depczyńska, Elżbieta Cabała, Julia Bednarz
Ewa Spanowska

 

Orkiestra pod batutą Szymona Makowskiego

Teresa Werner & Graziano, 15.03.2018 r. godz. 18:00

Teresa Werner & Graziano

DATA: 15.03.2018

GODZINA: 18:00

MIEJSCE: Duża sala koncertowa Filharmonii Podkarpackiej

CENA: 70 oraz 90 zł

SPRZEDAŻ: w kasach Filharmonii Podkarpackiej oraz na portalu internetowym Kupbilecik.pl

ORGANIZATOR: Wydawnictwo Muzyczne ESKA, P.P.H.U. „ESKA” Sp. z o.o. ul. Wolności 350a, 41-800 Zabrze, tel. 32-278-66-67 / kom. 601-541-993 / 781-982-690

CZAS TRWANIA: 2h

[KRÓTKI OPIS]

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa". Po raz kolejny do Polski przyjeżdża także włoski artysta Graziano! Zaśpiewa takie hity jak: „Mama Leone”, „Ti Amo”, a także „Rot sind die Rosen”. Na pewno nie zabraknie romantycznych duetów Teresy Werner i Graziano, między innymi „Tu sei romantica”. Serdecznie zapraszamy. 

“Polowanie na łosia” 17.03.2018 r. 17:00

 

 

"POLOWANIE NA ŁOSIA" to współczesna komedia - nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko - gorzka, znakomita!

 

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi..

 

"POLOWANIE NA ŁOSIA" Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego już dziś "Pożaru w burdelu", to czarna komedia gdzie humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Spektakl jest zabawny, a przy tym mocno ironiczny. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka - podana w ironiczny, metaforyczny sposób.

 

Producentem spektaklu jest Fundacja Garnizon Sztuki założona przez Grażynę Wolszczak.

 

OBSADA:

 

ELIZA - Agnieszka WIĘDŁOCHA

KONRAD - Antoni PAWLICKI

ROMUALD - Piotr CYRWUS

MYSZKA - Grażyna WOLSZCZAK

Jarosław PAST - Leszek LICHOTA

 

Premiera odbyła się 8.12.2017 w Teatrze IMKA w Warszawie

Ceny biletów: 120, 95 zł


Rezerwacja biletów:   tel.  531-531-002  ; 604-424-320       e-mail:   

Punkty sprzedaży biletów:  

·         Zamówienia indywidualne: tel. 790-703-785

·         Filharmonia- Kasa tel. 17/8520272;

·         Podziemna Trasa Turystyczna- Rynek 26 tel. 17/8754774;


Sprzedaż biletów on-line:    www.agencjamuza.pl     ;    www.kupbilecik.pl   ;   www.abilet.pl

Skok w bok 18.03.2018 r. godz. 16:00

Skok w bok

DATA: 18.03.2018 r.

GODZINA: 16:00

MIEJSCE: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka

CENA: 85 zł, 95 zł, 110 zł

SPRZEDAŻ (GDZIE?): kasa Filharmonii Podkarpackiej, Trasa Podziemna,
edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl,

ORGANIZATOR (+telefon): edma.art Edward Małek, 506 553 937

CZAS TRWANIA: 120 min.
Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę!

Premiera 19 czerwca 2017 r.

Reżyseria Andrzej Rozhin

Przekład Klaudyna Rozhin

Kostiumy Ewa Kochańska

Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Muzyka Waldemar Król

Asystentka reżysera Anna Modrzejewska

Obsada: Dorota CHOTECKA, Sławomir ZAPAŁA, Robert WABICH, Paulina HOLTZ, Kajra KAJROWICZ, Delfina WILKOŃSKA, Adam FIDUSIEWICZ

ALICJA W KRAINIE MUZYCZNEJ MAGII 14.04.2018 godz. 11:00

 

ALICJA W KRAINIE MUZYCZNEJ MAGII,pełen humoru spektakl dla dzieci, w rolach ekranowych Małgorzata Ostrowska i (Zbyszek Wodecki):

https://www.youtube.com/watch?v=mK1tSxWeGvk

14 kwietnia 2018 godz. 11:00 (Karnawał dla dzieci)

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (6-12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie zawita Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne. SCENARIUSZ, MUZYKA, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA. PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, w kasach Filharmonii Podkarpackiej, ticketpro, empik, https://www.ebilet.pl/rodzina/spektakle-dla-dzieci/alicja-w-krainie-muzycznej-magii/

Kontakt: 533 955 593, 

 

Ceny: 40/30 (ulgowy), specjalna oferta dla grup

ROCK POEZJI 14.04.2018 godz. 19:00

 

ROCK POEZJI, współczesne wersje utworów Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana: https://www.youtube.com/watch?v=QhsYzQKGUwI

14 kwietnia 2018 godz. 19:00, Filharmonia Podkarpacka

Multimedialne widowisko muzyczne „Rock Poezji” to piękne poetyckie teksty Stachury, Kaczmarskiego, Cohena i Dylana w wykonaniu utalentowanych młodych wokalistów: Damiana Ukeje Ernesta Staniaszka i Jarka Wista, z towarzyszeniem orkiestry FF. Wieczór dla koneserów niebanalnej muzyki z przesłaniem. Dynamiczne, uwspółcześnione wersje utworów w aranżacjach z pogranicza akustycznego rock’a. Trzech niepokornych gentelman’ów w nienagannie skrojonych garniturach wprowadzi Was w świat romantycznych, intymnych tekstów najwybitniejszych twórców poezji śpiewanej. SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA. PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, w kasach Filharmonii Podkarpackiej, ticketpro, ebilet, empik, https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/rock-poezji/

Kontakt: 533 955 593, 

 

Ceny: 95/75/55 zł

Kalendarium

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

2011. Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,